Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сега съм щастлива и мнооого доволнанови  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 20:33



Здравейте на всички, които искате да отслабвате! Аз съм само на 12 год. висока съм 158см. и тежах 48кг. Чувствах се супер дебела и направо ми се искаше да умра! Но започнах да спортувам и да ограничавам храната си. Ядях само когато съм много гладна. И отслабнах!!! Направо не можех да повиарвам!От 48кг станах 44кг! Сега съм щастлива и мнооого доволна!



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволнанови [re: нинa]  
Авторшyши (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 14:59



Незнам ,добре си направила ,че спортуваш ,но не си ли много малка за такива форуми



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволна [re: нинa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 15:34



И сега като духне южнякът, къде да те търсим?Може ли при 48кг/ и ръст 158см / да се чувстваш дебела, та чак да искаш да умреш?!



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволнанови [re: aз]  
Авторeднa мaмa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 16:09



Чудя се как е възможно , едно момиче като теб и на твойте прекрасни и безгрижни години да го вълнуват такива проблеми
Бих искала да те попитам ,дали случайно твойте родители знаят за този ти проблем и дали са запознати с "мерките" ,кото си взела за разрешаването му.
Това със спорта е добър избор ,но имай впредвид ,че е много важно на твойте години да се ориентираш към правилния тип спортно натоварване.Фитнес заниманията и други подобни популялни в момента спортни занимания не са за теб.Ориентирай се към по -умерена физическа активност и на й- вече посещавай редовно часовете по физическо възпитани в училище защото програмите и упражненията в тях са съобразени с твойта възрастова група.
Ак в дейстгвително това за теб е проблем поговори с родителите си и заедно обсъдете различните начени за решаването му.В никакъв случай не се отдавай на глад и изтощителни диети.
Най - важното е да поговориш с родителите си - незабравяй!



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволнанови [re: eднa мaмa]  
Автор DietFAN (158/42/16)
Публикувано06.05.06 11:49



не е единствена и аз от тази възраст съм болен мозък на тема слабост. Като бях на 13 отслабнах с 6 кг, но после ги върнах и миналата година вече бях твърдо решена и свалих 8кг за 4месеца, но сега напоследък много ми се движат кг-те и много се ядосвам, а за спорт мене хич ме няма, абсолютно скарана съм със всякакви такива работи. Сега като се замисля май съм качила няколко кг защото последния месец менстуацията ме прескочи, та сега се чудя този месец как ще е



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволнанови [re: нинa]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 16:02



Здравейте!Мнго се радвам че сте ми писали по темата!Аз съм вече 43кг и не ми трябват диети така, че повече няма да влизам в този клуб.Благодаря ви за съветите и СБОГОМ!!!



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволнанови [re: нинa]  
Авторrusata (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 17:10



Haide ,nin4e,kato stane6 33 ,namini pak ,no zdravna hihihi



Тема Re: Сега съм щастлива и мнооого доволнанови [re: нинa]  
Авторcтeфи (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 21:23



Опасна работа, сте вие лапетата!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.