Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фет бърнърнови  
АвторSSS (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 12:10



Здравейте!
Моя позната отслабна 7-8 кг с таблетки Фет бърнър и продължава да смъква кг, но ме интересува дали има и други които са ги ползвали и какъв ефект са постигнали с тях. Ще ви бъда благодарна да споделите опит!



Тема Re: Фет бърнърнови [re: SSS]  
Автор scorpia (®)
Публикувано09.05.06 13:42



аз пия фетбърнър на фирма Юнивърсъл /Universal/ - по 4 таблетки дневно, но спазвам диета и има ефект... хубавото на фетбърнърите е, че подпомагат топенето на мазнините...




Тема Re: Фет бърнърнови [re: scorpia]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано09.05.06 19:35



Аз преди няколко месеца пих един доста скъп и марков фетбърнър, щях да се побъркам, сърцето ми хлопаше ужасно. Ти имаш ли подобни оплаквания? Предполагам, че за мен дозите на кофеина са били прекалено много, знам ли.

Fortune favours the brave


Тема Re: Фет бърнърнови [re: SSS]  
Авторвиви (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 20:33



а може ли да ги пия без да спортувам



Тема Re: Фет бърнърнови [re: виви]  
Автор nemesis (полигамна )
Публикувано09.05.06 21:59



може,но без ефект




"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Фет бърнърнови [re: nemesis]  
Автор scorpia (®)
Публикувано10.05.06 09:37



чувствам се отлично... нямам никакви оплаквания - нито сърцебиене, нито вариране на кръвното налягане, нито главоболие... може би това зависи от самия бърнър и качеството на същия...
може да се пие без да се спортува... аз нямам време за спорт и именно поради това взимам този заместител за изгаряне на мазнини... а относно ефекта - аз го виждам по себе си, но съм много стриктна в диетата си...




Тема Re: Фет бърнърнови [re: scorpia]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 10:05



Здравей мила,напиши каква диета спазваш,спортуваш ли...трябва да махна 5-6 кг и нещо нищо не се получава.
Благодаря ти предварително !!!!



Тема Re: Фет бърнърнови [re: scorpia]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано10.05.06 12:21



Би ли споделила името на фет бърнара, на Юнивърсал съм чела само за Анимал Кътс.

Fortune favours the brave


Тема Re: Фет бърнърнови [re: Polito]  
Автор scorpia (®)
Публикувано10.05.06 14:09



името е индентично със самия продукт... на опаковката пише FAT BURNER... не искам да правя реклама на магазина и затова може да ми пишете на личния e-mail за повече информация... а той е следния : scorpia@abv.bg
диетата ми може да бъде наречена нисковъглехидратна, но определено не е високомазнинна... не се лишавам от извара и сирене... калцият е много ценен за организма, особенно при диетите и е задължителен за приемане при жените, които са застрашени от остеопороза... не пия много вода, защото не обичам или просто нямам навик... ям точно по 3 пъти на ден - ни по-малко, ни повече... плодове, извара, сирене, ядки ям само до обяд!!!
от време на време си хапвам и яйца, но се въздържам заради холестерола в жълтъците... виж - белтъци може по-честичко...
пия чайове, фрешове и чат-пат степове...
всяка седмица правя лунна диета...
това е накратко...




Тема Re: Фет бърнърнови [re: scorpia]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано10.05.06 14:52



Благодаря, само името на фет бърнъра ме интересуваше :)

Fortune favours the brave



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.