Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мацки почвам ...:)  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 13:00



Здравейте на всички!!!от доста време не съм се вясвала във форумчето..а всъщност отварям нова тема за да ми е стимул и да се отчитам как вървят нещата при мен че нещо последния месец-месец и половина се поотпуснах с хранителния режим не ми се ще да се оправдавам с изпитите и големия стрес но си оказа влияние и нещо му отпуснах края ..и така от днес си почвам с моя си "стар" режим с помощта на който вече се разделих с 12-13кг от март до сега.няма да спазвам някаква конкретна диета по скоро нещо като НВД но няма да ограничавам зеленчуците и киселото мляко под формата на айрян и таратор..само за протокола стартирам от 168см/65,5 а целта е 56-57кг!!!стискайте палци..ще се радвам и други тук да споделят на какъв режим са и как се борят с килограмите!!!успех на всички и хубав ден



да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 15:38



...С теб съм..,аз също ме мога да спазвам диети и се храня като теб....свалих 5 кг ,но ми трвбва още поне 5...,но в момента нещо зациклих и затова наруших малко храненето (вафлички),но от 2 дни (с днес) пак....





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 15:51



Супер радвам се че няма да съм сама...


много ще е хубаво да си споделяме менюта и резултати!!!аз преди малко свърших с тренировката-40мин. колело иска ми се обаче да включа и от упражненията на Синди(имам и касетата) но нещо все не мога да се наканя..
а за храната днес ще ми е риба с голяма салата за обяд и вечеря следобяд-таратор или айрян и много вода между храненията!!!също се замислям дали да се меря всеки ден или веднъж седмично..днес си взех и новия антицелулитен гел на Нивеа и ще си правя масажи всеки ден след тренировката и душа..ще споделям ако забележа някакъв видим резултат..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:40



..Аз нямам много време за тренировки,през деня съм в офис,вечер вече скапана....разчитам на ходенето ми през деня и сега в горещините много не ми се яде...(плод,зеленчук и вода),вечер салата и пиле или риба .
Аз не се меря всеки ден ,а на 10 дни...Успех ...





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:43



..Забравих ,че много харесвам Пилатес и когато ходех ,беше супер ...сега и за това не намирам време





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 17:02



Да май тези жеги на всички ни действат така..но аз да ти кажа се опитвам дори и по малко като количество да се храня редовно защото съм забелязала че ако някой ден съвсем намаля калориите поради липса на време апетит или каквото и да е друго после следващите дни си наваксвам и ме гони страхотен апетит и то все към въглехидратни храни..

затова честичко по малко е най добре..а за спорта важното е да има все пак някакво движение..ходенето също е вариант..
поздрави!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Razzle (away)
Публикувано29.06.06 21:01



И аз от утре започвам диетка... принципа ще е - 5 хранения на ден - месце малко ,зеленчуци, кис мляко.. за закуска - плод.. а към третото хранене ще добавя нещо леко въглехидратно(варен картоф, оризче малко)...;)
стартирам от 83.500.... целта е ехеее..поне 60 кг

, колко далечно изглежда, ама нали все от някъде трябва да се тръгне..
стискайте палци...

абе момичета - как издържате по 40 мин на това колело
аз не мога..едва до 20 ги докарвам... ще се опитам повече



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Razzle]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 23:27



Ами за колелото опитай да си караш пред телевизора или пък си пусни някой любим диск/касета с приятна музика и си мисли нещо хубаво и докато се усетиш 40мин са минали другото което аз правя е че си слагам кърпата на мониторчето така че погледа ми да не е непрекъснато в минутките ако мислиш само за тях наистина времето не минава..направи си така че да ти е приятно и не го приемай само като някакво досадно задължение!!!а за килограмите не ги мисли като свалиш първите няколко това ще те стимулира и нататък ще е по лесно...

стискам палци успех и с хранителния режим!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Редактирано от rumipumi на 29.06.06 23:29.



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:48



Здравейте момичета!!!Всичко при мен върви добре,само дето заминавам за 1 седмица до морето и няма да мога да ви пиша,но Вие няма да се отпуската,както и аз...

...ще бъда с бански с "къдрички"(така се иронизирам сама за моите излишни килца...,но те не са чак толкова ...)



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:51



...Между другото съм решила да хрупам ориза тази седмица(на морето) и после ще ви кажа ....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.