Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хайде заедно!!!!!!  
Автор princess_girl (щастлива)
Публикувано11.01.07 01:44



Сладурки, почвам от утре мой си режим...ще похапвам предимно плодове,зеленчуци,пиле,риба,салатки...повече вода,чайчета при възможност ще ходя и на плуване-вече си купих карта,също повече разходки -добре ми се отразяват

..и така нищо определено!!!не си поставям определени цели за някакви срокове,просто се уморих да се лутам между милионите диети и непрекъснато да живея в омагиосан кръг и все да съм в периоди на гладуване,последвани от такива на безразборно тъпкане,защото освен че си вредя на здравето физически усещам че и нещо и психически се сбърквам...и така каня ви тук в тази темичка да си споделяме,подкрепяме и отчитаме коя(ако има мъже нека се чувстват поканени)как се справя със своя режим и какви усилия полага за себе си и самочувствието си!!!може да си определим и ден в който да споделяме резултатите от усилията положени през седмицата-нека се подкрепяме и даваме кураж към не лекия път към живот с повече достойнство и самочувствие,нека заедно се научим да се обичаме и грижим за здравето ,красотата и самочувствието си!!!


има ли желание ,има и начин

Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Авторmaznq (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 08:42



Вътре съм!Само не се отказвайте.Аз започвам на чайчета,салатки и активиа!



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Авторвиви (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 12:03



Здравейте
и аз започвам от днес. За днес съм решила да започна със луната диета в 14,44. Пожелавам на всички успех.



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Авторpuhkavelka (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 12:19



Здравейте мацки!
Харесва ми темата и смятам да се присъединя към Вас. От утре и аз започвам умерено и разумно хранене. Излишно е да споменавам, че и аз минах през "деветте кръга на ада" и безцелните лутания от диета на диета от пълен глад и то съвсем скоро (преди празниците) до системно преяждане и 10 кила отгоре. Хубава е идеята ти Рrincess_girl. Какво ще кажете да напишем утре коя (кой) от колко стартира и примерно всеки Петък или който и да кажете ден да се отчитаме. Какви са резултатите, как е тонусът, дали самочувствието се е подобрило и т.н.
Успех на всички и ще се радвам ако продължим темата.





Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: puhkavelka]  
Автор princess_girl (щастлива)
Публикувано11.01.07 14:31



Eй чудесно че се заформяме готина компания,така че взаимно да си даваме кураж и да се подкрепяме!!!И така момичета моето предложение е както вече и Пухкавелка е споменала ако и вие искате да се отчитаме всеки петък например,ако сте съгласни нека следващия петък 19 януари да си направим среща тук с първите резултати


А аз лично за себе си съм решила за известен период от време да разкарам кантара,просто усещам че иначе почвам да се вманиачавам и дори дневно по5-6 пъти се меря което си е направо сбърквация,а и не ми се иска ако някой ден не съм свалила да се отчайвам и отново да си намирам поводи да се тъпча безразборно!!!Знам че човек да си създаде нови навици съвсем не е лесно затова нека не бъдем нетърпеливи а просто да мислим повече за здравето,тонуса и приятното чувство на гордост че правим нещо за себе си,а те резултатите няма да закуснеят!!!
И така аз стартирам от 67кг висока съм 1,70см а килограмите в които се чувствам най- добре са 52.....но каквото дойде в минус е добре дошло,така че за сега единствената цел която съм си поставила е да се науча да се храня здравословно без залитания като гладуване или другата крайност,знам че няма да е лесно но не е и невъзможно!!!
Хайде момичета ваш ред е-споделете от какви килограми стартирате,цели,режим на храненеНека тук си говорим дори и за това което ни мотивира или напротив по пътя към поставените цели....много се разписах затова сега е ваш ред !!!!

има ли желание ,има и начин

Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 15:27



тъй като никой не ми отговори на постинга, да кажа и аз. Висока съм 165см и 61кг днес. Цел - 55кг. Мисля да правя лунната диета когато луната намалява, а през останалото време - изхвърляне на останалото ядене от предния ден, картофи - само през деня вечер не, аперитиф само при специални случаи и то със салатка не с мезета, сирена и разни мазни удоволствия, мазния дроб и чипсовете мъжа ми да си ги яде.Ананас колкото е възможно по-често, чайове, вода вместо ядене, ябълки - ще се насилвам да ги ям, всякакви торти сладкиши бонбони и шоколади - да ги ядат другите не аз. Разходки - колкото е въможно по-често. Ако съм много изнервена от лишенията ще си позволявам една чаша червено вино и нищо друго.





Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано11.01.07 16:25



Нямам нищо против идеята си е добра както винаги.)
Хубавото ще бъде и повече хора да се включат.
Аз след празниците имам един килограм в плюс, надявам се да елиминирам него скоро и да продължавам нататък. Имам 10кг за сваляне.



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: KatrinKa]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано11.01.07 18:53



Присъединявам се и аз.Само,че аз съм май най-"свинска"в групата.Висока съм 171см.и тежа...........86.2кг.в момента.

.Като за начало много искам веднъж завинаги да падна под 80кг.Лошото при мен е,че нямам никаква воля за каквото и да е и немога да се храня повече от веднъж дневно.По принцип съм на пилешко със салатка от бая време,но вместо да отслабвам дебелея..Та това е от мен.

Редактирано от ambiciranata на 11.01.07 18:54.



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: ambiciranata]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 19:24



Е как така ще дебелееш от пилешко и салата? И как да нямаш воля? Това,че не блъскаш мазнотии,сладки и тестени неща е достатъчно и определено се нарича голяма воля

Това ти го казва човек,омел един шоколад днес без да му мигне окото,от яд,че не мърда кантарът



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 20:17



Здравейте,радвам се,че ви открих!Ужасих се снощи от един кантар,който ми показа 5 кг повече след празниците,така че от днес съм на диетка и аз,която не е точно определена-повече зеленчуци и плодове,чай,и по-малко сладки неща и готвено.
В момента съм 65 кг при пъст 167 см






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.