Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано15.01.07 13:12



Е, как сте дами днес? )))
Някакъв напредък, свалени килограми.)))) Ще се радвам всеки да сподели за себе си.))))

При мен още не може да се установи режима, който желая.)))
В петък почти нищо не бях хапвала, в събота също беше добре.))) Но, вчера за вечеря се започна със салатка с ракийка, половин пържола и за десерт, цедено кисело мляко с малко орехи, стафиди и мед.))) Ужас направо.))
От днес смятам да си мина на икономичният режим от плодове, кисело мляко и все правилни неща.)



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: KatrinKa]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 14:12



59.2кг сутринта се претеглих.

Вчера бях на ябълки и мандарини предимно, но сутринта пих кафе с мед, на обед си позволих едно малко парченце хляб и няколко тънки резенчета шунка, вкусих и съвсем малко сиренце, за да не обидя мъжлето, но не се поддадох на изкушението да ям въобще раклет(топени сирена, салами, свински гъдри, картофи с краве масло и разни сосове), от тортичката даже не си опитах и съвсем никакъв алкохолИздържах геройски и много съм горда от себе си.
Тази вечер чакам гости - 5има яки лапачи и ще гледам да не се оливам и прекалявам с ядене и пиене, а и ще се опитам да направя още един разтоварващ ден преди прословутото кръщене.
Кураж и горе главата на всички поели пътя ...



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 16:19



Здравейте,
и аз да се оплача от себе си изобщо не съм доволна неможах да спазя луната диета. Сега ще опитам да изключа хляба и сладкото това поне ще ми е по лесно не са ми от любимите неща.



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: ambiciranata]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 16:28



ambiciranata този път отпадаш от класацията за най-"свинска"в групата май съм аз

173см и 110кг. даво в петък вече да не са 110



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: Bиви]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано15.01.07 16:34



Давай смело напред, още повече щом не са ти любими няма да е много трудно.)
Опитай се да ограничиш и други мазни храни, тестени и други подобни.)
Пробвай на чисто месце, пилешко, риба и плодове и зеленчуци.



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Автор siskata_ (непознат)
Публикувано15.01.07 17:46



здравейте момичета искам да се включа във вашата инициатива да променим начина по който изглиждами и се храним съвместно.проблема при мен е че на определен период от време до 10 дена се храня нормално но на 7 ден да речем преяждам със сладкиши и знам каква е причината-от скука и простотия.знам и начина по който да си повлияя но сякаш в един момент цялата ми воля се съботира от мен самата и забравям всичките си задръжки и преяждам в буквалния смисъл но лошото идва на сутринта.днес е един от тези лоши дни но преяждането започна в събота вечер до неделя вечер и сега още не съм яла от снощи но пък съм си запланувала активия.лошото е и друго че килограмите ми не са в норма и целя да сваля 5 кг но сякаш нещо е зациклило не мърда проклетия кантар, то и аз съм виновна с това проклето периодично преяждане но и кантара не ме обнадеждава да продължа.нямам цел като време просто целя единствено здравословно и трайно отслабване но тези 5 кг не искат да си ходят.не съм любител на гладуването и за това съм се ограничила до месо,салати,плодове,кисило млако и активия.но явно ми трябва повече време да свикне организма с този режим.присъединявам се към вас и желая успех на всички до следващото мерене





Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: siskata_]  
Автор princess_girl (щастлива)
Публикувано15.01.07 23:35



Здравейте сладурки,хайде и аз да се разпиша...


При мен нещата за сега са добре,всъщност нямам представа как е положението на кантара но по важното е че аз се старая да се храня нормално с качествена храна,правя си упражнения вкъщи по малко и най вече гледам все да съм заета с нещо и също се старая да си мисля за положителни неща
Сиска иначе и аз съм като теб само дето разликата е че имам да свалям доста повече килограми до крайната си цел,но мила аз те съветвам за определено време да забравиш кантара и просто да се стараеш да се храниш здравословно и да си мислиш че все пак на тялото ти му е нужно време за да се настрои така че да почне да сваля килограми,следвай си режима и си мисли че дори и сега да не сваляш ти правиш нещо за себе си и най важното за здравето си..а пък като си постоянна те и желаните килограми ще си дойдат,трябва само да сме упорити и търпеливи..успех на всички и споделяйте как вървят нещата при вас,нека се подкрепяме както за успехите така и в трудните моменти,които се случват но целта ни си струва

има ли желание ,има и начин

Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано16.01.07 09:36



Успех и от мен.)))
Аз вчера също малко попрекалих с какви ли не глупости, колежка имаше рожден ден и почерпи, та можете да си представите какво съм хапнала.)))
Но все пак днес кантара даже е с 1кг надолу.))
Моите кг за сваляне са поне 7-8кг. а в най-добрият случай имам желанието да са към 13-15кг.))



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: KatrinKa]  
Авторpuhkava (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 10:31



За 2-ри път провеждам режим на разделно хранене и се убеждавам, че дава резултат без да гладувам. Прочетох всички книги "Сила за живот" и се водя по тях. Храня се предимно с плодове и зеленчуци, а на 1 хранене приемам само един вид концентрирана храна. Много е важно плодовете да се ядат на празен стомах, а не за десерт. В противен случай ферментират и това дава отражение в/у обмяната.
Ако ви допада идеята, купете си книжките, прочетете и сами ще се убедите.
Отдайте се на здравословното хранене като начин на живот и всичко ще бъде "по-леко".
Успех!



Тема Re: Хайде заедно!!!!!!нови [re: princess_girl]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 11:43



Ето ме пак отново сладурки,
аз тези ди не съм се теглила но от три дни не съм хапвала сладко ама си хапнах три филики хляб

. решила съм да се притегля в петък а утре ако мога пак ще се опитам да спазя луната диета.
Целувки на всички и успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.