Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Утре в-19.40ч лунна диетанови [re: Юнoнa]  
АвторVanilla (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 15:52



Ох удържах се :) Вчера вечерях голяма салата от марули, към 19:30, точно на границата, ама нямах възможност по-рано. Днес съм изпила един чай, чист, един сок от моркови и сега пия сок от лимон. Другото е много вода...По-късно още един чай...леле ще взема да успея не мога да повярвам. Дано поне има резултат. Цикълът влияе ли на лунната диета?



Тема Re: Утре в-19.40ч лунна диетанови [re: Vanilla]  
Авторюли (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 16:18



През цялото време съм на вода, но сутринта пих кафето с 3 к.л. захар. Дали ще има ефект цялото ми гладуване?



Тема Re: Утре в-19.40ч лунна диетанови [re: milena69]  
АвторVanilla (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 19:44



Честито момичетааааааа издържахме!! Това беше първото ми гладуване на пълнолуние и съм много горда със себе си...но сега съм гладничка. Дали да не си напрвя малко салатка след половин час или да изчакам чак до утре да ям? Какво ще кажете?



Тема Re: Утре в-19.40ч лунна диетанови [re: Vanilla]  
Автор Юнoнa (непознат )
Публикувано14.04.06 20:29



Да, издържахме, браво на нас! Е, малко множко ще ми дойде чак до утре да гладувам, пък и в събота обикновено си поспивам и евентуален глад ще ме събуди рано-рано. Затова сега ще си хапна салатка ... Но игнорирам пържолките от пилешко филе, които приготвих за домочадието...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.