Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторinter (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 13:54



Браво!!!
Не съм чел цялата тема,защото нямам толкова нерви,но това което си направил и съставил е най-логичното и рационално предложение което някъде съм чел!!!
Надявам се повече хора да те послушат в препоръките!Аз лично се занимавам със спорт от 16-годишен и търпя разлика в собствената маса от 25-30 килограма и мога да ви кажа ,че всичко е биохимия и методика на тренировка+генетична предразположеност разбира се!
Желая успех на всички и лек път към постигане на целта!



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: inter]  
Автор sensis (непознат )
Публикувано21.04.06 11:00



Здрвей,Изумен!!! от морето.Много добра диета ,но все пак не мога да разбера защо без спорт.Протеините са идеални за спортуване,а освен това няма да има загуба на мускули,дори напротив ще градите мускули.Освен това накрая на диетата няма да приличате на нагънато одеало.За ел-карнитина-много добър в прилагането на точно такъв сорт хранене.Не е вярно ,че е ефективен само при 2-часово спортуване.Особено в този случай когато сте премахнали и приема на захари е идеален и ще даде много добър резултат.А освен това овесените ядки-калорични???Идеални за закуска ,това са от така наречените добри въглехидрати,така че не ги нарочвай за забранен плод.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: sensis]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано21.04.06 12:57



Не съм казал, че не трябва да се спортува, а че спортуването да е умерено. Аз съм правил по 300 коремни преси на серии по 50 за деня, като съм се старал да са ми максимално лесни, а не да натоварвам мускулите. Също така съм се разхождал доста. Тренировките трябва да са аеробни. Овесените ядки нямат място в тази диета. В нея всички бавни въглехидрати са забранени.

Овесени ядки - състав:

Вода - 10% белтъчини 13% Мазнини 7.5% Въглехидрати 66% Целулоза 1.7% Минерали - 1.8% Калории 394

Само за сравнение - в ориза и пшеницата има по 349-350 калории, в захарта 410, а в меда 323. От зърнените храни по-калорични са само пукливата царевица с 400 и соята с 446.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Автор Шax (непознат )
Публикувано22.04.06 15:25



Четете вестник "Диети"! Там пише всичко за отслабването, диетите, здравословното хранене. Гладуването нанася огромни поражения на организма. Научете се да се информирате. Ограничете леко храната и използвайте хранителни добавки - епсилон, слабин и пр.



Тема кво ставанови [re: Изyмeн]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 15:54



никой нищо не казва слабеете ли



Тема Re: кво ставанови [re: пипи]  
Автор Green_apple (непознат)
Публикувано26.04.06 16:11



Здрасти Пипи,
Аз от една седмица заковах на 55 кг и не мърдам на долу. Покрай двата великдена /католическия и православния/ явно съм увеличила дневния прием на калории--иначе нямам друго обяснение защо спрях да свалям. Сматам да продължа вече по-стриктно.
Как върви при теб?

"Cogito Ergo Sum"


Тема Re: кво ставанови [re: Green_apple]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 17:50



нямам бузи ама не се меря нали писах 4е ве4е има уплах от кантара ма маи малко сам посвалила но схте се измеря след 20 ден



Тема От един месец близонови [re: Изyмeн]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.05.06 15:32



съм на твоята диета, от 10 дни не съм мръднала. Свалих за първите 10 дни по 200-300 гр. на ден, т.е. 3 кг., и оттогава - нищо!!! Крепя 65 кг. и това е то! Вече се чувствам ужасно гладна... Не може ли поне един ден да хапна малко хляб? Все в храната ми е мисълта...



Тема Re: От един месец близонови [re: parvaty]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано01.05.06 19:37



Искаш да кажеш, че си свалила 3 кг. за един месец? Само ? Дай поне няколко примерни дневни менюта, възраст, височина.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Мога да ти дам конкретно,нови [re: Изyмeн]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.05.06 19:58



а именно: закуска - 1 ябълка, или кафе с 1 ч.л. мед., обяд - краставичка - без олио, със някакво месо - пил.пържола или пушено филе (готово от магазина), вечеря - като обяда. Само на Великден ядох яйца и козунак, ама нищо друго. Вярно е, че родих на 03.01.06г., и бях качила 30кг. а именно - аз съм на 31г., висока съм 172 см. преди бременността тежах 54 кг. След раждането бях 71кг. свалих до 68 и почнах твоята диета. Сега тежа 65 кг. вече 10-на дни и не мърдам. Какво ще кажеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.