Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 25.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Покана към желаещитенови  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 12:10



Сформира се нова група за желаещите да свалят килограми.

Става въпрос за диетата от



Резултати не мога да гарантирам, но при спазването на диетата досега не е имало случай да няма резултат. Изпробвана е от мен, second.life.syndrome и Wildberry, която вече не пише тук, предполагам по обясними причини.

Диетата е максимално здравословната възможна диета с бърз ефект. Под бърз ефект имам предвид свалянето средно на 150-200 грама дневно в зависимост от теглото.

Желаещите да се включат трябва да са:

1 Търпеливи - минималният срок на диетата е един месец.

2 Постоянни - Не трябва да се нарушава хранителният режим по-често от 2 пъти месечно.

3 Да не чакат бързи резултати - тегленето се прави веднъж месечно, при наближаване на желаното тегло - веднъж на две седмици.

4 Трябва да забравите абсолютно всичко, което знаете за диетите и безрезервно да се доверите на това, което пиша.

5 Ако искате да запазите резултатите - трябва да спазвате правилата за здравословно хранене, които все още не са написани. Това не е толкова сложно, но за сметка на това ще се радвате дълго време на хубава фигура.

Свалянето на килограми е най-голямо през първия месец, но в следващите темпото е сравнително постоянно.

Спортуването трябва да е сравнително ограничено.

Ако имате някакви въпроси - задавайте ги тук към мен или към second.life.syndrome, тъй като тя е съвсем наясно с принципите на диетата. Тя ми се довери и резултатите не закъсняха.

Това е засега, ако някой реши да се включи - нека го обяви тук. За желаещите обявявам дните до 10 април за свободни от всякакви диети. През тях може да се заемете с унищожаване на запасите от забранени по време на диетата храни.

P.S. Аз нямам никаква материална изгода от това. Не предлагам хапчета, каквито и да било услуги и т.н.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.

Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторansh (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 12:21



ок включвам се....харесват ми принципите на тази правилна диета за никъде не бързам имам воля..надявам се да бъда постоянна. май принципите са като на нвд...доколкото съм на ясно -е не съм много. защо спорта трябва да е ограничен...с него се зареждаш с енергия и не ти е скапано настроението. ясно че няма да се насилвам много, но искам да си спортувам за да се и постегна. друг въпрос съвсем ли трябва да се откажа от любимата ми бира. за себе си съм установила, че не ми пречи на отслабването, но може би се самозалъгвам. и моля не бъди толкова страшен...че направо тръпки ме побиват



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторansh (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 12:23



а и няма да се отпускам до 10 април...набрало съм някакво предимство...пък и цял живот съм си огаждала, не ми е нужно вече.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: ansh]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 12:37



Никаква бира. Неслучайно на бирата съм чувал да казват "течна баничка".

Спортуването трябва да е леко, всякакви по-сериозни натоварвания са недопустими. При силно натоварване нивото на кръвната захар рязко пада, а в храната въглехидратите са в много ограничено количество.

Диетата наистина е НВД, но съм я измислил лично аз, преди още да знам какво значи НВД и без изобщо да съм подозирал за съществуването на такива диети. Но както казах - трябва да забравите всичко, което сте чували преди. Ще отговарям на всякакви въпроси до края на май. Надявам се и след това да мога, понеже отивам да работя на морето.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 12:48



Здравей,включвам се и аз!!!Харесвам режима ,в момента съм на нещо подобно,без глад намалени въглехидрати ...Само,че и аз понякога си позволявам чаша вино(разни гости на мъжа ми...),газирани напитки изобщо не употребявам ...От 10.04.съм в групата.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано07.04.06 12:54



"Спортуването трябва да е сравнително ограничено."

Това защо?

"Резултати не мога да гарантирам."

???

How to feel free if my freedom to LIVE is limitted by yours to EXIST...


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: zzz]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 13:00



Нека отново уточня режима - закуска - плод

Обяд - зеленчуци с протеини

Вечеря - зеленчуци с протеини

Междинни хранения - зеленчуци.

Трябва да ядете толкова, колкото да се заситите, но не и твърде малко. Общо за деня 300 грама месо или риба са нормално количество, но то може да варира - до около 400 грама. При консумацията на кашкавал, сирене, яйца - количеството им трябва да е доста по-малко от това на месото. Възможни са и всякакви комбинации. Някое хранене може да се замени и с протеин - не по-малко от 80 процентов. Това ще рече, че има 80% протеини и 19 въглехидрати. Тоест 50 грама сух протеин отговарят на 200 грама месо - колкото е едно нормално хранене. Аз бих препоръчал този на Нутрим - особено млечно-яйчен, те са най-добрите за цената на която се предлагат. Не знам колко % млечно-яйчен протеин предлагат те, но ако си харесате някой - питайте, а аз ще кажа доколко е подходящ. Важно е да знаете съдържанието на въглехидрати в него. Протеини с разни добавки не са подходящи.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: bugi_bugi]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 13:04



Вече уточних защо спортуването трябва да е ограничено.

А резултати наистина не мога да гарантирам. И никой не може да го направи. Но досега няма случай, в който диетата да не е подействала.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано07.04.06 13:16



А може ли да дадеш пример за обяд и вечеря/протеините/ без включване на продуктите месо, риба, яйца?

time takes time :)


Тема Re: Покана към желаещите [re: Dragonesss]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 13:47



Мога... Но какво да се прави, това са основните източници на протеини с малко въглехидрати. Алтернативите са: Извара, соев протеин (продава се в аптеките и е доста по-евтин от останалите, аз лично съм пил 85%), чувал съм, че сушените октоподи са си почти чист протеин, освен ако не се броят към рибата, мидите, скаридите и другите разни многокраки морски гадини - също. От тия неща съм ял само миди - не ям нищо, което има повече от 4 крака.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.