Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 01.07.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема редуктил+безвъглехидратна диета  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 15:05



Милички отслабващи дами,
и аз се присъединявам към вас. Имам да свалям 15 гилограма. Спазвам безвъглехидратна диета от около седмица, но току що си поръчах и Редуктил. Смятам да ги съчетая. Как мислите дали ще има ефект? Дали няма да му дойде прекалено на организма ми? Питах същото и в друга тема, но тъй като няма отговор там реших да го пусна в отделна тема. Не се сърдете, но отчаяно се нуждая от съветите ви




Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: Aннa]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано30.05.05 16:29



Не знам дали ще помогне , но не вреди да опиташ !
А безвъглехидратна диета се уморих да повтарям , че няма - освен ако не ядеш само пиле по цял ден.Във почти всики храни - даже в зеленчуците има доста въглехидрати - така , че става въпрос за Ниско въглехидратна диета!
Въпреки , че доста хора смятат , че са на такава , като си хапват салатки и ядат месце - но ако по сериозно седнат да си изчислят въглехидратите , ще са много изненадани от резултата.В повечето случай се оказва , че далеч надвишават 20 % въглехидрати за деня от менюто им.И това понякога само от салатките и някое плодче!




Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: fenixx]  
Авторpepta (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:02



Здравей.Днес за трети ден пия редуктил и съм смъкнала 2кг.Хапвам си-не стоя гладна.Просто ядеш колкото да не е без хич,защото нямаш апетит.да не казвам голяма дума,странични ефекти засега не съм усетила.Аз също имам да свалям 15кг,но смятам да вземам редуктила само 1месец,защото се притеснявам да го пия по-дълго време.Успех и пиши как ти се отразява и на теб.



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: pepta]  
Авторgzst (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 20:43



Колко струва редуктила и за колко време ти стига?



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: gzst]  
Авторpepta (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 21:30



купих го за 98лв и са 28таблетки.пие се по една на ден



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: pepta]  
Автортopтичka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 14:13



от колко милиграма е?



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: тopтичka]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 11:19



аз го купих преди 3 дни - 10мг 28 таблетки за 93лв и ми се стори доста по-евтино от останалите аптеки, но като купувате гледайте срока, защото се оказва, че прословутата инициатива 'Да отслабнем заедно' е всъщност рекламна кампания на Редуктил с изтичащ срок на годност. Моят има срок на годност до август тази година. Между другото току що прочетох, че Аня Пенчева е свалила вече 8 кг с него :))) Дано и на нас ни провърви



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: Aннa]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 14:09



Pia reduktil 5-ti den, svalila sqm okolo 2 kg, pri uslovie, che "mushkam samo pile i salatki...njama stranichni efekti, ubiva apetita, no chak pqk da ne ogladnjavash izobshto ne bih kazala



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: M.]  
Автор andulina (непознат)
Публикувано01.06.05 15:31



Не съм пила Редуктил, но ако си на пилешко и салата е нормално да свалиш за 5 дена 2 кг. и без хапчета / особено ако преди това не си спазвала някакъв режим на хранене или диета, т.е. ако сега започваш/



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: andulina]  
Авторпoли (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 21:57



присъединявам се към твоето мнение. Много подробно съм се запознала с двата медикамента за които много се говори (редуктил и ксеникал)и за двата се препоръчва да се взимат с определен хранителен режим и повищаване на двигателната активност. Втози ред на мисли започвам да се питам ами то като започнещ да се храниш рационално и по такъв начин и намалиш калориите на ден и започнеш да спортуваш защо ти е да пиеш разни хапчета за отслабване:? които между другото са скъпички говоря за горе споменатите, аааа имат и странични ефекти, които не ми се виждат много безобидни ще спомена само повишаване на кръвното, разтройство и ще спра до тук. мога много да говоря по тази тема, ако някой го интересува де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.