Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кг  
Авторлилиaн (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 21:11



Здравейте! Моля посъветвайте ме с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кг.Предварително ви благодаря!



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: лилиaн]  
Автор kotka_s_vodka (непознат )
Публикувано05.05.06 10:53



здрвей:)ще ти предложа една диета с която аз ли4но свалям 3 кг:)надявам се да ти помогне:)и ако искаш после пиши резултати на kotka_s_vodka@abv.bg :)
Сутрин: рохко яйце
След 3 часа: 175 гр обезмаслено сирене или извара и чаша чай без захар.
След още 3 часа: повторяме изварата и чая.
Ефект: за 3 дни минус 3 кг
Успех {} :)



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: kotka_s_vodka]  
Автор3eлka (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 13:55



Знам я тази диета има ефект също така може да пробваш с лимонената на Ваня от 'Треска за злато"



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: kotka_s_vodka]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:15



А,кафенце заедно с яицето мойе ли ?



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: Лopa]  
Автор3eлka (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:27



Мойе мойе



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: 3eлka]  
АвторPipi (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 16:18



Каква е лимонената диета???



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: Pipi]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано05.05.06 16:27



Диета с кисело мляко и лимон: първи ден – 1 кофичка кисело мляко и сокът от един лимон; втори ден – 1 кофичка кисело мляко и сокът от два лимона... така до 6-ия ден – една кофичка кисело мляко и сокът от 6 лимона. През първия месец след раждането играех гимнастика – специална, за възстановяване след раждане, после продължих с тае-бо./цитат от интервю на Ваня от "Треска за злато"/

time takes time :)


Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: лилиaн]  
Авторлилиaн (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 16:44



аз бих пробвала тая диета с лимоните и киселото мляко за 3-4 дена и за пругите 3 ще изпробвам тази която е Екстремна диета "минус 5 кг за 3 дни"


Това е най-бързият начин за отслабване. Но само, ако нямаш проблеми със стомаха. И така, диетата е много лесна.

Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айран.

Не се препоръчва спазването на този режим повече от 3 дни. Но може да се повтори след 2 дни.
обещавам ви че ще ви разкажа за ефекта от диетите искам като начало да смъкна 3 килограма а за останалите 3 сама ще се погрижа просто ми трябва голям старт и другото ще е по лесно.пожелайте ми успех



Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: лилиaн]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано05.05.06 16:49



Успех - дори и 1-2 да свалиш не се отчайвай, просто на организма му трябва малко повече време да реагира.

time takes time :)


Тема Re: с коя диета да сваля най-бързо 2 или 3кгнови [re: Dragonesss]  
Авторлилиaн (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 17:02



хахаха благодаря ти драконче просто съм решила да експериментирам но в рамките на нормалното и здравословно имам да свалям още 5 килца и до лятото трябва да стане но искам да не натоварвам тялото си с един и същи скучен режим за начало обаче ми трябва стимул като да се отърва от поне 3 кила.имам обаче много голям проблем а то е яденето на шоколад то за мен е нещо като дрога.но когано го спра за повече от 10 дена вече не усещам липсата му и не ме блазни идеята е да се храня с лек режим и спорт за 1 седмица и ако мога после да продължа с едно нвд но по моя рецепта.ако някой има същия проблем като мен със шоколада би ли споделил и дори ако някой е ползвал биоактив хром дали помага.никога не съм пила хапчета за отслабване но и без тях май ще мога да укротя глада към сладкото макар че сега се разделям с последната сладка в кутията




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.