Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Изуменнови [re: Dragonesss]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 14:42



то4но тази много е добра два поста преди теб е писал мом4ето което я е пуснал тук писши му маил ако несщо не ти е ясно успех диетата е много яка



Тема Re: Изуменнови [re: pipi]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано11.05.06 16:24



pipi, на колко годинки си?

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема по-екстремна диетанови [re: Изyмeн]  
Автор nemesis (полигамна )
Публикувано11.05.06 17:16



приема се вода и въздух в неограничено количество седмица,две,до достигане на ефекта пречерняване и припадъци




"What does not kill you , makes you stronger"

Редактирано от nemesis на 11.05.06 17:17.



Тема Re: по-екстремна диетанови [re: nemesis]  
Автор DarkMoonRising (Elendil)
Публикувано11.05.06 19:19



Изумен ,май наистина не си на ясно какво е добре да се яде и какво не ( визирам сайта и по точно раздел-митове )



Тема Re: по-екстремна диетанови [re: DarkMoonRising]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано11.05.06 22:13



Мога да те уверя, че съм напълно наясно. Ако си по-конкретен мога да дам и конкретни отговори.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Свалих 8кг. за два месеца!нови [re: Изyмeн]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано02.07.06 10:48



И това със твоята диета. Ставаше ми лошо, обаче, и по едно време ме заболяха ставите... Една позната ми каза, че храненето, което правя, по начина, по който ти си го описал, било в основните принципи на т.нар. Аткинсонова диета, която трябвало да се прави максимум 15 дни, защото иначе изсмуквала калция от тялото. Има ли нещо вярно? Откакто я спрях, преди месец, свалих още две кила, със умерено редуване на разделно хранене и на общо хранене. Не мога да спортувам, както ти казах и преди, защото няма на кой да оставям малката. Мислиш ли, че ще има ефект, ако почна пак твоята диета, но вече по 15 дни, или каквото можах да сваля с нея - можах? Изобщо, според теб колко дълго може да се прави тя?



Тема Re: не действанови [re: Пипи]  
Автор sisi_197O (непознат)
Публикувано02.07.06 14:24



Пипи,моля те сподели с мен тази диета за която говориш,ние сме на едни кг. и имаме еднакъв проблем.Много моля да ми покажеш къде мога да прочета за тази екстремна диета,аз нещо не я намирам.Благодаря предварително.



Тема Re: не действанови [re: sisi_197O]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 16:42



meil mi dai da ti q pusna ina4e q ima v nqkade v kluba podatel e Gorgio



Тема Re: Свалих 8кг. за два месеца!нови [re: parvaty]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано11.07.06 12:44



От известно време работя на морето, така че имам някакви проблеми с интернета. По принцип диетата няма много общо с болката в ставите, но!!! Трябва да се има предвид, че диетата е почти напълно протеинова, тоест единствените хранителни вещества, които се приемат в нормални или повишени количества са протеините. При това винаги има повишен риск от алергични реакции, също така някои органи като черния дроб и бъбреците се натоварват допълнително. Калцият в никакъв случай не намалява, понеже се консумират достатъчно продукти богати на калций, а лично аз препоръчвам и някакви разтворими витамини и минерали. Тази диета може да се прави и за 15 дни, но на практика ефектът идва с известно закъснение, така че не може да се очакват много по-добри резултати. Като цяло за 15 дни загубата на тегло ще е голяма, но загубата на мазнини - само 1-2-3 кг.

Най-важното е невидимо за очите...



Тема Re: Свалих 8кг. за два месеца!нови [re: Изyмeн]  
АвторKaтИ. (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 20:15



Изумен, я пак помисли. 3 кг. телесни мазнини за 15 дни означават калориен дефицит 1400 калории ВСЕКИ ДЕН?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.