Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Tepa]  
АвторHeraтив (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 11:17



Таблетките си купих от китайският магазин - пресечка на Пиротска и Екзарх Йосиф. Струват 19 лв и ги продават на касата. В форума на ВГМАМА момичета пишат че са ги купували и от аптеки Ремедиум. Аз си купих розовата кутиика - вътре има 2 блистера с по 12 хапчета. Единият жълт се пие сутрин 30 минути преди закуска с много вода, а вторият зелен вечер. Наистина вълчият апетит ми намаля т.е сядам и хапвам като се ограничавам до порцията си - не повече както преди. Засега не съм намалила кг но днес ми е 4 ден. За себеси реших че това е по добрият начин да регулирам храненето си. Пожелавам на всички да се отърват от излишните килограми успех!



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Heraтив]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано08.01.07 11:27



Да, забравих да напиша снощи и за това - ниското кръвно най-вероятно идва от НЕЯДЕНЕТО. А щом черно на бяло пише че таблетките се взимат ПРЕДИ ядене, значи ТРЯБВА ДА СЕ ЯДЕ. Само че някои хора се престарават, и после хапчетата/респективно китайците са им виновни.

Отделно искам да обърна внимание и на факта, че женския организъм е доста по-чувствителен на някои неща. Същите ефекти се получават и при прием на Табекс. Преди точно 2 години започнах да пия Табекс, и до ден днешен не съм запалил цигара. Ако не ви е известно, табекса пак е няква билка или нещо от сорта, което лъже организма, че е никотин. Резултата е, че не ти се пуши просто. Част от приятелите ми (също мъже), постигнаха аналогичен резултат, и не пушат. Страничните ефекти са подобни - сухота, безсъние, изпотяване, кошмари (първите няколко нощи). От тях изпитвах предимно изпотяването и кошмарите. Какви кошмари бяха, няма да ти казвам. Една много ранна утрин се събудих, и не исках да заспивам повече.
В същото време обаче, досега не съм чул една жена да се похвали, че е отказала цигарите с табекс - всичките получават някакви стомашни проблеми, виене на свят, ниско кръвно и пр. Явно всичко се дължи на различната физиология и химия в женския организъм.

Колкото до капсулите - твърдо съм решен да ги пробвам, просто ще изчакам малко, щото другата седмица ми предстои операция, и не искам да си отслабвам организма точно сега. Всъщност всеки има право на избор да прави с тялото си каквото иска, и не виждам причина за паниката и истерията, която се развива в тази тема. Както вече споменах, СЪМ СИГУРЕН, че 80% от описаните тук (и не само тук) диети, са СУПЕР ВРЕДНИ за организма. Визирам предимно микро-порционите, гладуването, яденето само на определен тип храна и др.



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Heraтив]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано08.01.07 11:42



Аз за съжаление не съм от София, а цената на таблетките на сайта е 25лв, като се прибави и доставката ще станат към 30лв. ((



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Blake]  
АвторMapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 15:51



Хубаво си решили да ги пробвате, ама нали става въпрос не за детски играчки евтини или скъпи а за здравето ви. Като се счупи играчката - купуваш нова по-качествена, но ако нещо се обърка в организма? Дали винаги е поправимо? Внимавайте бе хора!



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Blake]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано08.01.07 17:15



нееееее,

не са направени за 20 евро, а струват толкова в магазина, стига се пали.

А за всякакви таблетки за отслабване: не става дума за изпотяване или безсъние, а за трайни увреждания на бъбреци и черен дроб, които може човек да си навлече. Но ТИ прави каквото искаш, целта ми е да предупредя тези, които искат да отслабнат по здравословен начин и да задържат идеалното си тегло - а това не става с хапчета, цял живот ли смяташ да ги пиеш?



Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.

Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: steinbock]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 13:51



http://www.cbc.ca/news/story/2002/07/19/asian_dietpills020719.html
моля ви прочетете това!



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: az]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано09.01.07 16:48



добре де, четохме го вече. Айде сега кажи къде пише, че това са СЪЩИТЕ таблетки? или щом са китайски, значи са същите?



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: steinbock]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано09.01.07 16:51



не се паля... мъча се да ти обясня нещо... но щом държиш да вярваш в твойта теза - няма да ти преча... само ще спомена, че търговците по света не работят с такива огромни проценти печалба, както тук, а разчитат на оборот. По тая логика ВСИЧКАТА техника например в Западна Европа е с поне 15-20% по-евтина отколкото тук, а в САЩ и повече. Сигурно щото там са по-ниски заплатите, отколкото при нас...



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: нaдиaн]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 17:48



Офф абе стига с тия
хапченца бе:) балансирайте си режима и така се имате хармонизирано тяло



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: himka]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано10.01.07 14:07



на думи лесно се прави всичко. на практика не всичко е възможно обаче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.