Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Bиkтopия]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано08.04.06 16:12



Най-сетне някой да не ме разубеждава... Благодаря

Метаболизмът не се забавя, понеже приемът на храна и минерали е висок, апетитът намалява поради привикването с по-малкото постъпващи в храната въглехидрати. Именно приемът на достатъчно сол и други минерали предпазва от обезводняване, а колкото повече е водата в организма - толкова по-интензивни са метаболитните процеси.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторбoли-мa-фapa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 16:56



къде е тая снимка?



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: pepi]  
Авторбoли-мa-фapa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 16:57



Че кво и има на диетката,супер си е даже,аз си карам на такава от година



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 20:43



Искам да те попитам, купих си мюсли, което в самата кутия е разделено на порции и пише, че една порция съдържа 170 ккал. Мога ли на закуска да си правя по една порция със 100 млл обезмаслено прясно мляко?



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Eли]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано08.04.06 21:31



Ако ще спазваш тази диета - не може. Поне доколкото си спомням - това беше някаква зърнена закуска. (Поправи ме ако греша, нямам спомен да съм виждал такова нещо) А това значи, че там има нишесте. Всички зърнени и бобови култури - боб, леща, грах, ориз, картофи, царевица (включително пуканки и царевични пръчици) са абсолютно неподходящи.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Coнaтa (лед)
Публикувано08.04.06 21:35



Метаболизмът не се забавя, понеже приемът на храна и минерали е висок

500-600 калории е висок (???) прием на храна и минерали?!!?!?!!? ХАХАХА!

Метаболизмът не се забавя, срива се.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry?


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Coнaтa]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано08.04.06 22:11



Казах на храна, не на калории. И как иначе ще обясниш постоянното темпо на сваляне на килограми дори след 3 месеца?

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Bиkтopия]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 11:27



Доколкото си спомням Изумен спомена че тази диета е измислена от него... как така случайно си отслабнала от нея, съвпадение ли е?



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 15:37



Може и да се отслабва с твоята диета, но дали е много здравословна щом препоръчваш АСПАРТАМ? Да бе прочел колко здравни асоциации по света го считат за много опасен....



Тема Re: Покана към желаещите [re: ...]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано09.04.06 16:03



Напълно здравословна е, аз по-здравословна не съм виждал. А що се отнася до аспартама - да не би да искаш да препоръчвам други подсладители, които са доказано вредни, като захарин например? За аспартама е доказано, че е безвреден, всичко друго е пропаганда, както срещу генно модифицираните храни. Наскоро пуснах в една тема информация за аспартама. Сред най-безвредните подсладители е. Мога да препоръчам и стелките за отслабване

You must defeat Sheng Long to stand a chance.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.