Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мацки почвам ...:)  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 13:00



Здравейте на всички!!!от доста време не съм се вясвала във форумчето..а всъщност отварям нова тема за да ми е стимул и да се отчитам как вървят нещата при мен че нещо последния месец-месец и половина се поотпуснах с хранителния режим не ми се ще да се оправдавам с изпитите и големия стрес но си оказа влияние и нещо му отпуснах края ..и така от днес си почвам с моя си "стар" режим с помощта на който вече се разделих с 12-13кг от март до сега.няма да спазвам някаква конкретна диета по скоро нещо като НВД но няма да ограничавам зеленчуците и киселото мляко под формата на айрян и таратор..само за протокола стартирам от 168см/65,5 а целта е 56-57кг!!!стискайте палци..ще се радвам и други тук да споделят на какъв режим са и как се борят с килограмите!!!успех на всички и хубав ден



да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 15:38



...С теб съм..,аз също ме мога да спазвам диети и се храня като теб....свалих 5 кг ,но ми трвбва още поне 5...,но в момента нещо зациклих и затова наруших малко храненето (вафлички),но от 2 дни (с днес) пак....





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 15:51



Супер радвам се че няма да съм сама...


много ще е хубаво да си споделяме менюта и резултати!!!аз преди малко свърших с тренировката-40мин. колело иска ми се обаче да включа и от упражненията на Синди(имам и касетата) но нещо все не мога да се наканя..
а за храната днес ще ми е риба с голяма салата за обяд и вечеря следобяд-таратор или айрян и много вода между храненията!!!също се замислям дали да се меря всеки ден или веднъж седмично..днес си взех и новия антицелулитен гел на Нивеа и ще си правя масажи всеки ден след тренировката и душа..ще споделям ако забележа някакъв видим резултат..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:40



..Аз нямам много време за тренировки,през деня съм в офис,вечер вече скапана....разчитам на ходенето ми през деня и сега в горещините много не ми се яде...(плод,зеленчук и вода),вечер салата и пиле или риба .
Аз не се меря всеки ден ,а на 10 дни...Успех ...





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:43



..Забравих ,че много харесвам Пилатес и когато ходех ,беше супер ...сега и за това не намирам време





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 17:02



Да май тези жеги на всички ни действат така..но аз да ти кажа се опитвам дори и по малко като количество да се храня редовно защото съм забелязала че ако някой ден съвсем намаля калориите поради липса на време апетит или каквото и да е друго после следващите дни си наваксвам и ме гони страхотен апетит и то все към въглехидратни храни..

затова честичко по малко е най добре..а за спорта важното е да има все пак някакво движение..ходенето също е вариант..
поздрави!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Razzle (away)
Публикувано29.06.06 21:01



И аз от утре започвам диетка... принципа ще е - 5 хранения на ден - месце малко ,зеленчуци, кис мляко.. за закуска - плод.. а към третото хранене ще добавя нещо леко въглехидратно(варен картоф, оризче малко)...;)
стартирам от 83.500.... целта е ехеее..поне 60 кг

, колко далечно изглежда, ама нали все от някъде трябва да се тръгне..
стискайте палци...

абе момичета - как издържате по 40 мин на това колело
аз не мога..едва до 20 ги докарвам... ще се опитам повече



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Razzle]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано29.06.06 23:27



Ами за колелото опитай да си караш пред телевизора или пък си пусни някой любим диск/касета с приятна музика и си мисли нещо хубаво и докато се усетиш 40мин са минали другото което аз правя е че си слагам кърпата на мониторчето така че погледа ми да не е непрекъснато в минутките ако мислиш само за тях наистина времето не минава..направи си така че да ти е приятно и не го приемай само като някакво досадно задължение!!!а за килограмите не ги мисли като свалиш първите няколко това ще те стимулира и нататък ще е по лесно...

стискам палци успех и с хранителния режим!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Редактирано от rumipumi на 29.06.06 23:29.



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:48



Здравейте момичета!!!Всичко при мен върви добре,само дето заминавам за 1 седмица до морето и няма да мога да ви пиша,но Вие няма да се отпуската,както и аз...

...ще бъда с бански с "къдрички"(така се иронизирам сама за моите излишни килца...,но те не са чак толкова ...)



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:51



...Между другото съм решила да хрупам ориза тази седмица(на морето) и после ще ви кажа ....





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано30.06.06 13:41



zzz весело изкарване на морето...после да ни разказваш..


и разбирасе че няма да се отпускаме..при мен нещата също вървят добре вчера си изпълних всичко само вечерта нещо ме подгони глад и хрупах зеле.. днес резултата беше половин килограм надолу..доволна съм но мисля и аз да не се меря всеки ден..е да не се заричам по важно е да си спазвам хранителния режим колелото пък то резултатите и веднъж и пет пъти седмично да ги отчитам все тая

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано01.07.06 08:31



Хай Руми къде беше изчезнала, направо си се стопила, браво!
Колелото ти е още верен другар, моето прашасва зарадо жегата, сега правя др. упражнения, постигнах желаните кг. но имам тлъстинки по крачетата, правя меден масаж и упражнения, дори да има малък ефект пак ще е напредък. Ззз значи моренце, а ние какво "на тръстиката" отново. Хехе майтапя се весело да си изкараш и да станеш като шоколадче



time takes time :)

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Dragonesss]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано03.07.06 15:43



Здравей Драконче радвам се да те видя ..

поздрави и за твойте успехи и не се съмнявам че скоро ще ни се похвалиш с добри резултати от масажите и упражненията
аз нещо събота и неделя се поизложих но днес пак съм на линия няма отказване с търпение и постоянство няма начин да не успеем
аз също мисля освен с колелото да почна и някакви леки упражнения но нещо все не мога да се наканя май всичко е въпрос на навик!!!
успех на всички

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Редактирано от rumipumi на 03.07.06 15:45.



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Razzle (away)
Публикувано04.07.06 00:53



Аз, днес сутринта, при меренето бях 81.00. Хубавото е, че този път нямам някакви "пагубни" прегрешения.(нищо, че е минало малко време - тъй като аз обикновено се дъня още в началото

)



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Razzle]  
Автор Razzle (away)
Публикувано19.07.06 11:12



Отпуснах се и отново качих... сега съм колкото бях "на тръгване".
Вярно, че имах страшно много проблеми, напрежение и това си оказва влияние.. но не искам да се оправдавам с тези неща повече.
От днес почвам отново...
дано този път успея


84 кг, 173 см.
цел - 60 кг



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано19.07.06 11:42



Днес ми е трети ден на плодове, вода и чай.
Смятам да изкарам една седмица и после още 10-тина дни захранване.
Не искам още да се меря, но сутринта закопчах едно възтесно панталонче - макар че има още какво да се желае.
Имам да сваля 8 кг. Нама да стане от раз, но вече не мога да пазя диети - едвам удържам фронта сега с този глад.
Молбата ми е към Руми - моля те драсни едно примерно меню за ден или за няколко дни. Не се доверявам много на НВД-тата. А и бедата е че много обичам млечните продукти и плодовете.
Но пък човек винаги може да опита нещо различно!



Тема Re: Мацки продължавам...:)нови [re: Lenny]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 15:25



Здравейте ,известно време отсъствах,но вече съм на линия...,не съм качила кг. си,но не съм и свалила,така,че продългавам...

Аз си спазвам НВД без да изчислявам точно съотношението на М/Б/В,но си преценявам калориите ....
Успех на всички и да си пишем често...като мотивация...



Тема Диета на доц.Байкованови [re: Lenny]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано20.07.06 16:25



Здравей Лени аз в момента спазвам една диета на д-р Байкова която е дадена на една моя приятелка и тя като мен има 7-8кг за сваляне!представлява нещо като НВД но включва мляко и плодове така че предполагам ще ти допадне и на теб..


14 дни Високобелтъчен принцип:
1-ви ден:8ч-30 мин. преди ядене чай и зеленчук(един и същ за целия ден),след това млечен продукт(може прясно,кисело мляко или извара-най добре айрян) и зеленчук
10ч-чай и айрян
12ч-30 мин. преди ядене зеленчук и чай,след това месо и салата
16ч-като в 10ч
19ч-като в 12ч

2-ри ден:повтаря ден 1

3-ти ден:8ч-чай и зеленчук
10ч-айрян
12ч-30 мин. преди ядене зеленчук и чай,след това месо и салата
16ч-като в 10ч
19ч-като в 12ч

4-ти ден:повтаря ден 3

5-ти ден:8ч-чай и плод(един и същ за целия ден)
10ч-чай и плод
12ч-30 мин. преди хранене зеленчук и чай,след това месо и салата
16ч-като в 10ч
19ч-като в 12ч

6-ти ден:повтаря ден 5

7-ми ден:разтоварителен-по избор за целия ден само плодове или зеленчуци (един и същи вид за целия ден) разделени на 5 равни порции,може и с кисело мляко

ами това е диетата ако имаш въпроси питай..аз съм вече втората седмица и съм минус 1кг. ако се спазва точно количеството на храната е докато се заситиш!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Диета на доц.Байкованови [re: rumipumi]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 17:00



здравейте сладури, стискам Ви палци в борбата с кг. Руми, помниш ли че преди да зачезнеш имахме една темичка група на отслабващите. Какво ще кажете да възобновим традицията?

. Така хем ще се мотивираме хем ще се подкрепяме в неуспехите. Хайде засега и много усмивки. Горе главата на всички може да сме загубили някоя битка, но войната още не.



Тема Re: Диета на доц.Байкованови [re: цвeти]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано20.07.06 18:18



много ще е хубаво да си възобновим старата традиция в една тема да си споделяме резултати,мнения,препоръки..и въобще кой как се бори с килограмите без значение каква диета спазва..


ще се радвам ако го направим и отново взаимно да се мотивираме и подкрепяме

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
АвторMAЯ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 10:38



Здравейте и аз като Руми и ззз спазвам нещо като НВД не ограничавам киселото мляко и зеленчуците а също и от време на време по някой плод.може и аз да пробвам диетата на Байкова-Руми споделяй как върви при теб



Тема Re: Диета на доц.Байкованови [re: rumipumi]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано21.07.06 11:17



Благодаря ти Руми!!!
Тази диета я четох и в един друг фрум и там беше събрала доста почитатели - явно наистина е добра, като мина захранването ще я пробвам и нея.
Този път много трудно свалям, а диетата е съчетана и със спорт. Не знам какво да мисля





Тема Re: страхотни стенови [re: rumipumi]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 11:38



горе главата момичета, оптимиста би казал че може да е и по-зле. аз не съм на някаква определна диета може би на комбинация от няколко. сутрин (което е грешка) не ям докъм 12 след това хапвам много малко приемрно пакетче солети или нещо от сорта а вечер гризвам малко манджичка каквото съм сготвила за мъжа ама в малко количество и много салата. за 2 седмици съм смъкнала 2 кг но ми остават още 20

. от понеделник мисля да почна една каланетика вкъщи много добре ми се отразява винаги.успех сладурки



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: MAЯ]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 14:49



Здравейте момичета,днес имам Р.Д. и ще има със сигурно приети в повече калории,утре също с приятели купон,но от неделя ....доста по строга ще бъда...





Тема Re: страхотни стенови [re: цвeти]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано21.07.06 15:05



Така сладурки и аз да се разпиша за днес..продължавам си режима на Байкова но с някои изменения..например забелязах че 5-ти и 6ти ден не ми се отразяват добре в смисъл тези плодовете следобяд ги махнах някакси става ми тежко и хапвам плод само сутринта а в 16ч-кисело мляко или зеленчук!!!
а иначе друго нещо да ви споделя което съм забелязала при мен свалям по бързо когато на 10 дни или две седмици си правя един фрий ден ям каквото ми душа иска сладко тестено ..но после гледам пак да съм стриктна и това ми е като награда за останалите дни и след това наистина по бързо свалям!!!
мацки ако сте съгласни предлагам пак да си възобновим традицията всеки понеделник да се отчитаме и взаимно да се стимулираме..


успех на всички!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано21.07.06 15:26



zzz ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН

!!!
От сърце ти пожелавам здраве,щастие,много късмет,усмивки и само положителни емоции!!!
Весело изкарване днес и утре и от неделя те чакаме пак в отбора на отслабващите..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Диета на доц.Байкованови [re: Lenny]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано21.07.06 15:38



Lenny ако искаш опитай с един свободен ден на всеки 10 дни или две седмици защото иначе организма свиква с приемането на по малко калории и започва по бавно да сваля!при мен този начин действа..


друго за което се сещам е щом тренираш за стимулиране на обмяната можеш да си вземеш Л-карнетин аз 30 мин. преди тренировка го взимам заедно с по една капсула ябълков оцет.можеш да увеличиш и приема на вода не я забравяй това също е важно!!!това се сещам за сега..споделяй как върви!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: zzz]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 15:43



а така честит рожден ден zzz. пожелавам ти здраве, щастие, късмет любов и сбъднати мечти. и днес си се напразнувай все пак веднъж на цели 364 дни е твоя ден. руми, съгласен ама ще се отчитам във вторник че в неделя попрекалявам мисля че няма да има грижи.

. почнах от ръст 168 и 86 кг във вторник ще кажа какво е положението



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: цвeти]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано21.07.06 15:56



Цвети вярвам в теб и знам че във вторник ще ни се похвалиш..

УСПЕХ!!!
И така 24.07-Първия отчет..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 16:35



благодаря руми, имам нужда от подкрепа. днес иначе хапвам само диня и ми е доста добре огладнея ли марш в кухнята и си хапвам

. хем засища, хем и ниско калорично. а и бях домакиня днес та мих прозорци та туй ми е тренировката. успех на всички и във вторник да се фукаме .



Тема Re: Диета на доц.Байкованови [re: rumipumi]  
Автор kифлa (мхъмммм)
Публикувано21.07.06 17:25



Я! Това с ябълковия оцет е идея



Май и аз ще го включа към Л-карнитина!

Тенкс за идеята руми



Тема Re: Диета на доц.Байкованови [re: rumipumi]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано22.07.06 22:53



Може би си права -защото този път почнах много трудно да свалям. Днес вече ми е 6-ти ден на плодове, но от 3-тия всеки ден пия по един студен чай \ а в единия има захар\ но просто вече трудно удържам на диетите. До тук съм свалила 3 кг. - което не е зле но чак снощи мръдна кантара за пръв път по-отчетливо. Така че мисля като се захраня да почина седмица две като ям предимно салати с месце и после ще пробвам и Байкова. Не са ми много килограмите но не помръдват. За Л-карнитина и аз се замислям вече - защото пак започнах редовно да тренирам - поне 3 пъти в седмицата та мога да включа и карнитина. Имаш ли идея колко време може да се приема той? Струва ми се че чух че се пие една доза и после доста време се почива.
Благодаря ти за подкрепата - стискам палци и на теб!!!





Тема резултат 24.07нови [re: rumipumi]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 21:57



а така аз ли само се престраших да се кача днес на кантара

. при мен не е мръднал почнах с 86 и пак съм си толкоз ама вчера бях на сватба та май е нормално да не мръдна. хайде момичета давайте добрите резултати



Тема Re: резултат 24.07нови [re: цвeти]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.07.06 23:06



Цвети горе главата мила била си на сватба предполагам си се забавлявала така че е нормално...но пък това го използвай като стимул за следващия път да ни се похвалиш..


аз днес мислех да се отчитам тук но видях темата на Веселка-"Тема за..." и там писах!ако искаш може там да се отчитаме то май все тая...но все пак аз днес съм минус 1кг..въпреки че в събота както през деня си бях стриктна дори и хубава тренировка си направих ноооо вечерта малко се издъних и то не от глад ами ей така от скука.. бях сама вкъщи и така сладко пред телевизора се почерпих със зрънчо,малко сладолед и тиквени семки..после на другия ден ми беше малко гузно но вместо да се отчайвам си мислех било каквото било почнах си пак режима и си направих по голяма тренировка..и днес резултата не закъсня така че мисли си само за приятното прекарване вчера и с нови сили от днес пак да борим килцата!!!
УСПЕХ!!!!и пиши как върви..
П.С. И за стимул една поговорка която днес прочетох и много ми хареса:"Победата е винаги възможна за онзи който не се отказва от борбата" така че смело напред...

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: резултат 24.07нови [re: rumipumi]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.07.06 11:20



Да внеса малко оптимизъм. Най-накрая се разлепиха стрелките и на моя кантар. Крайно време беше - тъкмо се заканих да го хвърля и той проработи

.
Започнах на 17.07 и днес съм вече -3 кг. Никак не е зле, днес мисля да се пробвам да издържа само на течности - нали е "лунен" ден, пък от утре ще откарам на пладаве още до към петък, събота и каквото сабя покаже.
Така че дерзайте момичета - има надежда и за нас!



Тема Re: резултат 24.07нови [re: Lenny]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано25.07.06 12:03



ЗАСЛУЖАВАШ ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО....

САМО ТАКА...
Успех и нататък !!!С воля и постоянство всичко се постига..
Поздрави!!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано26.07.06 21:35



Здравейте сладурки..нещо имам нужда да си споделя!!
днес тотално се изложих..ям само буклуци пропуснах си тренировката вкъщи и се чувствам много зле..

но така като си направя анализ и осъзнавам откъде тръгна всичко просто сутринта като се премерих не бях помръднала в килцата стана ми кофти и се утеших с шепа фъстъци от там ми се отвори апетит иии........ наистина за пореден път се обеждавам в нещо което и от други хора съм чувала които повече разбират от мен че не трябва да се мерим всеки ден.знам че ако днес не се бях премерила и видяла че не съм свалила(въпреки че добре знам че е нормално понякога да има и застой) нямаше да се разочаровам и да си пропилея целия ден да ям гадни неща и да се чувствам гадно и гузно..
а толкова ми се иска съвсем да ги изключа тези буклучави храни и да ви кажа истински се възхищавам на мацки с готини тела които си имат принципи в храненето но си мисля че когато имаш слабо тяло е по лесно да си го пазиш ..защото като си по пухкав си казваш какво пък така и така не съм с идеално тяло малко да се наградя...и става..
оф момичета не искам да се отчайвам но понякога ме е така яд на себе си...знаете ли отдавна някъде бях прочела нещо беше от род-"ще отслабнем когато храната престане да бъде единственото удоволствие в живота ни" и наистина е точно така за мен лично съм открила че ям когато съм ядосана и омитам хладилника но пък когато съм влюбена последното нещо за което мисля е ядене!!!но пък толкова искам да се науча да си овладявам тези моменти и дори да съм ядосана да не търся отеха в храната...
оф незнам дали някой ще прочете това но малко ми стана по добре!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
АвторДaфи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 00:00



Ей Руми не се шашкай толкова утре нов ден ново начало.всичко което си писала е валидно и за мен аз също като че ли намирам в храната нещо като удушник на проблемите си и знам че това с нищо не ги решава а дори напротив задълбочаваги защото после като се видя подута и натежала от излишната храна която съм погълнала се чувствам още по зле!а и на мен така ми се иска да си създам хранителни навици и режим и въобще да не се изкушавам от вредни храни ..трудно е но не е и невъзможно!
бих искала и аз да се включа в отбора на отслабващите ако ме приемате
стартирам от 168/66кг





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Дaфи]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.07.06 00:22



здрасти Дафи добре дошла...


мен нещо ме е ударило на философия.. и си мисля защо след като знам колко вредни и безполезни са някои храни защо все пак посягам към тях и то при положение че тренирам и знам че с един такъв ден като днешния на безразборно хранене си обезмислям примерно два-три на стриктен режим и спорт!!!няма логика и ме е яд на себе си.. и се получава нещо кат порочен кръг-днес сутринта си казвам:добре де вчера бях толкова стриктна защо днес кантара не ме зарадва.. и хайде удобно извинение да си похапна наволя...да ама сега се сещам и си мисля еми как искам да отслабна като правя така в събота вечерта се поотпуснах ..ами то май така нестава..или правиш нещо сериозно или не!!!а желанието ми да отслабна е просто огромно и трябва да се взема в ръце ..
и дано както казваш нов ден ново начало /щях да напиша нов късмет но се замислих че не е късмет защото ако човек не се бори и не полага усилия само с късмет не става.. не че и това не трябва но след останалите неща воля,труд,постоянство и търпение..
затова нов ден ново начало...

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано27.07.06 10:19



Не се коси Руми - явно не му е дошло времето.
Аз бях така почти година, че и повече. Почна някаква диета карам два три дни и накрая току се появи някакво събитие - рожден ден, кръчма с дружки и ............ оплескам нещата.
Най-накрая сега в началото на този месец се заинатих и викам "е няма пък", като ще е диета да е диета. Дори на 3-тия ден бяхме на ресторант с едни приятели и мъжът ми.
Ми издържах - ядох две неовкусени салати и пих минерална вода. А да не ви казвам извергите покрай мен какви неща бяха напоръчвали и колко смях отнесох.
Така че спокойно - най-важното е да не се упрекваме сами и да се обичаме такива каквито сме. Другото за мен е в графата самоуважение и самоусъвършенстване - а в това число слагам и хубавата фигура.
Стискам ти палци и горе главата!
Може да пием по една минерална вода и да рупнем по една салата от моркови някой ден.





Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Lenny]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.07.06 12:38



Lenny благодаря ти за подкрепата!!
Няма отказване и това е положението вярно яд ме е за вчера но по добре да не го мисля гледам си настоящия ден и само напред..

преди малко си пуснах хубава музика така малко да ми се вдигне настроението и сега отивам да въртя колелото днес мисля и повече вода да пия по лека храна да се разтоваря и си продължявам режима.. няма как!!
Знаеш ли така си мисля и вече искам да се освободя от мисълта че съм на диета мисля че е по важно да си изградя една култура на хранене и живот така че не само да постигна фигурата която искам ами и след това да я запазя и поддържам и повече да не се чувствам зависима от храната!!!иска ми се не само да се стремя да отслабна ами и да си изградя здравословен режим на хранене.. не е лесно но пък и никой не е казал че ще бъде а и хубавите неща се постигат с труд и постоянство!!
още веднъж благодаря за подкрепата..успех и хубав ден на всички!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: rumipumi]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано27.07.06 12:49



Знаеш ли така си мисля и вече искам да се освободя от мисълта че съм на диета мисля че е по важно да си изградя една култура на хранене и живот така че не само да постигна фигурата която искам ами и след това да я запазя и поддържам и повече да не се чувствам зависима от храната!!!иска ми се не само да се стремя да отслабна ами и да си изградя здравословен режим на хранене..

То в това е разковничето, но да ти кажа все пак човешко е от време на време да изядеш една тортичка и да изпиеш няколко бири с приятели.
Но и аз вече се замислям колко са ми изтощителни тези диети и искам да успея и след това да задържа резултата. Ще се борим няма начин!



Тема Re: Мацки почвам ...:)нови [re: Lenny]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.07.06 13:45



Lenny здравей отново..


Аз да ти кажа все повече се убеждавам че всичко до някъде е въпрос на нагласа и психика!!!като че ли е по лесно когато някои ограничения в храненето не ги приемаме като някакво временно и гадно лишаване от някакъв вид удоволствие ами просто като една инвестиция-грубо казано за нашето здраве и по голямо самочувствие и донякъде дори самоуважение затова че все пак правим нещо за себе си за тялото си!!!защото няма спор че когато изглеждаш добре и се чувстваш добре в кожата си човек е по уверен в себе си и това помага много във всичко!!!а все пак човек сам избира къде ще търси удоволствието-в храната или в нещо друго..
така че ще се борим няма отказване нали..и разбирасе дори и някой път да кривнем по важното е през повечето време да сме стриктни и според мен да намираме малките радости на живота не само в храната..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....

Тема спокойнонови [re: rumipumi]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 19:32



руми, не се тревожи. Първо ти се извинявам, че чак сега се включвам.знай, че не си сама. а състооянието, в което си се намирала ни е до болка познато на много от нас. ако това ще се те успокои и аз вчера се изложих, ама не само вчера ами продължи и днес

. просто в момента съм в някаква дупка и се усещам че даже не съм гладна но се тъпча ей тъй за спорта. но стига съм се самосъжалявала два дни стига толкоз от утре ще си продължа моя си режим. успех сладурки



Тема Re: спокойнонови [re: цвeти]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.07.06 22:05



Цвети благодаря ти за подкрепата имаш я и ти от мен..


Аз днес съм ок и си продължавам режима-умерено хапване,спорт и много вода..и мисля временно да се разделя с кантара!!!ще се меря най много веднъж седмично просто осъзнавам че освен да отслабна искам да си изградя и култура на хранене без непрекъснато да мисля какво ще покаже утре кантара!!!ще се старая да си следвам режима пък вярвам че те и резултатите няма да закъснеят.. така че от утре и ти почвай твоя си режим.. няма начин ще се подкрепяме и ще ги борим килограмите!!!
успех на всички..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.