Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови  
АвторПиrи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 19:11



Привет и от мен! Като чета форума, започвам да се дразня от напъните на някои момиченца, които искали да свалят около 3-4 кг и не знаели как и т.н. А какво да кажем ние, които сме вече на около 40 години и имаме да сваляме по 15-20-25 кг?! Моля в тази тема да се включат със съвети и препоръки само такива, които имат големи проблеми с кг, да пишат за личният си опит в борбата с тях, за резултатите, които са постигнали!!!Помогнете ми, моля!!!



Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: Пиrи]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано31.01.06 19:50



Здравей, мила и добре дошла. Първо, на първа страница има вече няколко теми, в които са писали момичета, чиито килограми са повече от тези 'на някои момиченца, които искали да свалят около 3-4 кг и не знаели как'. Второ, тук е форум, в който всеки може да сподели мнение и опит и повярвай ми, редовните посетители дават всичко, за да помогнат на останалите. Ние не се делим на тези, които искат да остлабнат с 4кг и тези, които искат да остлабнат с 40. Нито годините имат значение, и 15 годишни и 50 годишни са добре дошли. Тук сме, за да си помагаме и съм сигурна, че и ти ще получиш съветите, които търсиш.

Моят съвет е да преразгледаш темите от първа страница, като за начало. Успех и поздрави.

Fortune favours the brave


Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: Polito]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано31.01.06 20:30



Здравей..Като за начало ни дай малко инфо за теб.За твое успокоение аз съм 1.71см.и съм 84 кг,като бях стигнала до.........92-93кг..Успех и пиши

Редактирано от ambiciranata на 31.01.06 20:37.



Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: Пиrи]  
Автор onagra (прелитаща)
Публикувано01.02.06 11:14



Здравей!

Знаеш ли, борбата на тези момиченца, които искат да свалят 3-4кг се вижда смешна само на такива като нас, които имаме да сваляме 5 пъти колкото тях или дори още повече килограми. Но на тези момичета не им е по-лесно, отколкото на нас! Последните килограми до идеалното тегло се свалят най-трудно... и дори си мисля, че на тези момичета им е по-тежко. Защото аз мога да сваля 3-4кг за седмица (ако го искам).... а те с месеци не могат да се справят.... Така че нека да не подценавяме техните усилия, става ли?

Много по-изнервящи, поне за мен, са хора, които не са прочели дори темите на първа страница (какво да говорим за по-старите теми) и задават въпроси, на които е отговаряно десетки или даже стотици пъти.... Но такива са не само хората, които имат да свалят малко килограми. Така че нека да не смесваме нещата.

Иначе, защо не ни разкажеш малко повече за себе си? Все пак, ако искаш да обсъждаме нещо друго в темата ти, освен момичетата с по 3-4 излишни килограма, хубаво е да дадеш тон за разговор самата ти



Тема отслабване без гладнови [re: Пиrи]  
Авторnew life (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 12:45



Чувствате ли се добре с вашите килограми?ако ли не то ние сме това което ви е необходимо:
-корекция на теглото(в - или +)
-нормализиране на кръвно налягане
-тонус,енергия за целия ден
-и всичко това без глад

за контакти на: newlinenow@gmail.com, 0898 697479
www.novstandart.com код за достъп 0226



Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: onagra]  
АвторMapинa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 13:25



Здравейте, аз съм 1.77 и тежа около 68кг, искам да стана 60кг, интересуват ме начини за притъпяване на апетита, ако има такива моля споделете ги ще ви бъда благодарна



Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: onagra]  
АвторПиrи (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 13:25



Ти пишеш, че "...Но на тези момичета не им е по-лесно, отколкото на нас! Последните килограми до идеалното тегло се свалят най-трудно... и дори си мисля, че на тези момичета им е по-тежко. ..."
Позволи ми да не се съглася с теб. От собствен опит и от житейският си опит зная, че до около 30 год възраст много по-лесто се свалят килограми. достатъчно е само известно време да се намали храната и ето част от кг ги няма.
Сигурна съм, че много хора ще се съгласят с мен, че от 40 г. и нагоре вече е същински ад при свалянето на кг. В самият организъм настъпва промяна и тя се отразява неминуемо - например забавя се метаболизма и н.т. Освен това и мотивацията намалява.



Тема Скъпа Пиги.......нови [re: new life]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано01.02.06 13:27



Първо да те приветствам с добре дошла и да ти пожелая успех в начинанието
Другото което искам да ти кажа , е че не е редно да се делим на по-дебели и по-малко дебелиСамия факт ,че даден човек е попаднал в този клуб говори за това ,че има нужда от някакъв вид помощ и да не забравяме ,че това което за едни е проблем за други е повод за празник.Дали ще трябва да свалим 2-3 или 20-30 кг е преди всичко личен избор и той трябва да бъде уважен.
И още нещо по-добре да потърсиш съвет и помощ когато се нуждаеш да свалиш 4-5кг от колкото когато те са станали 20-30!



Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: ambiciranata]  
АвторПиrи (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 13:33



Здравей! Висока съм 155 см и тежа към 74 кг. Миналата година по това време пак бях наедряла толкова, но с диети за около 6 месеца стигнах до 59 кг. след това отново започнах да се храня безразборно и ето ти резултата. Искам само да добавя, че допреди 7-8 години бях слаба и то без диети. Сега се виждам в чудо и не зная какво да правя.



Тема Re: САМО ЗА МНОГО ДЕБЕЛИЧКИТЕ!нови [re: Пиrи]  
Автор onagra (прелитаща)
Публикувано01.02.06 16:09



Добре, Пиrи, признавам, че може и така да е.... Аз съм на 24 и нямам личен опит с това как стои въпросът след 40-те години. Но не мисля, че за това беше темата. Какво ще кажеш да говорим по същество, а не да спорим за това на кой му е по-трудно, става ли? Просто няма смисъл.... Нека си помагаме, а не да уточняваме факти, които с нищо не ни движат напред, освен да обезкуражават дамите над 40 години или с повече килограми за сваляне.

Това клубче е за да се подкрепяме, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.