Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Билките на д- р Лозанов нови  
Авторfere6 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 13:23



Някой знае ли нещо за билките на д -р Лозанов ? Приготвя някаква билкова отвара и ефекта бил голям , не за много кратко време - за няколко месеца , но отслабването било поразително ? Пил ли е някой и как му е подействало ?

КИРИЛИЦА !!!

Редактирано от fenixx на 26.02.07 22:59.



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: fere6]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано20.04.06 18:19



Аз съм чувала.Една позната свали 25 кг.за 2 месеца.По-малка е от мене на 24 год.Толкова се състари и съсухри,че сега прилича на зомби.Не говори с никой,нищо не я интересува и е станала супер нервна и заядлива.Така,че не се занимавай с глупости и не си трови здравето.Успех



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: ambiciranata]  
Авторfere6 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 09:21



Направо ме плашиш!Това ми беше надеждата,че може да се постигне траен резултат без да си измъчваш прекалено много организма.Сега направо незнам как може да се постигне нещо,което да е трайно!?Дайте ми съвет!



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: fere6]  
Автор Coнaтa (лед)
Публикувано21.04.06 11:30



направо незнам как може да се постигне нещо,което да е трайно!

Единствено с промяна на начина на мислене, на хранене и на движение.
Всичко друго са глупости.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry?


Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: Coнaтa]  
Автор scorpia (®)
Публикувано21.04.06 11:42



аз съм пила въпросната билка... по-гадно нещо няма на света... пих я близо 4 месеца и резултата беше нулев... освен това чух от други хора, че човекът уринирал в нея... това обаче са само недоказани думи... мирише гадно, на вкус е отврат и ефекта е само това, че се бъркаш в джоба за тази гадост....




Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: fere6]  
Автор sensis (непознат )
Публикувано21.04.06 11:53



Трябва да се въоръжиш с търпение.Резултати има само с постоянство.Диета трябва при всички случаи,а също и движение,спорт.Но трябва да знаеш,че трайни резултати се постигат само с комбинация от диета и движение.Можеш да ползваш и хранителни добавки за по-добър резултат,но най-вече ти трябва и време.



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: fere6]  
Авторfere6 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 15:23



На мен ми е ясно,че е невъзможно да се тъпчеш с храна и да отслабнеш само като пиеш "нещо си",но ми се щеше тази билка да помага отслабването да става по-бързо,да намалява поне малко апетита и така да се постигнат по-добри резултати.И тъй като прочетох само отрицателни мнения-направо се отчайвам.Никой ли не е доволен от тази билкова отвара?



Тема Re: bilkite na d-r lozanov [re: fere6]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 16:46



Аз съм я пила няколко пъти, в момента също я пия. Мой познат отслабна с нея повоче от 20 кг. за 6 месеца без да ограничава храната. Аз не мога да кажа дали се отслабва много, защото никога не съм я пила повече от 1 месец. Едно е сигурно - ходенето по голяма нужда престава да бъде проблем, аз за това я пия, е не че нямам нужда да сваля поне пет кила.На вкус е отвратителна.
Аз след като я попия 2-3 седмици всичко ми придобива нейния вкус и затова спирам прекратявам пиенето и.



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: Merи]  
Авторfere6 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 17:34



И аз имам проблем с ходенето по нужда и дано и на мен ми помогне за това,но мисля да я пия повече от месец,защото дори и това да е само ефектът,пак ще я пия.Аз съм си мислила,че именно защото ходя в седмицата веднъж по нужда и затова толкова трудно и бавно свалям,дори и с много ограничения.Така поне се надявам,че ако се ограничавам-без да умирам от глад,ако наблегна на плодове и зеленчуци,с помощта на билката, ще сваля 5-6 кг.-толкова искам.



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: Merи]  
Автор cady (непознат )
Публикувано16.02.07 15:10



Вадя тази тема от нафталина, ама ... имам 10-ти излишни килограма


та- някой знае ли от къде в Пловдив може да се купи тази отвара и колко струва сега?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.