Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема След Велик ден-отново на диета  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 14:19



Здравейте момичета!Христос Воскресе...и сега накъде,коя диета да подхващаме?Тези празници ми изиграха голяма шега..ха-ха..??При вас как е..



Тема Re: След Велик ден-отново на диетанови [re: zzz]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано25.04.06 14:34



Ужас, такова ядене и пиене беше, колкото Коледа, Бъдни Вечер и Нова Година взети заедно Бях на гости пак на прословутите ми приятели (от онези ужасно гостоприемните българи, които като йм идеш на гости и те 'връзват' за масата и няма пускане хехе), които бяха сготвили 5 вида козунаци, няколко основни ястия, баници, салати- малати, Бейлис- мейлис... Сега не мога да гледам храна, за това сега провеждам няколко разтоварващи дни на плодове.

Fortune favours the brave


Тема Re: След Велик ден-отново на диетанови [re: Polito]  
Автор briaanna (новак)
Публикувано25.04.06 19:57



Аз лично от утре ще започна тази диета от темата- Страхотна диета от майките,защото тази вечер ми предстои още гости да посрещам и не става.



Тема Re: След Велик ден-отново на диетанови [re: zzz]  
Автор Nightgale (непозната)
Публикувано26.04.06 12:13



Здравей
От два дни на НВД... и има резултат! От първия ден -1кг, втория -0.7кг.... (като започнах от 72.2кг при 174см). Първия ден прекалих с спорта, така че вчера не можах да се кача на колелото, но за това пък си направих дълга изморителна разходка. Дано продължава с същия успех



Тема Re: След Велик ден-отново на диетанови [re: Nightgale]  
АвторSummer (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 19:36



Zdravejte momicheta :)
Bqh izvestno vreme na NVD predi praznicite, okolo 10 dena, posle qdene qdeneeeee i sega kato se gledam na kantara sym syshtata otpredi dietata..pone znam che e dala rezultat zashtoto 100% sym kachila neshto po Velikden i sega otnovo sym na nulata....i zapochvam pak...E, dnes ne uspqh :) Imam nujda ot podkrepa maj i sumishlenici :) Utre zapochvam BVD. sega sym 58kg, za 1 mesec trqbwa da stana pone 52-53.ZVuchi li vi postijimo? Ako izdurja 26 dena na BVD posle 2-3 sedmici na NVD no s malko kartofki i bobovi, i posle oshte 26 dena BVD, no tova e v mnogo dalechno bydeshte...Nqkoi shte se vkliuchi li s men?Izprobvala sym tazi dieta vurhu sebe si, vidqh che deistva, zatova q zapochvam pak.Ima li jelaeshti? Sisi, ako chetesh tova, az sym noname, veche si izmislih prqkor :) Hajde s men otnovo na starta ot utre sutrin:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.