Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Къде сте??????нови [re: mirmingi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 12:17



Къде изчезнахте ????Похвалете се или се оплачете


Дали от топлото,но не ми се хапва нищо...насилвам се,че този метаболизъм как ще го ускоря...,а и с глад ...после се връщат бързо кг....



Тема Re: Къде сте??????нови [re: zzz]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 13:33



ей я горе главата

. аз вчера се похвалих смъкнала съм 0,5 кг, не е много но е нещо поне не вървя на горе. а за яденето да и на мен не ми се яде но трябва че .... Аз ще ходя сега да си купя една динка и цял ден ще съм само на нея, че нали видях че съм смъкнал и викам чакай малко чипсче няма да ми навреди. >Кантара не е мръднал. . Няма да се отказваш бавно но славно вървим към успех.



Тема Re: Къде сте??????нови [re: цвeти]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 14:43



...

Изведнъж такъв глад ме напъна,че отскочих и си купих едно пакетче фастъци и си го хапнах...вече съжалявам,но нямах нищо друго....освен цини сливи ,а те се оказаха и зелени...



Тема Re: Може да опиташнови [re: zzz]  
Автор mirmingi ()
Публикувано03.08.06 16:36



В китайския магазин срещу офиса открих китайски "бонбони" (вид сладък картоф), които много ми допаднаха на вкус.Засищат ме, задоволяват ми глада за сладко, защото са сладички, а и се оказа, че са полезни за един куп неща, включително ги водят диетични. Трябва да ги пробваш и ако ти харесат, да заместиш фъстъците или вафлата, или нещото, дето ще хапнеш когато те напъне такъв глад. Ако ти е интересно, ще отскоча да си купя едно пакетче и ще напиша точното име, а може да препиша и етикета





Тема Ама къде сте наистина?нови [re: veselka36]  
Автор mirmingi ()
Публикувано04.08.06 10:32



Хей,къде сте? Наистина изчезнахте!
Явно всички сте стопили килцата и сте избягали на море



Аз снощи прегреших!
Ядох люти чушки (обожавам люто) и покрай тях мушнах две филийки препечен хляб (чушките бяха адски люти). Това, обаче не е извинение, просто можех да не ги вадя от хладилника
Яд ме е,защото бях решила днес да се поглезя със сладолед, ама май много ще ми дойде! Ако хапна и сладоледче под предлог,че не е толкова фатално, пак ще му изпусна края!
Днес се самонаказвам!!!
Само салатки със сирене, мин. вода и аеробика!

Редактирано от mirmingi на 04.08.06 10:33.



Тема Re: Може да опиташнови [re: mirmingi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 10:35



Благодаря,къде има такъв магазин и как се казват....,макар,че вчера си хапнах и вафлички

,но какво да се прави това е положението....



Тема Re: Може да опиташнови [re: zzz]  
Автор mirmingi ()
Публикувано04.08.06 10:47



Магазинът се намира на ул. Цар Самуил (отсечката м/у Пиротска и Женския пазар). Много голям китайски магазин, с червени китайски фенери отпред . А аз след малко ще отърча да взема едни бонбонки и ще ти кажа точното име и описание.
От София ли си?





Тема Re: Може да опиташнови [re: mirmingi]  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 10:51



...Да миличка ,даже офиса ми е на Пиротска...Благодаря...





Тема Re: Може да опиташнови [re: ззз]  
Автор mirmingi ()
Публикувано04.08.06 11:02



Бонбони от китайски ЯМС (Dioscorea batat; азиатски сладък картоф)
Действие: Чиста природна храна, подходяща за хора от всички възрасти. Съдържа вещества, които действат за предпазване от рак на дебелото черво и рак на гърдата. Повишава имунитета. Действа за отслабване и разкрасяване на кожата. Предпазва черния дроб. Намалява високо кръвно налягане. Действа против умора. Предпазва артериите от втвърдяване.
Цена: 1,50

За улеснение, намират се на самата каса, в панерче до касовия апарат





Тема Re: Ама къде сте наистина?нови [re: mirmingi]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 21:07



тук съм поне аз. Днес бях останала без нет незнайно що. Ами аз съм стопила още половин кило, ама май е нормално с тия жеги и аз ям само салати, таратор и диня напоследък, а и малко грижи ми се събраха та съм и в депресийка на всичкото отгоре, но хубавото е че този път не намерих утрешение в храната

. От неделя почвам и още една битка мисля да спра цигарите. Стягайте се девойки, че 08.08 идва и трябва да се хвалим. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.