Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Не на Крайностите!  
Автор Rainbow_eyes (непознат )
Публикувано01.08.06 13:29



Здравейте.Имам проблем и ви моля да ми помогнете да го разреша.Той е ,че когато съм на диета стигам до крайности и ми се вие свят от глад.А когато не съм,прекалявам с хапването.Не мога да намеря баланса на тези две крайности и да се храня нормално.Гладуването ми пречи ,тъй като не мога да работя качествено, а за работата ми се изисква енергия.Същевременно искам да сваля около 5 килограма и това се превръща в проблем.Помогнете ми.





Тема Re: Не на Крайностите!нови [re: Rainbow_eyes]  
Автор Rainbow_eyes (непознат )
Публикувано01.08.06 13:33



Съжалявам ,че се побликува 2 пъти темата!





Тема Re: Не на Крайностите!нови [re: Rainbow_eyes]  
Автор chesynka (непознат )
Публикувано02.08.06 10:26



Здравей,

Защо мислиш, че имаш нужда да свалиш тия 5 килограма? Те може изобщо да не са от затлъстяване.

1. Може да имаш увеличение на мускулната маса поради практикуването на някакъв спорт. (особено "набирането" във фитнес-зала)
2. Може да наддадеш в резултат на упортеба на хранителни добавки (протеинови храни).
3. Може бъбреците иои сърцето ти да не функционират правилно и тогава организмът задържа вода. (Тъканите изглаждат "пухкави").
4. Може да има някаква хормонална причина за наддаването на теглото ти.
5. Може да си в стрес. Тогава някои хора затлъстяват, независимо дали спазват диета. Ако стресът се овладее, теглото се нормализира без диета.

Изобщо, има много причини за покачване на теглото, извън злоупотребата с храни. Не бързай да се мориш от глад!

Желая ти успех в начинанието!

Искрено ти желая успех в намирането и отстраняването на истинската причина за килограмите, които те притесняват!



Тема Re: Не на Крайностите!нови [re: Rainbow_eyes]  
АвторRAinbow_Eyes (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 19:54



НИкой друг ли няма да ми пише:(((



Тема Re: Не на Крайностите!нови [re: RAinbow_Eyes]  
Автор nikol82 (непознат )
Публикувано04.08.06 09:27



Е добре де... пробваш ли с онези разчетените диети- в смисъл нещо от сорта на в х- часа, х- продукт, х- грама... и т.н. Мисля си че по този начин просто ще се наложи да ядеш нещо... те все пак тия диети са измислени по такъв начин че да не умреш от глад и едновременно с това се ограничаваш.
Аз така ги виждам нещата. Пробвай повечко варианти.





Тема Re: Не на Крайностите!нови [re: nikol82]  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 10:46



Ти самата си написала"не на крайностите..",така и направи....хапвай по на често и по малко ,храни които не са калорични,не спазвай драстични диети ,а си избери подходящ режим ....има моменти действително,когато не можеш да се контролираш,но гледай тези дни да са 1 към 10....Успех.....






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.