Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано07.04.06 14:12



Жалко, аз ще съм страничен наблюдател тогава, горепосочените продукти не са ядливи за мен. Иначе салатка със сиренце е ежедневното ми обедно меню.
От др. страна съм убедена в действието на диетата, успех пожелавам на вс. участници!

time takes time :)


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано07.04.06 14:24



ОК ..съгласна съм с всичко освен с това меренето да е веднъж месечно ????
Лично мое мнение си е че меренето трябва да е веднъж в седмицата за да може реално да контролираш как вървят нещата...на мен лично ми се е случвало дълго време да не се меря очаквам че съм свалила доста и оп...изненада после нали се сечаш разочароваш се и омиташ хладилника...възможно най голямата грешка !!!така че пак казвам според мен а съм чувала и диетолози да го препоръчват меренето да е веднъж седмично но в един и същи ден от седмицата!!!
Изумен това е според мен надявам се приемаш и чуждо мнение..
аз също спазвам подобен режим така че успех на всички

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: rumipumi]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 15:02



Меренето трябва да е веднъж месечно за да са по-точни резултатите. Аз например свалях по 2 килограма седмично. В същото време теглото ми варира с 3 килограма. Така в края на седмицата може да се окаже, че съм с килограм по-тежък отколкото в началото. Та както и да е, който иска може да се включи, но ако ще е на тази диета - трябва да я спазва точно. Първия месец тези, които са 90+ килограма би трябвало да свалят 8+ килограма, 80+ - 7+, 70+ - 6+, 60 - 5+. Това би трябвало да е в най-лошия случай. Накрая може да направим отчитане на резултатите. В същото време не е зле да се определи и контролна група, за да направим сравнение между постиженията.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторДИДИ (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:15



Включвам се и аз.Имам да свалям 4кг,като до края на февруари съм свалила 15 след раждане,но тези 4 не мога и не мога.Висока съм 169см и тежа 65,5кг.Чакам напътствия.Твоите принципи за диета ми харесват,Изумен и с удоволствие се включвам,но ми е трудно да реша какво да ям за деня,така че ще се радвам да се пускат менюта.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: ДИДИ]  
АвторДИДИ (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:26



И още нещо да кажа-много се огладнява с тази диета,а пък как ми се яде сладкоооооооо......



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: ДИДИ]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 16:06



Ето едно примерно меню


1 Закуска - 1 ябълка

Обяд - протеинов шейк с мляко.

Вечеря - пилешка пържола със зеле.

2 Закуска - киви, 2 бр.

Обяд - пуешко филе (продава се по магазините, май е пушено), салата с краставици и марули, без олио с оцет или лимонов сок и сол.

Вечеря - салата от краставици, извара.

3 Закуска - грейпфрут, мляко с нескафе

Обяд - Салата от марули с оцет или лимонов сок и сол, без мазнина, печена скумрия със сол.

Вечеря - 2 яйца, кисели краставички

През деня могат да се пият безалкохолни напитки без захар - кола лайт, евтините български, степ, кафе, чай. Ограничение в количеството няма. Кафето - без сметана.

В дните в които в основното хранене не са включени сирене или кашкавал може да се пият и до 200 мл. мляко - може и капучино или мляко с нескафе. Все пак не е добре да се пие всеки ден, през няколко дни е по-добре. Както казах - може да има и междинни хранения, но за тях най-подходящи са краставиците.

За подсладител мога да препоръчам комбинацията от аспартам и ацесулфам (К) - има най-близък вкус до захарта.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано07.04.06 16:25



Много не съм съгласна ...това си е лично мое мнение ама не мислиш ли че това са супер малко калории!!!според мен номера не е да седиш гладен и да се пазиш да не изразходваш някоя друга калория че и без това са ти малко ... не мислиш ли че е по добре да се вдигнат малко калориите но за сметка на това да се тренира повече!не мисля че с глад се отслабва трайно!то и с гладолечение по 5 ябълки на ден се отслабва но след това...
извинявай това си е лично мнение!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:30



...Ние май ще ти досадим,но ето и едно мое примерно меню,дали е о.к
З.Чай,кафе
О.Зелеява салата-200гр. и 100-150 месо(понякога 2 яйца-вместо месо)
В.Подобно като обяд,само че домашно приготвени меса,риба,дробчета със зеленчуци,понякога вечерям само задушени зеленчуци.
През деня пия по 2-3 чая(подсладител),кафе-2,вода-1,5.
Сега не ям плодове,но ще ги включа от понеделник като вид закуска.
..много обичам кисело мляко,ти как го намираш??????



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: rumipumi]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 16:40



Да, калориите наистина са малко. Но това не е гладуване. Основният източник на енергия са протеините и бързоразграждащите се въглехидрати. По-добре е калориите да са малко и да не се тренира, отколкото да са много и да се тренира. Колкото и да е неприятно - само с тренировки почти нищо не може да се постигне. Причините са много, няма да ми стигне времето да ги изброя. След втората седмица всичко става далеч по-лесно, желанието за въглехидрати намалява, по-скоро проблем може да е липсата на апетит, но трябва да се яде редовно. Резултатите са трайни, тоест свалят се преди всичко мазнини. Разбира се после пак се качват килограмите - щом са се натрупали веднъж - няма причина да не се натрупат и втори път. Ако след това се храниш правилно - няма да качиш и килограм. Но правилното хранене вече е отделна тема.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещите [re: zzz]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.04.06 16:48



Сутрин е добре да се закусва. Обядът и вечерята са добре, но не забравяй да ядеш достатъчно сол. Дробчетата не са най-добрата вечера, по-добре е да ги ядеш не много често за обяд - понеже в черният дроб се складира гликоген. А що се отнася до напитките - пий колкото ти се пие, но не повече или по-малко. Ако подсладителят съдържа захарин - по-добре го смени с такъв с аспартам и ацесулфам. Захаринът е доказано вреден, освен това има неприятен остатъчен вкус. Също така е добре да има и разнообразие, тоест храната да не е една и съща, което е малко трудно, поне що се отнася до храните с протеини.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.