Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Отново за диетата на Майкъл Търманднови  
Автор pupata (мърморана)
Публикувано01.07.06 15:27



Простете, че отново подхващам тази изтъркана тема, но възможно ли е?
Започнах диетата на Мйкъл Търманд от вчера. Стартирах при 59,5 кг, а днес не повярвах на кантара - 58,2. За един ден 1,3 е невероятно, но кантара ми е електронен и досега не ме е подвеждал.
Предполагм, че става дума за ударна загуба на течности поради липсата на сол в диетата. Само това ми тежи - винаги съм обичала да соля обилно храната, но ще се опитам да изпълня диетата. Все пак става дума само за 6 дни, а после не знам........



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: pupata]  
АвторAaaaa! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 15:38



Аз пък си соля ,ям само желтъците /белтъците са ми гадни/ наливам се с кола и шоколадови бонбони и пак съм минус 1,300.





Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: pupata]  
Автор imaranta (непознат)
Публикувано01.07.06 16:04



И при мен беше така - първия ден 1,3 кг, после 1,1 ...
Вода е, няма как да е друго ;)



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: imaranta]  
АвторИpa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 16:50



И после всичко обратно и ......язък за безвкусиците толкова дни !!





Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: Иpa]  
Автор imaranta (непознат)
Публикувано01.07.06 17:06



Интересно, на мен не ми беше безвкусно ...

Пък и там е описано как да продължиш след 6-те дена.



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 17:24



А момичета вярвате ли ,че наистина може да се отслабне по този начин с 3-4кг на седмица.
Според мен повече от два надали ще стане..............

но пък то ако е и повече не е чак толкоз добре
А иначе е много безсолно............ и не особенно вкусно



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: pupata]  
Автор pupata (мърморана)
Публикувано01.07.06 18:52



Откакто съм на тази диета макар, че яденето не е никак малко все съм си гладна. Може би защото пропускам междинните закуски или просто храната е нискокалопична и не засища. Тази вечер, обаче съм решила да си сложа малко сол на рибата, пък утре ще видя какво ще покаже кантара.



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: Aaaaa!]  
Автор himka ()
Публикувано01.07.06 19:02



"Аз пък си соля ,ям само желтъците /белтъците са ми гадни/ наливам се с кола и шоколадови бонбони и пак съм минус 1,300."

изивянай, че ще ти го кажа грубичко, но ти въобще чела ли си книгата или поне постингите тук за диетата на Майкъл Търман ?
тва твойто си няма нищо общо с диетата, това се препоръчва само ако искаш да напълнееш /явно наблягаш на секса затова -това в кръга на шегата/
едва ли някой ще ти повярва. че се "освинваш" и пак сваляш и това може да се получи само първия ден, но продължавай така и ще видиш с колко кг ще си над сегашните си.
моля те не дразни клубарките, които искат да отслабнат и много обичат например сладкото, което си похапваш /поне аз с това нямам проблеми и вече достигнах желаните си кг - трябваха ми само 3-4 макс. 5кг да сваля и успях с тази диета и диетата с пшеницата/
PEACE



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: Beceлa]  
Автор imaranta (непознат)
Публикувано01.07.06 20:42



Aз свалих 3,3 кг. Научи се да ползваш повече различни подптавки и няма да ти е безвкусно.



Тема Re: Отново за диетата на Майкъл Търманднови [re: pupata]  
Автор imaranta (новак)
Публикувано01.07.06 20:45



Не ги пропускай! Смисъла на цялата работа е да ядеш на често за да си форсираш метаболизма. А това става само ако ядеш начесто. Пропускаш ли закуските, по-добре се откажи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.