Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: менюто минови [re: second.life.syndrome]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 12:44



Здравейте!!!Менюто ми за вчера:
з.кафе
-чай
о.зелева салата(150 гр.),2 яйца(сварени)
-ябълка,кафе със сметана без захар
в.зелена салата(250 гр.) и 200 гр.св.печено на скара..много вкусно...
Много късно вечерям към 20.30,21.00 и затова сутрин не ми се яде,а и нямам време(надбягвам се с времето)....
Лек ден ......



Тема Re: менюто минови [re: zzz]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано13.04.06 13:08



Добре е да се закусва сутрин. Ако не можеш - поне пий кафето или чая сутринта със захар.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторMeнютo ми (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 09:13



вчера хапнах грйпфрут за закуска за обед пилешка паржолка със салата и за вечеря зелена с риба тон следобет моркови и кола
Да Ви кажа чуствам се превазходнооооооо



Тема Re:Въпроснови [re: Изyмeн]  
АвторШaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 17:17



Вчера реших да заменя обедното хранене с протеинов микс /около 30 г протеин, разтворен в 150-200 мл мляко/. Има вкус на шоколад, все едно че пиеш мляко с какао. Протеинът е Prostar Whey Protein на Ultimate Nutrition. В страницата на Ultimate Nutrition пише, че 1 доза /28.4 г/ съдържа около 23 г протеин /той е млечно-соев/, 2 г захари, 1.5 г мазнини и разни други микро-елементи. Това съответства на около 80% протеин, 7% захари, 5% мазнини и т.н.
По принцип съм привърженик на натуралните начини на хранене и нямам много опит в приемането на разни протеинови миксове и проч. Та, въпросът ми е, мога ли да използвам този протеин?
Иначе, до този момент, диетата ми харесва. Сутрин се събуждам с лекота, без умора, с желание за работа-- с една дума чувствам се чудесно!



Тема Re:Въпроснови [re: Шaнa]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано14.04.06 18:58



Протеинът е идеален. Дозата също е добра.

Обикновено протеините имат хубав вкус, скоро обаче прочетох, че тези на Нутрим трябва да се избягват - не отговарят на съдържанието изписано на опаковката.

Протеините са си достатъчно натурални, единственото което не ми харесва е цената им, но тя просто не може да бъде ниска.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re:Въпроснови [re: Изyмeн]  
Автор Green_apple (непознат)
Публикувано14.04.06 21:02



Благодаря за отговора, Изумен. Значи, продължавам да си пия протеиновия микс.
Най-после успях да се регистрирам в дир-а. Е... вече съм Green_apple

"Cogito ergo sum"


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 10:10



Пи4 не отслабвам ка4их се на кантара и нищо



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: пипи]  
Автор nemesis (полигамна )
Публикувано15.04.06 14:12



че ти колко време си на диета?и от какви кг почваш?




"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: пипи]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано15.04.06 15:31



Е, днес е трети ден. Кажи си менютата и ще видим какво не е наред. Но по принцип за 3 дни не може да свалиш много. Не и толкова, че да го отчете кантарът. А 25 кг не се свалят за 2 седмици.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: пипи]  
Автор Green_apple (непознат)
Публикувано15.04.06 17:04



Пипи, не се отчайвай. Има значение от какви кг. тръгваш, ръст, възраст, дали непосредствено преди това си била на някаква друга диета и разни др. фактори. Аз, напр. започнах диетата на 08.04 от 56-57кг /158/. Днес, т.е. след 1 седмица, се претеглих -- 54.7кг /купих си нов дигитален кантар, та мога да кажа по-точно/ . Някой може да каже това е само вода, но не е -- по дрехите се усеща -- т.е. макар и бавничко, но сигурно по около 200 г на ден се отслабва -- поне при мен такъв е ефекта. Сигурна съм, че при теб също ще има ефект- може би организмът ти се нуждае от малко повече време, за да превключи метаболизма на друг режим.

"Cogito Ergo Sum"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.