Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Вторник е!нови [re: veselka36]  
АвторЖиka (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 09:18



Аз съм -0,5кг и вече съм 62кг.Целта ми в най-близък план е до края на месеца да стана 60кг,а в по-далечен 55-56кг.



Тема Re: Вторник е!нови [re: Жиka]  
Автор mirmingi (Pooh)
Публикувано15.08.06 09:54



Ето ме и мен с отчета:

15-08-2006

талия - 85
ханш - 107
гр.об. - 103
д.бедро - 60
л.бедро - 60

Само в талията съм смъкнала два сантиметра, другите мерки не са ми мръднали.
Чудя се дали да не си купя книгата на Майкъл Търмънд и да видя какви ще ги свърша за 6 дни

Някой пробвал ли е тази диета вече?



Тема Re: Вторник е!нови [re: mirmingi]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано15.08.06 10:02



Браво момичета! Внесохте малко разнообразие в днешната статистика



Аз също събрах $ за М.Търмънд но след като прочетох темата на Елина и реших, че тази на Пиер Д. е по-ценна. Не знам... Аз лично, в крайна сметка, май ще инвестирам в някакво масажорче за целулит.
А някой ползвал ли е крема на Нивеа с приставката? и дали тя може да се използва самостоятелно и след като свършим кремчето?





Тема Re: Вторник е!нови [re: kифлa]  
Автор speranza_mia (innamorato)
Публикувано15.08.06 19:19



За да подтисна глада си лично аз използвам спорта.Ако имаш възможност вечеряй в 6 и след това отиди на разходка 1-2 часа, после си взимай дълъг душ, гледай филм и т.н. И пий много вода.Общо взето няколко глътки вода и няколко коремни преси наистина спират глада за известно време, докато решиш какви мерки да вземеш за да го спреш за цялата вечер





Тема Re: Вторник е!нови [re: speranza_mia]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано17.08.06 09:46



Тенкс за съветите. Ще пробвам с коремни преси


Проблема при мен, обаче, е че не просто ми се яде, а ми се яде нещо конкретно и то не много диетични За сега удържам фронта, но трябва да си измисля разни трикчета за случаите когато ме връхлети такъв глад



Тема да се похваля......нови [re: kифлa]  
Авторveselka36 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:28



След застоя във вторник/66,8/ ,днес съм 65,5 - знам ,че не е някакво постижение ,но така се радвам на този смъкнат 1 кг.


Не знам ,на какво точно се дължи,но предполагам ,че е на диетата на Пиер Д.......Поне от вторник съм на нея ,въпреки ,че вчера вечерта бях тотално издивияла за нещо въглехидратно ,но остисках.
Е ,това............ изфуках се
Поздрави и много усмивки



Тема Re: да се похваля......нови [re: veselka36]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 11:20



Здравейте момичета,бях малко до моренцето и затова няма да се тегля до вторник:)...,поздравления за всички,които са махнали макар и малко ...все пак е нещо....До скоро





Тема Re: да се похваля......нови [re: veselka36]  
Автор Razzle (away)
Публикувано19.08.06 10:51



Здравейте пак от мен, момичета!!
Аз бях на едно дългичко моренце


но добрата новина всъщност е, че там не само не качих(аз, на пук на общото схващене, че "на море се отслабва" - винаги пълнея), ами се отървах от 2 килца.
Вярно, не са нищо, като се има предвид дългото време, прекарано там, но все пак....
в момента съм 81 кг.
ще се отчета заедно с вас във вторник, въпреки че няма да е минала една седмица

чао от мен за сега!
успех



Тема Re: да се похваля......нови [re: Razzle]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано19.08.06 19:58



йеее

браво!
и аз се теглих днес, и аз съм 81

нооо... малко ми понамирисва тази работа!
ако ги задържа до вторник- екстра, ако не- пак екрта защото пак ще има с какво да се похваля

жега, жега... ама помага



Тема Re: да се похваля......нови [re: kифлa]  
Автор Razzle (away)
Публикувано21.08.06 01:49



пфу



днеска определено ме беше обхванало онова настроение за тъпчене, което те обхваща в "онези дни"
ужасна съм...
картофи, ориз, пица, алкохол, газирано.... в големи количества
а от толкова вр не бях преяждала.
имам чувството, че във вторник няма да смея да се кача на кантара

Редактирано от Razzle на 21.08.06 01:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.