Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано09.04.06 22:52



Началото е утре. Който е решил да започне - нека напише тук.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 23:10



Здравей Изумен,

Как е? Започваме ли утре диетата? Аз, в интерес на истината, реших да пробвам принципите на хранене, които предлагаш, още в събота и неделя-- просто така да видя как ми се отразява. Чувствам се добре и смятам да продължа под твоето ръководство
Къде ще продължиш да пишеш --- в този форум или в "правилната диета"?



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Xaнa]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано09.04.06 23:36



Сайтът беше само за начало. Всичко се доуточнява тук. Сега отивам да спя, утре ще отговарям на всякакви въпроси.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторPoзи (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 11:06



Малко късно разбрах- аз съм кандидатка за включване. Този режим се опитвам да спазвам вече 3 седмици. Сега събота и неделя се отпуснах малко, но съм мотивирана да продължа. Досега засъжаление не съм отслабнала въобще. Можеби грешката ми е че не закусвам. Обядвам овчарска салата. Вечер месце пилешко или рибка със салата. Искам да попитам мога ли да ям при този режим сушени сливи и смокини. Много обичам, а и прочетох ,че за мойта кръвна група са едно от малкото разрешени плодове. Висока съм 169 тежа м момента 62 - 63 кг. Моля за коментар ако имам грешки в менюто.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Poзи]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано10.04.06 11:28



Това далеч не е по този режим. Ако искаш да го спазваш - забравяш за всичко друго, включително за кръвните групи. А и теглото ти е в нормата.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Моето меню за днеснови [re: Изyмeн]  
АвторШaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 13:34



Моето меню за днес:

Зак : 2 кивита
Обяд : салата (маруля+1/2 домат+краставица) + ролца от раци (~100 g)
зелен чай + 20g сирене feta
Вечеря: салата (маруля+1/2 домат+краставица) + пуешко филе на скара
(~150 g)
зелен чай + 20g сирене feta
Добре ли е?



Тема Re: Моето меню за днеснови [re: Шaнa]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано10.04.06 14:15



За начало е добре.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторPoзи (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 14:31



Моля те кажи ми салатата ли ми е грешката. На обяд нямам какво друго да ям. Мислех че домати, краставици и сирене и кашкавал не е различно от твоята диета. Има малко пуешка шунка и луканка. В това меню къде е грешката. За закуската разбрах, ще се опитвам да хапвам. може ли на обяд като имам малко протеини да ги изконсумирам на закуска- чаша мляко . Ако ти се виждам досадна извинявай, но не съм много в час със диетите. Смокини и сливи ще ги забравя.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Poзи]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано10.04.06 14:57




За закуска най-добре е плод, може и мляко към него.

На обяд и на вечеря е задължително да има протеини, като същевременно е добре мазнините да са сведени до минимум. Тоест сирене, кашкавал, луканка - не е добре да се ядат по-често от 2-4 пъти седмично. Пуешката шунка би трябвало да е добра за обяд. За закуска може да ядсеш и сушени плодове, но в много малко количество, понеже в тях се съдържа много повече захар. Ако в плодовете има около 10% захар - в сушените смокини може би захарта е към 70%.
Също така не трябва да ядеш салата с мазнини - не си спомням какво имаше в овчарската салата, но май е доста калорична - сирене, мазнина и т.н. По-горе съм дал 3 примерни менюта, може да ги разгледаш.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.

Редактирано от Изyмeн на 10.04.06 14:58.



Тема Re: Как ще бъде след I-я месец? [re: Изyмeн]  
АвторШaнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 13:00



Здравей Изумен,

Въобще не се съмнявам в успеха на диетата през I-я месец-- поне от опита с диетите, който имам до момета (почти 7-8 години четене, пробване, преосмисляне и т.н. -- именно това ме и накара да възприема твоите идеи за т.н. първа фаза /на отслабване/.
Интересно ми е, обаче, да разбера принципите на здравословно хранене, които предлагаш за след това -- би ли написал в най общ вид?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.