Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторit doest matter (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 02:42



Всичко това ми се струва адски глупаво.. състезание ли някакво устройваш? Никой който знае как да се храни правилно няма да последва съветите ти. Сякаш не съм си ограничавала калориите и аз, та незнам как след това апетита се засилва... и това че не трябва да се спортува ми се струва върха на смешнотията... охххх извинявай, не исках да съм груба, изобщо не съм такъв човек, но не мисля че имаш право да подвеждаш толкова хора обещавайки ми страхотни резултати.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: it doest matter]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано08.04.06 09:34



А аз не мисля, че другите имат право да ги подвеждат, но това е друг въпрос. Все пак всеки има право на избор. Не устройвам състезание, а освен това както казах нямам никакви комерсиални цели за разлика от другите.

И отново повтарям - това не е просто ограничаване на калориите. Ако калориите не се ограничат - резултат няма да има.

Това е диета, която действа. За разлика от магнитните наколенки, космодиск, лунната диета, плодовите диети, житната диета и какво ли още не.

По-здравословен начин за отслабване при тази скорост няма. След диетата апетитът изобщо не се засилва. Когато аз бях на нея - не ми се е случвало да омитам хладилника. След като диетата приключи - реших да похапна 2 пасти, понеже преди нея редовно хапвах по 3, но едва успях да изям една. След това за една година качих само няколко килограма, понеже не ми беше вече до правилно хранене.

Качих 10-15 килограма за 3 месеца миналата година по това време, понеже бях в Чехия, а там за диета или поне за нормално хранене и дума не можеше да става.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторit doesnt (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 11:06



Радвам се че на теб ти е помогнала диетата, но се притеснявам че на всеки действа различно и може на доста хора да се обостри апетита след тази рестрикция. Незнам, аз съм "от другия форум" и се чувствам прекрасно без да гладувам, тренирам си умерено и изпитам особено удовоствие от тренировките. И свалям кг без чувството че съм на диета. Надявам се всички да са хепи под твоето ръководство!



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: it doesnt]  
Авторджeй (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 12:01



дано няма толкова глупави и наивни хора които биха се вързали на тази диета!изумен верно не си наред!



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: джeй]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано08.04.06 13:09



Може и да се върже някой, знам ли...

Освен че съм регистриран потребител в клубовете на дир.бг, аз съм и модератор на клуб химия - бях избран за модератор след гласуване, от което следва, че се ползвам с уважението на доста хора. Имам собствен форум за пиротехника и ракетомоделизъм, направил съм десетина сайта посветени на различни теми. Познанията ми по естествени науки са напълно задоволителни, знам 3 чужди езика и разбирам поне още толкова. Все пак никой не принуждавам, всеки има право на избор. Но който реши да се включи трябва да ми се довери напълно.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано08.04.06 13:45



Приемът на протеини е индивидуален, спрямо телесното тегло и пола. Няма да коментирам какви елементи липсват в 'диетата', защото това за мен е глад. Апетитът се засилва точно с тези 2 пастички, които си изял и за това си търсиш оправдание от сорта на 'не ми беше до здравословно хранене'. С 500 калории ще отслабнеш и загубиш мускулна маса, независимо дали ядеш месо или хляб със сол.

Не гоня 5% мазнини, не съм мъж, а жена. Не съм енведеец, въпреки че следя въглехидратите зорко (с изключение на плодове). Един месец на твоя глад срещу месец на ВМ-НВД+спорт и ти гарантирам загуба на повече килограми за първата група и загуба на повече мазнини и укрепване на мускулатурата за втората. Няма нищо лошо да не си съгласен със знанията на някого, но е добре да имаш доводи да защитиш своята теза. Аз освен, че това е твоя диета, че работи, че знаеш еди-колко си чужди езика и че си модератор в клуб Химия, друго не разбрах...

Fortune favours the brave


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 14:29



Hora,ne se doverqvaite na nepoznati kato Izumen.Vie izob6to ne go poznavate-nito nego,nito znaniqta mu.Vseki moje da prepi6e nqkakav rejim ot nqkade i da go obqvi za svoi.Osven tova kato gledam dietata izob6to ne e balansirana,a i rezultati ne vi garantira,kakto pi6e i samiqt Izumen.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Polito]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано08.04.06 15:32



Както казах - изборът е личен. second.life.syndrome ми се довери напълно, сега резулатите са налице. Довери ми се, защото ме познава добре и е уверена в познанията ми, освен това имаше възможност да проследи отблизо моята диета. Polito, ако искаш можеш да ми оставиш бележка с ICQ номер.

Ако искаш пробвай ВМНВД със спорт за един месец и ми кажи резултата. Не отричам, че има ефект, но това не значи, че е здравословна диета , нито че резултатите ще са по-добри. При всяка диета се губи мускулна маса, но когато количеството на протеините е достатъчно голямо - количеството на изгубените мускули не е толкова голямо. Доводи винаги има.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Aни Илиeвa ()
Публикувано08.04.06 15:53



Би ли ми обяснил този феномен на обмяната - хем апетитът намалява, хем метаболизмът не се забавя?
Или може би просто си го чул това отнякъде, както си чувал да наричат бирата "течна баничка"?
Знаеш ли какво се случва в организма при повишен прием на протеин?

Толкова много неподплатено с нищо самочувствие и глупости накуп отдавна не бях срещала.



Тема Re: Покана към желаещите [re: Изyмeн]  
АвторBиkтopия (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 16:05



След много лутания, многобройни диети, няколко години пълнеене и отслабване и аз самата достигнах до тези изводи, за които ти пишеш. Благодарение на този начин на хранене, аз отслабнах с 16-17 кг преди няколко месеца и слава богу не напълнях отново. Прав си за всяко нещо. Приветствам труда ти да напишеш всичко и да го доказваш! Не се впрягай много на злобните и глупави изказвания против теб, не си заслужава! Подкрепям те напълно!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.