Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чай с ябълков оцет?  
Авторджeв (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 13:17



в предаване на миглена ангелова неин гост сподели ,че е отслабнал за 1месец 25кг. като е пиел 20мин.преди ядене черен чай с 2лъжици ябълков оцет.някой да го е пробвал това нещо





Тема Re: чай с ябълков оцет?нови [re: джeв]  
Автор kифлa ()
Публикувано29.08.06 20:06




и аз случайно попаднах на това предаване

не беше май само за 1 месец ами 2-3-4, не помня точно.

Опитай! само че едва ли след чайчето се е нахвърлял на кроасани, вафли, принцеси и подобни. Трябва и диета и малко упражнения.
Поразрових се из нет-а и намерих доста надъхващи неща за ябълковия оцет, само че малко противоречиви ми се сториха мненията. В смисъл на някой места пише преди ядене, на други след... не знам

Да вземем да пробваме, а?



Тема Re: чай с ябълков оцет?нови [re: kифлa]  
Авторstegri (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 11:31



Дайте да уточним, по колко точно яб. оцет се пие, защото съм чувала, че от оцет се ослепявало, не знам дали е вярно.И после, няма ли опасност да си докара човек някоя язва на стомаха с оцет и неядене? Иначе аз също съм навита за оцетчето. Става ли фабрично прроизведен яб. оцет или трябва да се прави специално? Ако - да, как? Чаят е ясен, но може би и тук е важно да се уточни количество и концентрация. Този човек при М.Ангелова спомена ли нещо по - конкретно. И интересно също, какво точно е ядял. Няма ли някакъв начин през предаването да се свържем с човека и да го питаме? Отдавна ли беше въпросното предаване, на живо или на запис и някой знае ли, как точно се казва човекът? А добре ли ви изглеждаше след отслабването? То 25 кила за един месец са адски много. Въпреки че в моя случай са просто идеално решение. Ей сега в обедната почивка ще отида да си купя яб. оцетче.



Тема Re: чай с ябълков оцет?нови [re: stegri]  
Авторджeф (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:40



предаването беше по повод книгата как да отслабнем за 6дни.имаше гостенка ,която е отсланала и по повод на диетата господинът разказа как той е отслабнал.
аз гледах повторение-миналата седмица.човекът от 130 е отслабнал до 90-естествено за по-дълъг период.не каза да е спазвал определен хранителен режим/но сигурно не се хранил както каза със сладкиши

.
правил е упражнения-тип пилатес мисля ,че беше.
а за питието -една халба черен чай с 2 супени лъжици ябълков оцет/не каза да е специален.
а мисля че след като хапваш след тези 20мин.не е толкова страшен оцетът. по скоро черния чай не ми се нрави-не е ли по-добре зелен



Тема Re: чай с ябълков оцет?нови [re: джeф]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано30.08.06 21:56



Черния чай се използва защото съдържа кофеин, а той разгражда мазнините или по скоро предотвратява тяхното усвояване. Аз съм с колит и гастрит и от 2 седмици пия тази комбинация. Освен, че не мога да свикна с вкуса друго нередно не виждам !
Успех!



Тема Re: чай с ябълков оцет?нови [re: Nasinda78]  
Авторджeф (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 09:21



а има ли някакъв ефект?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.