Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 04.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не мога да напълнея  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 11:28



здравейте на всички. аз съм на 15 и винаги съм била много слаба, чак .. гадно слаба ... не мога да си намеря никакви дрехи, които да ми стоят добре... нито дупе имам, нито цици. като дъска съм. не мога да сложа една пола, защото все едно са ми забучени две клечки в тялото. много е дразнещо. и с нищо не мога да напълнея, никакви храни, пила съм бирена мая, някакви други добавки (които съм взимала по лекарско предписание) но нищо и нищо. не искам да ставам малко прасенце, просто няколко килограма, колкото да позакръгля приятно тук там, прасците, дупето ..

моля ви, знам че има много такива теми, но ... помогнете ми




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.