Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 30.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Minceur 24нови  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 16:58



Това се пиело и през деня и през нощта и за 2 седмици се сваляли около 5кг....
Исках да питам просто информативно някой дали е пробвал?
Аз няма да пробвам но съм любопитна



Тема Re: Minceur 24нови [re: диди]  
Авторdimeco (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 19:20



Мога само да ти кажа,че и в аптеките в Испания се продава.
Днес го видях и тук -32лв.В Испания беше между 17 и 20 евро.



Тема Re: Minceur 24нови [re: dimeco]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 18:06



а някой пил ли го е хайде момичета помогнете ми



Тема Re: Minceur 24нови [re: диди]  
АвторTonita (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 11:54



Здравей, аз си го купих и го пия вече 5-ти ден, но досега не съм отслабнала, мисля да си купя още една опаковка и да ги направя 28 дни, та тогава ще преценя със сигурност дали си е заслужавало





Тема Re: Minceur 24нови [re: dimeco]  
Автор MamaBuba (усмихната)
Публикувано02.07.06 13:07



ако си в Испания ,ще ми провериш ли за една добавка, която ми препоръчаха тук за отслабване. испанска е и се казва Beta 2 Sbelt. Моля те, кажи ми, ако имаш някакви отзиви за нея.

Поздрав Буба!


Ники - 22.05.2003

Тема Re: Minceur 24нови [re: диди]  
Авторvalia (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 11:56



кажете който вече го ползва дали има ефект за 14 дни, което предполагам е 1 опаковка
нали това е хранителна добавка-четох че е от соя и линолеова кис-а
моля пишете за ефект -виждам че 1те мнения са от юни а вече е юли





Тема Re: Minceur 24нови [re: valia]  
Авторmirmingi (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 17:24



Здравейте!

Аз изпих две опаковки, правех масажи и лека диета. Лека, означава, че наблягах повече на зеленчуците и плодовете, но не съм си забранявала нищо. Свалих четири килограма, два три сантиметра от дупето, четири от талията и по два от краката. Сега се чудя дали да си взема за още един месец или да взема сиропа !?



Тема Re: Minceur 24нови [re: диди]  
Авторdimeco (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 21:02



А какъв е този сироп?
Когато приемаше таблетките имаше ли усещане,че не ти се яде или ,пък,ако почнеш да хапваш да се засищаш с много малко храна?И имаше ли желание за сладки неща?Имаше ли също ...нещо такова ми се получава...сякаш извира адска горещина от вътре-от мен,де?!



Тема Re: Minceur 24нови [re: dimeco]  
Авторmirmingi (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 23:28



"Сиропът" е вид дренираща напитка. Концентрат, който разреждаш с вода(1,5л) и пиеш през деня, ако съм разбрала правилно. Имало вкус на праскова - нещо като студен чай! Утре ще си го поръчам и ще ви кажа какво е



При мен нямаше извираща горещина, но пък ми се ядеше кисело, направо полудявах за нещо много, много кисело. Стигнах до там, че пиех оцет, направо от шишето. Мисля,че е от хаповете, защото сега изчезна това ми желание
Друг много добър ефект при мен беше редовното ходене до тоалетна. Аз съм много зле в това отношение и цял живот съм на билки, хапчета капки и клизми.. Но за 28-те дни, през които пих хапчетата, не съм пропуснала ден, а ефектът продължава, въпреки че преди една седмица ги спрях.



Тема Re: Minceur 24нови [re: mirmingi]  
АвторRozi (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 09:29



Много Ви моля да напишете по подробно за тези продукти. аз трябва да се преборя с 2-3 кг. но немога. Интересуваме какви видове са , за колко време стига и цена. Разбрах че има накакъв ефект, но той се е появил при колко време пиене? Ако някой го е пил и е имал или нямал ефект нека сподели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.