Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 27.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А ръцете?нови  
АвторAivi (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 14:55



Хайде тялото и долните крайници могат да се стегнат, ако човек има желание!Въпроса ми е за горната част на ръцете!Срам ме е да облека потник през лятото!Какво да направя за да махна тези тлъстини ,приличам на борец!?

Изкам слаби ръчички.Кажете ми някой ефикасен начин!

P.S.От диетите няма ефект!В тялото отслабвам,но ръцете ми остават същите !Не се повлияват от тях!!!



Тема Re: А ръцете?нови [re: Aivi]  
Авторзaxи (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 17:29



...така като съм почнала да се правя на компетентна да си дам мнението и тук...не гарантирам че е правилно просто аз така мисля-та за ръцете горе долу и при мен е така но общо взето като съм слаба положението е търпимо..но малко да кача(за съжаление в момента е доста) и аз не смея да плаша народа и да се появявам по потник !!Та по същество съвета ми е да се стремиш цялостно да си оформиш тялото с диета и упражнения като правиш и отделни за ръцете.. за друго не се сещам!!!успех



Тема Re: А ръцете?нови [re: Aivi]  
Автор pupata (мърморана)
Публикувано26.10.06 17:54



Според мен напълняването на горната част на ръцете се дължи най-вече на възрастта. Това е някакво хормонално наказание за жените след като минат определена възраст да натрупат около талията и ръцете. Много трудно, дори ми се струва невъзможно да се справя с този проблем - диетите и спортът помагат в известна степен. И макар да достигнах почти предишните килограми - нито ръцете, нито коремчето ми са като на 25. Сори!



Тема Re: А ръцете?нови [re: Aivi]  
АвторAivi (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 18:18



Лошото е че съм на 17г

1.52м и 53кг.Това за едно момиче на 17 е......да не го коментирам!!!



Тема Re: А ръцете и годините?нови [re: Aivi]  
Автор pupata (мърморана)
Публикувано26.10.06 20:32



Мило момиче наистина трябва да направиш нещо за себе си. Не знаех, че си толко млада като ти отговарях. Живота е пред теб и сериозно трябва да се погрижиш за тялото си - започни с разделно хранене, намали мазнините, изключи за известно време хляба, сладкото и най-вече спортувай. Препоръчвам ти Тае бо. Аз съм на възраст, при която колкото и да се ограничаваш с храната килограмите се натрупват точно там, където не искаш. Отказах и цигарите преди две години, което допълнително усложни нещата. Спаси ме това, че се мотивирах да възвърна оптиманите според мен килограми за възрастта ми т.е. 54 кг. при 164 см ръст. За сега съм 57, но просължавам борбата.
Започвай и ти - всичко хубаво те очаква, така че се стягай! Успех!



Тема Re: А ръцете?нови [re: Aivi]  
Автор mirmingi (Pooh)
Публикувано27.10.06 12:53



Спорт! Упражнения за ръцете, това ти трябва.


От личен опит ще споделя, че при мен упражненията с гирички дадоха поразителен резултат само за три месеца. Бях качила 20кг, разделих се вече с 10, но ръцете ми изглеждаха ужасно.Започнах тренировки и ефектът не закъсня . Е, имам още работа, но разликата е доста видима



Тема Re: А ръцете?нови [re: mirmingi]  
Авторивka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 13:10



А би ли ни казала какви упражнения правиш или пусни линк да ги видим някъде,ако можеш,разбира се.



Тема Re: А ръцете?нови [re: ивka]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано27.10.06 16:50



Такаааа упражнения да искаш, то моите ръчички по-добри станаха като посмъкнах килцата, преди правех упражнения за ръце, занимаваше ми се. Та следните сътворени от мен упражнение:

1-во - хващаш гиричката вдигаш ръката нагоре успоредно на тялото, по свиваш и отпускаш до рамото - по 20-30 вс. ръка
2- ро - удари като при боксьорите - изнасяш ръката и прибираш - 20-30 пъти
3 - за трицепс - ръкатата вдигната, другата ръка хваща предната за лакътя, първата смъква гиричката към рамото на втората
4 - все едно пляскаш с крила само че една по една ръцете с гиричката действаш, за рамо е това

Уф май гадно обяснявам, нагледно ще е по-лесно

time takes time :)


Тема Re: А ръцете? [re: Aivi]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано27.10.06 16:56



О мила тъкмо сега е времето да отслабнеш ще стегнеш и ръцете, не се тревожи! Повече движение и подходяща храна, също и вътрешна нагласа, да се засили метаболизма, без резки промени, но пък едни пет килца за 6 месеца защо не?

time takes time :)


Тема Re: А ръцете?нови [re: ивka]  
Автор mirmingi (Pooh)
Публикувано28.10.06 13:59



Ходя на аква аеробика и там правим доста упражнения за ръцете. У дома, сама, ми е скучничко и не мога да се самонавия






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.