Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема имам малък проблем  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 18:56



Цял живот съм била 40кг. , но сега сам напълняла с 1кг. и това много ме дразни!!!!!!!

Не знам какво да правя!Намалих храната която ям, но нямаше никакъв резултат!УЖАС!Чувствам се все едно съм качила не 1 , а 20кг.Моля ви, дайте ми съвет!Как да го сваля тойа 1кг?!?



Тема Re: имам малък проблемнови [re: лили]  
Автор himka (познат)
Публикувано17.11.06 21:05



а бе ти луда ли си, колко си висока? това са мн малко кг и какво очакваш постоянно да си на тях ли? е няма да стане още от сега се откажи. трябва да си 150см, за да си толкова и пак не знам дали ще е ок, но просто е невъзможннно да си постоянно на тях, с годините се трупат



Тема Re: имам малък проблемнови [re: himka]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 11:40



Висока съм 160см.Знам , че изглежда налудничево.Може би не е от голямо значение този килограм отгоре , но аз не мога да го превъзмогна.Помогнете ми по някъкав начин , моля ви и предварително ви благодаря.



Тема Re: имам малък проблемнови [re: лили]  
Автор lips (soft)
Публикувано18.11.06 13:44



аз пък не знам защо реших, че някой здраво се бъзика с хората тук

.
извинявай, ако говориш сериозно и наистина се психираш, че си 41 вместо 40 кг. може би наистина трябва да кажеш на колко години си, за да се разбере за какво става дума. искрено се надявам заради теб самата да не е анорексия. но вярвай ми, няма причини да се шашкаш толкова, едва ли някой друг освен теб забелязва промяната и тези, които те харесват, продължават да го правят и причините едва ли имат толкова общо с теглото ти.
и пак се извинявам за тона си, не знам по какъв друг начин бих могла да изразя отношение.



Тема Re: имам малък проблемнови [re: lips]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 14:43



На 31години сам.Изобщо не се бъзикам с хората! Ако искате ми вярвайте! Аз реших, че ще ми помогнете малко, а то какво се оказа...........



Тема Re: имам малък проблемнови [re: лили]  
Автор puh_mecho (непознат)
Публикувано18.11.06 16:21



Според мен тези 40 или 41кг(няма значение) са ти твърде малко при ръст 160см. Трябва да тежиш към 50кг. Ако си под тях си е лека форма на анорексия.





Тема Re: имам малък проблемнови [re: puh_mecho]  
АвторИвka (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 18:03



Ако наистина искаш помощ отиди при лекар психиатър,той ще ти помогне най-добре(не се бъзикам,нито подигравам).



Тема Re: имам малък проблемнови [re: лили]  
Автор speranza_mia (innamorato)
Публикувано18.11.06 18:11



Е какво толкова,това че нейния "проблем" (силно казано) е по-малък от този на повечето тук, не значи че не означава нищо за нея, според мен тя по-скоро се е притеснила от факта, че каквото и да прави не може да го свали този 1кг и се чувства безсилна, няма значение дали е един или пет, а на теб Лили бих казала - това може да се дължи на куп неща - цикъл, задържане на вода, складиране за зимата и т.н. Може всяка есен да качваш по един и на пролет да го сваляш, просто до сега да не си забелязвала.Съвет - не намаляй храната, не започвай диети, нямаш нужда от това,може само неприятности да си навлечеш, по-скоро поспортувай повечко тези дни и пий повече вода, махни солта изцяло поне за седмица,наблегни на зелето...и всичко ще си стане по старому :)



Тема Re: имам малък проблемнови [re: лили]  
Автор himka (познат)
Публикувано18.11.06 18:39



проблемът ти не е физически а по-скоро психически
мога да ти кажа, че за тази височина ти не изглеждаш добре наистина, моделките са по закръглени от теб:) е не най-високите ти де, но не знам как може да се харесваш толкова слаба



Тема Re: имам малък проблемнови [re: speranza_mia]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 19:10



Много ти благодаря , speranza_mia! Имам чувството , че само ти досега ми даде правилен съвет.То не бяха мнения ,че съм болна от анорексия, то не бяха съмнения ,че съм психично болна!Аз днес се претеглих и отново си бях 40кг.Може би наистина този 1кг. наистина няма никакво значение. Е, важното е, че сега всичко си е постарому и аз съм много щастлива!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.