Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Коя диета да избера , помощ !нови  
АвторKleo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 19:36



Помощ , ще ви дам две диети , коя от двете е по - ефикасна според вас :

1 .


1ден-.1килограм краставици
2ден- 1 килограм портокали
3 ден- 1 килограм домати
4 ден- 1 килограм ябълки
5 ден- 4 зелени салати
6 ден- 1 килограм портокали
7 ден- 1 килограм краставици
8 ден- 1килограм киви
9 ден- 1 килограм домати
10 ден- 1 килограм мандарини

ИЛИ

Първите 3 дни от диетата се яде само варен ориз....сутрин, обед, вечер, преди лягане, между обяд и вечеря, между обяд и закуска,когато си поискате и колкото си поискате.
От четвъртия до шестия ден се яде само варено пиле, като количеството е пожелание.
От седмия до деветия ден се яде само ябълки, колкото си поискате.

HELP HELP


Кирилица !!!

Редактирано от fenixx на 10.04.06 11:13.



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: Kleo]  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано09.04.06 20:10



1ден-.1килограм краставици
2ден- 1 килограм портокали
3 ден- 1 килограм домати
4 ден- 1 килограм ябълки
5 ден- 4 зелени салати
6 ден- 1 килограм портокали
7 ден- 1 килограм краставици
8 ден- 1килограм киви
9 ден- 1 килограм домати
10 ден- 1 килограм мандарини ИЗБЕРИ ТАЗИ ИМА ЕФЕКТ



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: Kleo]  
Авторariel79 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 21:18



Първата изгежда по -добре избри нея ефекта ще е по -сигурен това е .Успех пиши- колко кг. за да я я изпробваме .



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: ariel79]  
Авторjika (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:16



И двете диети са доста драстични,така че според мен не избирай нито една от тях.Първо едва ли ще издържиш до край и второ едва ли ще имат очаквания ефект.По-добре направи местната диета,която е по-щадяща.Ядат се само месо(всички видове),яйца и зеленчуци и се прави 26 дни.От нея наистина се отслабва,но поне не гладуваш.


Кирилица !!!

Редактирано от fenixx на 10.04.06 11:10.



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: jika]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:30



а тази диета е много препоръчвана за 26 ден ана месо и зеленчуци и дали е ефикъщна аз мисля от утре да я почна но ако ям манжи с месо и зеленчуци ням ада я наруша нали?ако успея да смъкна 10 кила ше съм много доволна защот нещо аз съм силно обезверена станала и имам желание но не мога да почна диета ако се мотивирам и започна да свалям наистина ше ми хареса диетата и с удоволствие ше я спазя.някои правил ли я и колко е отслабнал


Кирилица !!!

Редактирано от fenixx на 10.04.06 11:10.



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: sisi]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:40



Хей, Сиси, и аз от утре я започвам :) няма да съм сама значи :):) Иначе и аз препоръчвам тази диета, другите според мен задължително ще имат йо-йо ефект, просто 100%!!! Месната диета мисля че е много ефикасна..а дали съм разбрала правилно? Само месо, зеленчуци, риба, яйца, кисело мляко по мъничко...а плодве може ли? За закуска по една ябълка примерно? Предполагам че може,все пак ябълката да не е хляб....:) Успех сиси, пиши за резултатите, и не се предавай,ще я започнем и завършим заедно УСПЕШНО. Няма мърдане иначе, лято идва :)



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: noname]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:47



exo zdravei radvam se 4e imam sumishlenik no ina4e nqma kak dnes prekalix totalno sus vsi4ko i zabraneno i pozvoleno tova beshe kraqt na preqjdaneto no i iskam pak da is vurna starite kila ne mi se iska s muka da si obli4am drexite.не знам дали може кисело мляко мисля че не дори и плодовете са забранени.ето намерих я и мисля да я почнем какво ше кажеш аз започвам със 58 кила и 169 см и се надявам на 6-7 кила дано успея

Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си. По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни. Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност.

Следват разрешените храни:

Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.

Забранените храни са:

Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!

ВНИМАНИЕ! Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.

Кирилица !!!

Редактирано от fenixx на 10.04.06 11:12.



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: sisi]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:54



Еее, жалко за плодовете, аз много много ги обичам и днес баба ми подари торба с ябълки...ще трябва да я подаря на някой друг :) Иначе за млякото малко се учудвам, но мога да се откажа от него за месец, не съм чак толкова луд негов фен :) Исках само да те питам..за закуска какво може? Само чай ли (кафе не пия)? Нали уж закуската беше най-важното ядене....защото ако не може плод или млекце на закуска какво може?И да се отрепа не мога да ям месо в 10 сутринта :):) Иначе съм навита :) И аз съм 58кг но малко по-нисичка, 165 бях преди 2 години, мисля че още съм толкова тъй като спрях да раста вече, на 21г съм :) Ами хайде :):) Ще я почваме :)



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6!нови [re: milena69]  
АвторKleo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:58



Ама некои пробвал ли я таз диета shot от утре съм нс няква диета. Вообше трябва да сваля поне 10 кг . или тоес и аз съм с вас.


Кирилица !!!

Редактирано от fenixx на 10.04.06 11:16.



Тема Re: Koq dieta da izbera pomo6! [re: noname]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 23:01



ей нонаме аз съм някъде 169-168 см да не съм много висока и аз и съм към 58 кила и искам да се отърва дори ако мога до 50 кила но това за по далечно бъдеще а сега колкото мога стози режим толкова дори и на 5 кила ше е добре но това ням асега да си го говорим и ти предлагам да се премерим след една седмица за да знаем как върви.аз също съм на 21 години и не мога да гледма как вече не си влизам в дункит ене може така идва лято.значи за закуска предлагам 1 яйце и половин краставичка и малко лютеница но да е без захар.добре ли ти звучи?няма как мила моя ше трябва да се мотивираме а и с тебе сме с почти еднакви данни така ше се конкурираме взаимно нали.дай да си направим някакви примерни менута ако нещо ти хрумне споделяй.няма да се отказваме.с тази диета съм чела че рене зелуегар е смъквала кила от някои филми.успеххххххххх


Кирилица !!!

Редактирано от fenixx на 10.04.06 11:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.