Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 19.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Тема за........нови  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано23.07.06 20:19



Тъй като не знам как да формулирам темата си ,за това и дадох такова заглавие.............!


Искам да отворя тема ,подобна на "Интернет дневник"а ,но да го допълва един вид.
Докато бях бремена и пишех усърдно в един съседен форум ,момичета бяхме разделени на нещо като месеци и термини............Еди кой си ,чака да роди -еди кога си............ .Пишехме си всеки ден ,следях ме си една друга терминете,коментирахме ............ и така на татък.беше много полезно ,подредено и систематизирано всичко.
За това предлагам една тема от този сорт.
Започвам аз!
veselka36 - 70 кг. - цел-55

Който иска да се включи ,може да ми пише на лични , или директно в темата и така ще формираме заглавната страница.Тегло към момента и бъдеща цел.............. .



Тема Re: Тема за........нови [re: veselka36]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 12:11



Здравей,и аз започвам от 70,но моята цел е по- скромнна 62-63. Карам си мое НВД и така успях да сваля 8 кг,в момента нещо зациклих ,което малко ме демотивира ,но отново съм в ритъм и ще се радвам да си споделяме менюта и резултати разбира се...





Тема Re: Тема за........нови [re: zzz]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано24.07.06 13:21



Първо здравей ,радвам се ,че се включи в отбора..............


Поздравявам те за загубените 8 кг.,щом се се отървала от тях значи можеш ,да достигнеш и поставената си цел..............
Да наистина ,ще е полезно да си споделяме,както победите ,така и неуспехите но важното е да вървим "надолу" в случая
Днес съм на пуешко филе със салатки ,като за обяд ще си хапна малко ориз/100-120гр/Изкушението за деня ще ми бъде едно фрапе.Останових ,че то успешно замества сладоледа ,ако съм си вкъщи си го правя с ниско маслено мляко и без захар , а ако се случи да съм в заведение си го поръчвам отново без захар.Така ако някоя друшка си пахапва мелбичка и шейк със сладолед аз си пийвам фрапето..........
Друго изкушение и действащо адцки тонизиращо е така нар. цитронада.Газирана вода с лимон ,малко захар и много лед..........
Лошото при мен е ,че почвам и се отказвам ,но този път почвам наистина.Още повече ,че щом пуснах "собствена" тема се мотивирах допълнително.Не толкова от темата ,колкото от факта ,че тук ще се споменават конкретни резултати начални и крайни ,дай боже



Тема Re: Тема за........нови [re: veselka36]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 15:21



Аз днес съм решила да икарам през деня на кисело мляко ,вечерта на задушени зеленчуци(тиквички предимно).На 21.07.имах Р.Д. и прекалих ..





Тема Re: Тема за........нови [re: veselka36]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.07.06 16:34



Здравейте и от мен ..


Страшно много се радвам на темата именно днес си мислех да отворя подобна защото преди време(можеби март месец беше) тук си бяхме направили една групичка и всеки понеделник се отчитахме резултати мнения препоръки и въобще кой как се справя ..наистина действа мотивиращо аз тогава бях 78кг днес съм 64кг и продължавам а целта ми е 57кг ..дано!!
имам предложение ако искате освен да споделяме менюта и др. да си определим ден от седмицата в който да си отчитаме и резултати например аз днес се премерих и съм 64,1 а целта ми за следващия понеделник е 63кг!!!
успех на всички ни и момичета присъединявайте се колкото повече толкова по добре-повече опит,мнения,идеи..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Тема за........нови [re: rumipumi]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано24.07.06 16:47



Ами да ,идеята за ден ,за всеобщо мерене звучи добре

Един вид ще предизвика състезетелния дух във всеки един от нас
Четох ,че понеделник не бил добър ден, както началото на месеца ,годината и т.нт. от психологическа гледна точка.Не било добре тогава да се започват диети ,да се отказват цигарити както и други навици от които искаме да се отървем.Защото ако нещата не станат по план е много по-лесно в един такъв ден да си кажеш - изпуснах тази седмица ,този месец провалих се ,ще чакам до следващия път..............
За това ако искате да си насрочим неделята или вторника ,или въобще който ден си поискаме ,но да е един за всички.Казваме си този ден се отчитаме срам, не срам - свалил ,качил това е деня.
Междувремнно всеки който иска може и ежедневно да си пише меркити ,зависи на кой как му действа идеята за отчет
При мен първата седмица е фатална затова поне през нея ще се отчитам ежедневно
Ще се радвам да се съберем повече хора!
И да не забравя - на рожденичката честито "на патерица" с пожеланния за много

Редактирано от veselka36 на 24.07.06 16:49.



Тема Re: Тема за........ [re: veselka36]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.07.06 17:29



Ами аз съм "ЗА" вторник..

макар че общо взето си се меря всеки ден но целта ми е ако мога всяка седмица да се разделям с по един килограм.. мисля че това е най разумното сваляне месечно по 3-4 килограма!!!
Имам и друга идея-радвам се че предишната се прие -нека всеки да сподели какво е забелязал че му помага в борбата с килограмите!!!
Ето и моите съвети или поне това което на мен ми помага:
-колкото се може повече вода(предимно студена) сутрин на гладно ,повреме на тренировка,20 мин. преди хранене,час и половина след това също...колкото повече толкова по добре!!!
-също опитвам се да се храня по часове и ако междувременно ми се дояде-вода или някакъв зеленчук
-преди тренировка 30 мин. взимам по една таблетка Л-карнетин и Ябълков оцет с малка чашка кафе..тонизира и чувствам че имам повече енергия!!!
-всеки ден взимам по 1г рибено масло
-след тренировката взимам душ и след това ползвам антицелулитен крем-ползвах и Нивеа но съм по доволна от този на Леокрема(би фаза)
-от скоро вечер пия най-обикновен зелен чай..
-за редовен стомах взимам Лаксит след вечеря по 4 таблетки
-вечер гледам да си лягам в нормално време че иначе после сутринта ми се отразява на тренировката..
Ами за това се сещам сега!!!и отдавна разбрах нещо за всичко най важно е постоянството..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Тема за........ [re: rumipumi]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано24.07.06 23:16



Здравейте и от мен!
След раждането резултата и плачевен и 6 месеца след важното събитие резултата продължава да е такъв, защото все още кърмя. Но тъй като захраних малката с повече неща и само вечер и рано сутрин я кърмя така, че мисля че е време да почвам да свалям.
Тегло: 85 кг. - височина: 173 см.
Цел: 65 кг.

Моля ви тези, които правят тренировката си в къщи споделете какви упражнения правите!
Успех на всички



Тема Вторник е! [re: veselka36]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано25.07.06 08:38



Момичета и аз се присъединявам към групата!


Дано така поне от хорски срам да се мобилизирам най-накрая!

Стартирам с 84кг.

Крайната цел... е доста далеч в бъдещето - 65кг.

В по-краткосрочен план се надявам поне от 80+ да смъкна на 70+

планът е днес да разпусна с лунна диета... и от утре НВД. Ако се получи гаф, то се надявам поне в най-лошия случай от днес да започна НВД-то

Аз пия Л-карнитин и витамини "А до Я"... и от време на време Ласит на Тошков... но не системно, а просто когато се наложи .
Мисля да се поровя в нет-а за ябълковия оцет и рибеното масло- прочетох, че някои от момичетата ги пият, та ще разуча и аз какво-що!

за упражненията... за сега само в къщи- 2вида коремни преси, 2вида за дупе, 1 за кифлички(или както други им казват паласки), скромно, но от сърце ще се опитам да ги увелича с течение на времето...

Това е от мен за днес. Успех момичета!!!




Тема Re: Тема за........ [re: Nasinda78]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано25.07.06 09:02



Здравей Насинда случило ти се е най-хубавото нещо за всяка жена а малката ти кукличка е голяма сладуранка.ПОжелавам ти да ти е жива и здрава..


А сега относно твоите притеснения мога да ти дам някои съвети без да имам самочувствието че много разбирам просто това са неща които в началото на мен помогнаха.. Според мен в началото най важното е да не мислиш за това колко килограма имаш да сваляш когато започнеш един по един да се разделяш с тях ще се чувстваш все по добре със самочувствие а това и дава стимул по нататък да продължаваш!!!Лично на мен упражненията вкъщи много ми помагат в борбата с килограмите но не по малко важно и за тонуса и настроението след това за целия ден.. почти няма ден в който да пропусна и след всяка тренировка си взимам душ и след това се чувствам като преродена...а това което аз правя вкъщи е по един час колело(велоаргометар) пускам си хубава музика и мислейки си нещо хубаво не усещам как минават 60 мин. също понякога правя комплекса на Синди-имам нейна касета с упражнения..а ти ако нямаш възможност да си вземеш някакъв уред за вкъщи(според мен в началото това е по добър вариант от фитнес защото когато ти е вкъщи нямаш оправдание да не тренираш като си казваш днес не мога да отида до залата) но пък можеш да си свалиш някакви упражнения от нета-може да разгледаш тези при спайдерите аз от там съм си харесала някои и на един лист съм си ги описала и съм го залепила на вратата в стаята ми.. Така че най важното е веднъж да започнеш и като почнеш да се чувстваш все по добре в кожата си нататък е по лесно!!!
Желая ти много успех и усмивки...

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Редактирано от rumipumi на 25.07.06 09:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.