Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 01.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: :-)))))))нови [re: vesi67]  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано17.05.06 18:14



Здравей vesi67
Аз пия по две кафета на ден-според мен няма проблем



Тема Re: А дали няма да ми спре кърмата?нови [re: Nasinda78]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 18:21



не ви ли е страх, че докато кърмите не бива да правите никава диета, защото това ще се отрази зле на детето?

Аз и с двете, да са ми живи и здрави, ядях като за световно. Кърмих и година и почнах с отслабване после. И да ви кажа ама това грип, настинки при нас няма.



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: milena69]  
АвторPipi 1 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 13:07



С първата диета свалих 6 кг.Сега съм на втората ,но не мога да си обясня какво става !Резултатът е само 1 свален кг и така дни наред.Започвам да се отчайвам,а бях толкова мотивирана.Грешка ли ще бъде ако отново се върна на първата,тя даде зашеметяващ резултат.Дайте,моля,съвет.



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: Pipi 1]  
Авторvesi67 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 19:46



Вчера попаднах на интересен материал, който може да ти даде отговор дали бъркаш някъде. Ако желаеш го прочети и ще си изясниш много неща.
Успех!

http://spidersport.com/weight-control.php



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: milena69]  
АвторJanuary (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 23:07



Здравейте на всички. Убедихте ме и аз да започна първата диета но след абитуриентските, че съм канена на много балове и само ще ми развалят диетата.Имам да свалям по-малко от 10кг, но достатъчно, за да ме мъчат последните 1-2 години. Исках да питам дали е позволена лъжичка мед в чая, за да се убие желанието за сладко..иначе има голяма вероятност да ми се прияде към 4-5 ден, да не говорим за 10-11..тогава съм сигурност..но лъжичка мед на ден или през ден ще убие потуши това желание.Ако издържа 2-те седмици ще задам и другите си въпроси
Успех момичета, скоро и аз ще се причисля към вас
П.С. при ръст 164см и тегло 58кг, 22години, дали ще мога да достигна 50-52кг за месец и половина-два.....Тичам сутрин и правя гимнастика понякога,не всеки ден...също ходя пеша и качвам стълби пеша...това всеки ден :)
Честите и еднообразни за деня хранения ще засилят метаболизма, това ме нави да я започна, също и фактът че са включени всички хранителни групи и са позволени плодвете :)
П.С.Пия Диане..това дали ще се отрази някак...




Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: vesi67]  
АвторPipi 1 (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 10:12



Благодаря!Много ми помогна ,ще коригирам нещата.



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: Pipi 1]  
АвторMegi66 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 23:35



Zdraveite momicheta. Predi dva mesetza i polovina rodih bebche i v denia na rajdaneto biah 23 kg ( ot 55 na 78) otgore. Visoka sam 1.64 i v petak tejah 66 kg. Veche 5-ti den spazvam dietata i sam -2 kg. Pri tova ne chuvstvam nikakav glad. Biah se otchaiala, no sega veche se okurajih che otnovo shte stana normalen chovek! Uspeh na vsichki!



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: milena69]  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано02.03.07 07:09







Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: milena69]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано16.04.07 10:53







Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: Pipi]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 11:47



Здравеите моми4ета,и аз искам да по4на диетата,но не разбрах.За целия ден само мляко с плодове или може да се редуват в 10-мляко с плод,12-мляко с краставица и т.н Ако е така си е супер.Защтото само на плодове мие трудно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.