Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Последно-от Диане пълнее ли се?нови  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 18:55



Здравейте.Четох за диането,даже и с лекарката ми говорих по този въпрос,каза ми,че не се пълнее,аз пия първата си опаковка,ама чувствам ужасен глад.Дали е от това?Щото трябва да го пия 6 месеца и незнам как ще издържа.Как да се спра,направо имам чувството,че ще се депресирам



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: jenny]  
АвторSummer (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 17:25



Zdravei jenny. Ne moga da kaja sys sigurnost na 100% dali se pulnee ili ne, no shte ti spodelq moq opit. Az go pih 4 meseca, sega pravq malko pochivka i zapochvam nanovo drugiq mesec. Kachih 5kg ot togava, bqh 52 lqtoto, sega sym kym 57.Moje bi ot Diane, moje bi zashtoto stana zima, moje bi zashtoto sega pohapvam povechko sladko..Edna priqtelka kaza che stanala 80kg kato pila Diane, po princip e mejdu 60 i 70. No kaza che prez tozi period qla poveche, spageti, pici, kakvo li ne, v 12 vecherta vecherqla i t.n. Taka che mislq che ot samoto Diane ne se pulnee, moje bi zadurja malko voda v organizma ni, moje da predizvikva malko po-golqm glad, no ako ovladeem vsichko, produljim da se hranim spored navicite si, daje po-zdravoslovno i ako se uvelichi sportuvaneto, mislq che moje daje da se izbene nejelaniqt efekt.Sushto me e strah che shte go zapochvam, no ne misle che edni hapchenca mogat da kachat mnogo kg v nas, nie samite sme si vinovni ako tova stane.



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: jenny]  
Автор Nightgale (непозната)
Публикувано26.04.06 12:10



Здрасти! Честно казано не съм го пробвала, така че не знам, но от това което съм чела за него, на всички им се увеличава апетита... Така че може би от там идват качването на килограми.

Иначе малък трик който наскоро установих... Ако си много гладна, вместо да се нахвърлиш варху храната, направи си айран! Засища, полезно е, и с малко калории!



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: Nightgale]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 12:45



Здравей!
Честно казано съм го пробвала и сега ще ти опиша ефекта върху мен.
Първо да спомена, че лекарка ми го предписа, защото исках да се отърва от 2 косъма по брадичката ми, не като ги откъсна с пинцета, а по естествен начин.
Направиха ми изследвания на всички хормони + видеозон/ехограф. Всичко се оказа перфектнооооо. Лекарката дори ахна, като ми видя вътрешните органи.....каза, че за пръв път виждала такива органи в идеално състояние като моите /а докторката беше много известна/. Хормоналните ми изследвания също били чудесни, но 1 от хормоните ми разделен на друг давал съотношение 2.2, а при жените това съотношение било 2 най-много. При мъжете е от 4 до 5 или беше от 5 до 6 - не си спомням. Този ефект не можел да се премахне, но можел да се подтисне. Най-рекламираното лекарство беше:
ДИАНИ-35. Страхотно, много изчистено......абе с 2 думи суперррр.
Интересното тепърва започва



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: SUNY]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 13:01



Понеже лекарството беше скъпо, си го купувах на части т.е. по 1 опаковка на месец. Пих го 2 месеца БЕЗ да напълнея, защото пазих диета "ЗОНАТА"... 2-та ми косъма изчезнаха от самосебе си. Бях много доволна.....фантастикаааа.
НО лека по-лека коремът ми много бавно но сигурно започна да расте. Първоначално си помислих, че дебелея. Пазих какви ли не диети и ефекът беше - крака и ръце - слаби, корем-дебел. Майка ми започна да ми се кара ям много, а аз вече се хранех само вечер и то в нормални количества. Така мина около година. Ходех на фитнес за упражнения с тежести по краката за прибиране на корема
Веднъж хапнах храна, която е била развалена и започна да ми се повдига. Отидох на лекар просто от глезотия и излязох от там с 2 диагнози: вирусна инфекция и съмнение за малформация. Изкрещях когато до чух
Оказа се че е предизвикано от ДИАНЕТО. До последно не знаеха дали туморът е злокачествен или доброкачествен. Щяло да се разбере чак на операционната маса, до тогава никакви упражнения или тежести. Минах през ада и прекарах цялото семейство от там. Докторите се раздвоиха в преценката си. 50% от тях казваха, че е от ДИАНЕТО, другите 50% че е пълен абсурд да е от това.



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: SUNY]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 13:13



Абсурд, обаче туморът ми беше точно на възрастта на която започнах да пия ДИАНИ-35. След операцията научих, че е израстнал в такова положение, че не е било възможно да го е имало и преди а докторката да не го е видяла. С 2 думи започнал е да расте след започването на лекарствата. Говорих и с 1 от хирурзите, който ми каза: "Мойто момиче! Винаги казвам на пациентите си , че хормоналните лекарства са нож с 2 остриета и никога не се знае как ще ти повлиаят, каквото и да казват за тях. В човешкият организъм има много неизучени хормони. Приемайки едни, повлияваш на съотношението на всички останали. Всеки организъм се влиае различно. Клиничните изследвания върху 1 лекарство се правят върху 400 души, обаче то може да даде отрицателен ефект върху 401-я"



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: SUNY]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 13:20



Не да го купувам...............МИ ПАРИ ДА МИ ДАВАТ за да го пия това лекарство, НИКОГА НИКОГА НИКОГААААА няма да го близна даже.



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: jenny]  
Автор i4a ()
Публикувано26.04.06 16:38



Аз също го пих 6 месеца, но не качих кила-напротив отслабнах.
Според мен всичко е на психологическа основа:)
Тази зима не съм пила Диане а съм 6 кг. отгоре-просто се сложи на диета, зимата мина, пролет е напълно нормално да имаш апетит, защото и аз не мога да се спра да ям



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: jenny]  
АвторSummer (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 19:29



Male male SUNY mnogo me stresna, to vqrno che pri vseki e razlichno no vse pak naistina nikoi ne znae kak moje da ti povliqe...Inache i4a me okuraji...znachi naistina e vypros na poddurjane na apetita...abe kato se zamislq naistina poprekalih naposleduk s qdeneto, vinagi ama vinagi sym vnimavala kakvo qm, ama v poslednite nqkolko meseci saldkoto pochti vseki den prisystva v meniuto mi. Ot utre zapochvam BVD, kolkoto izdyrja (maksimum 26 dena de). Naisitna e KRAINO vreme da se vzema v ruce zashtoto vsichko mi e tqsno veche a iskam na more tova lqto...Znachi hapchetata usilvat apetita..e, shte trqbwa da go turpim, no da ne mu se poddavame...muchitelno mi zvuchi, no dano si zaslujava



Тема Re: Последно-от Диане пълнее ли се?нови [re: Summer]  
АвторRoky (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 11:56



Преди време пих Диане, не надебелях, а и ми се отрази много добре на кожата. На мен дори ми беше изписано от кожна лекарка. А съм чувала, че се надебелява и се получава дори окосмяване от разни стари противозачатачни. Под стари имам предвид, такива които са измислени преди много години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.