Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Имам проблем , моля помогнете !нови  
Автор sladkoto_desi (непознат )
Публикувано21.11.06 15:49



Az sam na 14 i sam aktivna sportistka(treniram sportni tanci).Dosega ne sam imala problemi s telesnoto si teglo i ne mi se e nalagalo da spazvam dieti ili podobni,no predi nqkade edin mesec se razbolqh ot 6arka i tai kto nqma6e na4in da hodq na trenirovki po cql den si sedqh vka6ti,lejah si i nai-gadnoto: POSTOQNNO QDQH!!! I sega 6te se zapitate kakav e problema,ami rabotata e tam ,4e sled kato onziden se ka4ih na kantara razbrah 4e sam nadebelqla s po4ti 5kg.!!!Za men tova e golqm stres , za6toto sledva6tata sedmica se nalaga da se vra6tam na trenirovki,a nemoga da se poqvq pred treniorkata taka,za6toto vsqka sedmica tq meri telesnoto ni teglo.Drug problem e,4e sled okolo edin mesec imam sastezanie i sas sigurnost 6te mi se naloji da otslabna,no nai-lo6oto e negativnoto mnenie ne roditelite mi za dietite,osbeno mnenieto na maika mi , koqto nikoga nqma da mi dade da spazvam dieta,a da se opitam da napravq tova bez tq da razbere,palna ludost!!!! MOLQ VI POMOGNETE MI!!!

Теми , които не са на кирилица ще бъдат заключвани !

Редактирано от fenixx на 22.11.06 12:45.



Тема Re: Imam problem,molq,pomognete!!! [re: sladkoto_desi]  
Авторmariq_g. (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 18:02



Zdravei!!!Razbiram,4e za teb v momenta problema e mnogo golqm,az sa6to imah podoben problem,no ne be6e 4ak slojen!!!V momenta az sam na 35 i sa6to kato tvoqta maika nebih pozvolila na da6terqmi da pazi dieti!Ne ostavqi s vpe4etlenieto oba4e,4e tova e nqkakva na6a pri6tqvka ili ne6to takova!Ni6to podobno!Prosto vsqka maika e zagrijena za svoeto dete,vij ako vie spazvahte normalni i zdravosloni dieti,moje bi 6tqhme da vi pozvolqvame da gi spazvate,no tai kato vse o6te nerazbirate kolko vredno za organizma e tova koeto vie uj spazvate kato "dieta",az 6te ti obqsnq.Pove4eto tineijari glduvat kato si mislqt e po tozi na4in 6te otslabnat mnogo za kratko vreme.Tova oba4e taka i taka ne se slu4va!Po tozi na4in osven 4e vredite na organizma si vie vredite i na psihi4eskoto si zdrave!Po takiva pri4ni v na6i vremena ima tolkova mnogo anoreksi4ki,bulimi4ki i hora koitp stradat ot podobni bolesti!Taka 4e ne obvinqvai maika si zatova 4e tq ne e saglasna da spazva6 dieti,razberi tq e zagrijena za zdraveto ti!Vse pak opitai se da i obqsni6 kolko vajno e da otslabne6 v tozi moment,no pomni spazvai dieta,koqto 6te podobri zdraveto ti i ot koqto ne samo 6te si po-slaba,no 6te se 4uvstvaa6 i po dobre!USPEH!!!



Тема Re: Imam problem,molq,pomognete!!!нови [re: sladkoto_desi]  
Авторtanq_74 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 18:09



Zdravei i ot men!Az sam saglasna s Mariq_g,ti neusaznava6 4e maika ti gleda samo dopbrototo ti zrave, a tova ne e nqkakva neina pri6tqvka@!@!@Na mnenie sam 4e trqbva malko da si pogovoru6 s neq i dori da q popita6 za nqkoi savet(po tozi na4in 6te spe4eli6 neinoto doverie).V nikakav slu4ei oba4e ne se opitvai daa spazva6 dieta bez neino zdrave!!!S tova osven 4e 6te si osiguri6 nepriqtnosti s roditelite si , moje i da navredij na organizma si !!!!! Nadqvam se da uspee6 da otslabne6 za sastezanieto i da spe4eli6 mnogo otli4iq!!!!



Тема Re: Imam problem,molq,pomognete!!!нови [re: sladkoto_desi]  
Авторsladkoto_desi (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 18:11



Mnogo blagodarq i na dvete vi i se nadqvam da uspeq da obedq maika mi!!!A za otli4iqta , i az se nadqvam da spe4elq dosta medAli!!!





Тема Re: Imam problem,molq,pomognete!!!нови [re: sladkoto_desi]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано22.11.06 12:39



И е права майка ти да не ти дава да пазиш диети. Просто намали малко количеството ядене и не яж сладки и тестени неща и ще влезнеш в форма. Ако сега започнеш с драстичните диети, не искам да знам как ще изглеждаш след 30 като спреш да тренираш.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.