Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: Nasinda78]  
Автор koя ли ()
Публикувано05.05.06 11:59



Поздравления на успелите! Не мога да започна, ядох вчера до 7 таратора и после . всичко останало!

Някой да сподели трик з началото или да започна с втория ден ли?



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: koя ли]  
АвторДИДИ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 12:56



Сложи си на хладилника стара снимка,на която си по - слаба и ще видиш как действа!!!!УСПЕХ!



Тема Re: А дали няма да ми спре кърмата?нови [re: esprit]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано05.05.06 19:41



Няма да ти спре кърмата мила. Аз също кърмя и гърдите са още по пълни отколкото като дойде часа за кърмене
Поемат се всичките полезни храни за образуването на кърма, така че дерзай.....
Трудно е първите два дена - поне при мен беше така......



Тема Re: А дали няма да ми спре кърмата?нови [re: esprit]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано05.05.06 19:42



Няма да ти спре кърмата мила. Аз също кърмя и гърдите са още по пълни отколкото преди
Поемат се всичките полезни храни за образуването на кърма, така че дерзай.....
Трудно е първите два дена - поне при мен беше така......



Тема Re: А дали няма да ми спре кърмата?нови [re: Nasinda78]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано05.05.06 20:33



Здравейте.Резултата при мен е -2кг.за 8 дни.Не съм спазвала точно часовете,което си е от голямо значение.Нямам тази възможност за мое съжаление.Успех на всички



Тема Re:Страхотна диета от майкитенови [re: ambiciranata]  
Автор briaanna (минаващ)
Публикувано06.05.06 15:13



Здравейте и от мен.Резултат:за 8 дни-4кг.Ама спазвам строго часовете и вчера правих лунната диета.
Продължавам.Успех на всички.



Тема Re:Страхотна диета от майкитенови [re: briaanna]  
Автор _belladonna_ (непознат)
Публикувано07.05.06 22:44



Момичета аз по принцип съм противник на диети от рода на 5 кг за 10 дни и изобщо диети с някаква определена продължителност. Тази диета обаче ме заинтригува. Не разбрах само и трите диети една след друга ли се спазват? И как се храните след приключването на диетите? Това е много важно, а тук не виждам да се коментира.
И още нещо- какво си носите на работа? Незнам, усещам неудобство да си занеса например риба в офиса. Почти съм навита да започна но тези часове и хранения на работа ме притесняват. А доколкото разбирам часовете и менюто се спазва стриктно.



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: milena69]  
Авторamilazin (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 15:25



не знам какво да направя
страшно съм гладна... правих я първо 4 дни и после ометох хладилника... после пак се пробвах и пак на 3-тия ден освирепях от глад и изядох всичко наоколо при това наблягах на тестените и сладки неща... не знам как да преодолея този глад който ме обхваща. и някаква паника че няма да мога да ям каквото искам... много зле се чувствам. страшно се бях амбицирала но нищо не става.



Тема Re: Страхотна диета от майкитенови [re: amilazin]  
АвторPipi 1 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 16:40



Нали наистина искаш да свалиш килограми?Малко инат ти трябва и амбиция.В
началото и за мен беше трудно ,но след първите свалени килограми страшно се амбицирах.Сега съм със 6 кг по-малко отпреди и продължавам.Успех и на теб!Бъди упорита!



Тема :-(((((нови [re: Pipi 1]  
Авторamilazin (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 16:42



... искам.
ок мерси.
но това не ми помага особено. доста се инатя но такъв глад ме напада че не мога да мисля за нищо друго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.