Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой колко кг е свалил и как?нови  
АвторШaни (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 19:14



Хей, нека всеки да си каже честно! Нека всеки да сподели и през какви перипетии е минал.



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как? [re: Шaни]  
Автор DietFAN (158/42/16)
Публикувано13.04.06 19:33



За 3 месеца - 8-9кг, като сега след зимата имах 2-3 качени, но с малко движение и регулация на храната пак съм си желаното тегло. През особени перипети не си спомням да съм минала, щом започнах да се храня в норм. количества, а не да се тъпча като за последно, да ям плодове и зеленчуци, което преди се случваше около 4-5 пъти в годината и най-вече спрях пърженото и сладкото и тялото ми си отдъхна и съвсем лесно си свалих тоя товар от плещите. Много пъти е имало изкушения, но си казвам, че е въпрос на чест и воля да изглеждам перфектно, а и с визията си за около година постигнах всички върхове, за които преди само си мечтаех и никога няма да съжалявам, че съм се ограничавала



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: DietFAN]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 14:21



5 кг със диетата на д-рОри и със тае бо за 10 дена



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: Шaни]  
АвторAnn (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 10:57



Чудесна тема. Нека всеки да сподели, за да можем да черпим от извора!!!



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: Ann]  
Автор monet (непознат )
Публикувано19.10.06 11:45



Гледам, че първата тема е пусната доста отдавна, но, това не пречи.)))
Да си кажа и аз. От април месец досега свалих 10кг, не съм била през цялото време на диета, редувах периоди с диета и периоди в които се хранех нормално и задържах теглото без да съм качвала килограми.
Имам за сваляне още 10кг с желанието до края на ноември месец това да стане, но, ще видим какво ще се получи.



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: monet]  
Автор biska-piska (непознат )
Публикувано19.10.06 15:48



Браво!И аз така искам,ама кантара не мърда.Сега съм се захванала с НВД,дано да има резултат.Би ли споделила при теб коя диета беше най ефикасна?



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: monet]  
АвторAнн (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 16:26



Моля те обясни каква диета ползва, за да свалиш 10 кг и как се храниш сега?!



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: Aнн]  
Автор191O (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 16:38



Аз миналата година свалих над 10кг с БВД за 2 месеца.После около3 месеца бях на разделно хранене и изобщо не качих, даже продължих да свалям.Това (БВД) е най-вкусната диета и най-лесноизпълнимата.



Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: 191O]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 16:55



от май до сега -13кг.Първите 3-4 кг със диетата на Майкъл Търман.Останалите със малко лишения и кафето Вита Голд





Тема Re: Кой колко кг е свалил и как?нови [re: biska-piska]  
Автор monet (непознат )
Публикувано19.10.06 21:11



Е, той и моя кантар в момента не мърда, 2седмици задържам едни килограми.
Що се отнася до диетата, аз мразя да спазвам строго преписани диети, имам предвид всеки ден да ми е казано какво да ям.
Хапвам си от всичко, което се смята за здравословна храна, без хляб ,тестени закуски и др от сорта, сладко и т.н. но в доста ограничени количества. Рядко превишавам 1200ккл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.