Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Др Байкованови  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано02.05.06 15:10



Здравейте ,напоследък много в медиите се появява въпросната докторка.Интересевум се дали има някой нейн пациент тук да споделе лични впечетления.
Аз съм решила другия месец да заделя пари и да отида.но ще се радвам ако предварително някой сподели нещо



Тема Re: Др Байкованови [re: veselka36]  
Авторcтeфи (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 20:37



Не знам за никаква Др Байкова!



Тема Re: Др Байкова [re: cтeфи]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано02.05.06 20:59



Не знам за никаква Др Байкова! - ти какво пишеш просто да не омреш от скука ли?


Ако случайно не ти е направило впечатление въпроса ми е отправен към хора , които не само са я чували ,но имат лични наблюдения.





Тема Re: Др Байкованови [re: veselka36]  
АвторAzz (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 08:30



http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=94801.msg1665580

Това може да ти е от полза.



Тема Re: Др Байкованови [re: veselka36]  
Автор Шax (непознат )
Публикувано06.05.06 23:04



Тя печели добри пари от рекламата на някои продукти в жълтите издания. Но съм бил при нея. Много добър специалист и е вътре в нещата. Има много пациенти, на които е изработила диетични програми, които са отслабнали. Така че решението ви е правилно. Наднормените килограми са заболяване, затова първо трябва да посетите диетолога. Желая ви успех.



Тема Re: Др Байкованови [re: veselka36]  
АвторRazocharovanie (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:41



Това, което ще напиша тук, ще го копирам и ще го сложа на всички възможни места. Моите уважения към доц. Байкова, но няма никакав смисъл да ходите в кабинета й за консултация. Срещу скромната сума от 40лв. ще получите 2бр. фотокопия на някаква примерна диета. Тези листи са предварително подготвени и ги получавате след монотонно изпяване на добре заучена песен от страна на доц. Байкова. Същиите диети са качени и тук. Ако Ви се харчат пари, отидете. Ако не искате, обадете ми се и аз ще Ви ги пратя напълно безплатно. Donew@abv.bg



Тема Re: Др Байкованови [re: Razocharovanie]  
Автор Coфииcka_Бyxтичka (непознат)
Публикувано21.02.08 15:23



Ахам, абсолютно съм на твоето мнение!
Няма смисъл само да си давате парите на вятъра....



Тема Re: Др Байкованови [re: Coфииcka_Бyxтичka]  
Автор merileen (непознат )
Публикувано21.02.08 18:58



Неможеш да си представиш колко са прави двете дами преди мен.Такава артистка е.Богата артистка, хаха! Може да те захапе за канарче, ако си наивна.Разбирасе знае много, но точно както казаха по-горе предлага ти два-три варианта на диети, кой ти пасва най-добре на вкуса и те пуска. Глледа през теб, стига да не си някоя ВИП персона, ама ако си, няма да пишеш тука, я, хахаха. Да, аз съм ходила и само си дадох парите.Всичко,което си знаех, тя ми го повтори с много авторитетен тон и най-смешното е, че накрая на всички пише едно и също ; Желая ФИДАНЧЕСТ резултат! Що за българска дума? Сега обаче, с диетата на Дюкан,мисля че намерих, каквото ми трябваше.Успех!



Тема Re: Др Байкованови [re: merileen]  
Автор merileen (непознат )
Публикувано21.02.08 19:00



Хахаха,само дето това е бил въпрос от преди две години, ама ме шматки!!!



Тема Re: Др Байкованови [re: merileen]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 15:12



тя е против гладуването и от неините режими деиствително се отслабва,но много бавно,а пове4ето и диети наистина ги има в интернет.Като за на4ало обикновено препорь4ва диетата с зелева супа.Всяка седмица сменя диети4ния режим и така организма се зальгва,4е приема разнообразна храна,не е краина и дори в някои режими има бисквити или баница или кеик в малки коли4ества разбира се....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.