Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема кажете за увеличаване на бюста  
Автор tsd (слънце)
Публикувано18.08.06 14:12



Здравейте има ли диета за увеличаване на бюста моя така се стопи след второто ми дете че напрово не знам Кажете какво да ям че да се увеличи малко.



Тема Re: кажете за увеличаване на бюстанови [re: tsd]  
Автор baby27O5 (непознат )
Публикувано19.08.06 16:26



За диета не знам освен онези бабини деветини за бозата, но миналата седмица си купих една книжка с упражнения на Лиди Резен "Стегнат бюст за 10 минути на ден". Вътре има упражниния и за уголемяване.



Тема Re: кажете за увеличаване на бюстанови [re: tsd]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано19.08.06 17:24



Имам смътен спомен за храни, които сякаш повишаваха нивото на естрагон?! Може и да се лъжа, спомням си орехите и просото от списъка - оттук и бозата, само дето аз никога не съм виждала боза от просо, в наше време я правят от пшеница и изкуствени боклуци. Не ми се рови пак да търся информация по темата и да проверявам колко е вярно и колко не, но google.com е на твое разположение.



Тема Лиди Резеннови [re: baby27O5]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано19.08.06 20:37



В тази книга освен упражнения за стегнат бюст и за увеличаването му има ли и други интересни неща?

Цяла книга за някакви си 10мин...



Ако няма да те затрудни/изтормози и имаш време, ще бъдеш ли така добра да опишеш 1/2 упражнения

Аз правя само 1!
(ръцете са на 90градуса спрямо тялото в "поза" молитва и помпиш... бюста започва леко да "подскача". правя по 100 "помпения". не мога да кажа дали има ефект защото съм много непостоянна(3дни помпя... 3седмици не))





Тема Re: Лиди Резеннови [re: kифлa]  
Автор baby27O5 (непознат )
Публикувано20.08.06 10:30



И това упражнение го има, не виждам смисъл да ги описвам, защото книгата с доставката до вкъщи /офиса/ струва 3 лв. Можеш да си я поръчаш на линка по-долу. Иначе упражненията са различни за всеки ден от седмицата, като събота и неделя се почива.

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=1723



Тема Re: Лиди Резеннови [re: baby27O5]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано20.08.06 12:56



Мерси за линка






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.