Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Ананасови таблетки?нови  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано09.04.06 00:29



Някой да ги е джвакал или пък да знае има ли ефект? Аз си мезя шоколадчета, и после ям таблетки, и май няма да стане номера, ама много ми ги нахвалиха. Е, днес малко се отпуснах, ма иначе сърбам едни супички, ям краставички и кисело млекце, и само тероризирам кантарчето... Не, че са лоши тия таблетки, ама ако няма ефект, няма смисъл! Предварително благодаря за отговорите!



Тема Е, толкова читатели, нямаше линови [re: parvaty]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано10.04.06 20:09



поне един смел, който да ми отговори? Нима никой не е чувал за ананасовите таблетки???



Тема Re: Е, толкова читатели, нямаше линови [re: parvaty]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано10.04.06 21:49



Няма да стане така.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Ананасови таблетки?нови [re: parvaty]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано11.04.06 15:40



Здравей аз лично нямам пит с тези таблетки но имам приятелка която ги пиеше но беше доста отдавна и незнам точно как се казваха в смисъл дали са същите за които ти питаш но знам че бяха някакви ананасови и освен тях ядеше само ябълки но ми се оплакваше че няма резултат!!!
но аз пък от моя опит ти казвам че без някакъв добър хранителен режим и физическа активност няма да стане!!!просто няма такова хапче прахче или каквото е там друго и само по себе си да действа ..
успех!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: Ананасови таблетки?нови [re: parvaty]  
АвторStasy (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 13:21



Аз преди години съм пила такива ананасови таблетки - бяха в една жълта опаковка, от аптеките, но им забравих името.
Ефекта беше нулев.



Тема Прави сте!нови [re: Stasy]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано12.04.06 13:39



Няма да стане без диета, но аз не кърмя вече от 15 дни, и ям много малко, не мога много да спортувам, че не ми остава време покрай детето, но не съм свалила нито грам!!! Почти си изядох хапчетата, и , да, в жълто шише са... Гадост!!! Една приятелка отслабна с лекарства - нещо с Х, 45лв. опаковката, ама то е пълно с химикали, а на мен ми биха много хормони заради кърмата, и не смея да пия химически хапчета... Преди да родя, не ям три дни - и две кила минус... Пък и аз си бях доволно слаба... Сега НЕ МЪРДА ТОВА КАНТАРЧЕ!!! И вече взех да мисля, че ми има нещо. Това е. Просто се притеснявам дали изобщо някога ще отслабна... И това, че нито една дреха не ми става направо ме побърква... Е, успехи на всички в борбата с килата!!!



Тема Re: Прави сте!нови [re: parvaty]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 14:00



Не се притеснявай,всичко ше се оправи.Все пак организма не е радио да се настройва бързо,все пак едно раждане е Голямо нещо и щом си била слабичка постепенно с подходящ режим всичко ще се оправи.Моят съвет е без хапчета...



Тема Благодаря ти, zzz! [re: zzz]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано13.04.06 12:38



И аз мисля, че не трябва да пия хапчета, но понякога много се депресирам... Не съм била 65 кила никога в живота си. И понякога ми става тъжно... Но, и аз стигнах до извода, че трябва да се запася със търпение, и да изчакам... Е, всичко най-добро ти желая и много усмивки.



Тема Re: Благодаря ти, zzz!нови [re: parvaty]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано13.04.06 13:35



Стига де , аз сега съм 65 кг и да ти кажа никак не изглеждам зле .
Е важно е и колко си висока , аз съм 1,72 !
Няма да се депресираш , не е като да си сто !

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10704;104/st/20060425/e/Trip/dt/8/k/5f7d/event.png



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.