Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: cady]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 20:24



Аз съм пила от билката. Има някакъв ефект, но бих казала, че е има поразавящ ефект. Да, ходенето до тоалетна е лесно, но както при много други неща има привикване на организма. Аз я пия около 10 месеца вече. Хубавото е, че като хапна повече вечерта, на другия ден повече пъти съм в тоалетната. В момента цената и 12 лв. - 2 л.



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: sis]  
Автор krasuna (непознат )
Публикувано26.02.07 10:22



Та откъде си я купувате тази билка?



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: krasuna]  
Авторanonim1OOO (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 15:15



тази билка е единственото нещо, което ми е помогнало да отслабна. отслабнах с около 20-25 кг., но за доста продължително време - около 1 г.. Наистина в началото се чувстваш гадно и ти се гади (дори по едно време повръщах), но впоследсвие загубих апетит и започнах да отслабвам.
Сега пак започвам да я пия и много се надявам пак да ми подейства по този начин, защото след раждането направо започнах да се търкалям.
А се купува в Лозенец, улица Елин връх 21, бл. 66, вх ап. 2



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: anonim1OOO]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано26.02.07 15:58



Копирам и поствам,щото ми писна да се пише едно и също и защото,заради тези смешни писания дечурлигата ще тръгнат да пият тоя пикоч.

2006
Мнения: 4
Местожителство: Sofia, Bulgaria
Пуснато на: Нед Май 07, 2006 8:50 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте ,аз съм я пила тази гадост преди 4 години и си навлекох куп здравословни проблеми.Да отслабнах с 3-4 кг.,но от обезводняване,съпроводено с нервни кризи и паник атаки.Бях много зле!И не само аз,много други мои познати имаха същите последици,даже и по-страшни.Майка ми е лекар и много се уплаши за мен и занесе гадостта в ХИ и се оказа ,че основната съставка на отровата е английска сол,урина,фекалии и куп други гадости,които вече не си спомням!Ужасна работа!Тогава тази "билка"се продаваше в обикновена пластмасова бутилка от минерална вода и струваше 1 лев.Аз изпих 1 бутилка.Моля ви не я пийте никога!Много е страшно после!

Айде сега юруууш на "прославитата билка"на доктор Дришлянов.

Редактирано от ambiciranata на 26.02.07 16:14.



Тема Re: bilkite na d-r lozanovнови [re: ambiciranata]  
Автор scorpia (®)
Публикувано02.03.07 09:48



знаех си аз, че тоя дришльо пикае вътре в нея... бях го чувала от други хора...
сега като го прочетох това направо ми се додрайфа, щото и аз я пих преди доста време... иде ми да ходя да му счупя главата...

НЕ КУПУВАЙТЕ ПИКНЯТА НА Д-Р ЛОЗАНОВ!!!!!!!!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.