Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Green_apple]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 17:39



по принцип хапвам ябълка или грейфрут за закуска за обед пиле и салата а за вечеля риба тон или сирене със салата пия много вода кафе кола а следобет хапвам морков Днес си купих соев протеин и ще го пия на обуд Иначе съм 182 висока и тежа 94 кила имам доста да свалям но се надявам да показвам снимки скоро Благодаря Ви за подкрепата



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Пипи]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано15.04.06 20:11



А каква кола пиеш? Трябва да е кола лайт. По-добре яж сиренето през деня, а пилешкото за вечеря. За предпочитане е бялото месо. Иначе 24 кила би трябвало да свалиш за около 4 месеца.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 21:14



да лаит е по една или две 4аши на ден защото ми става лошо днес за обед минах сас соев протеин с мляко обезмаслено мисля да пропускам обеда и да го заменя с протеина по добре ли ще е а за ве4еря да ям риба или пиле разбирасе бяло месо с салата



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: пипи]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано15.04.06 21:27



Обядът може да се заменя с протеин, но не твърде често. Това не значи пропускане - 30 гр. 80% протеин се равняват на 200 гр. пилешка пържола. Освен това в никакъв случай не ограничавай солта и не пий повече вода, отколкото ти се пие.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 15:03



да разбрах няма да го пия често протеина а аз по принцип пия много вода това лошо ли е



Тема Re: Споделен опитнови [re: Изyмeн]  
Автор Green_apple (непознат)
Публикувано18.04.06 14:09



При мен Великденските празници отминаха -- можете да си представите 4-5 дена в къщи, гости, хранителни изкушения/прегрешения и проч.
Постарах се много да не нарушавам диетата -- никакви БАВ /ориз, картофки, торти и др. /. Наблегнах на салатите и месата, е... имаше не само пилешко, но и агнешко, и веднъж, доколкото си спомням, ядох свинско. Този път не прекалих с яйцата /може би на ден по едно яйце/. Позволих си малко повече БЪВ от обикновено -- единия ден сладолед, на другия -- шоколад, след това -- разни други шоколадови изделия -- старах се, ако са сладки неща, поне да няма нишесте. А... не съм съвсем точна, защото ядох и ядки /бадеми, кашу/, но не много -- общо за тези дни да се събират 100-150 гр. /въглехидратите в тях са БАВ/.
Равносметката: В четвъртък-петък бях 54.7 кг. днес - вторник 55.1 кг. Явно съм прекъснала процеса на отслабването /поради завишените калории
/, но и пораженията не са много големи
От днес се връщам отново към стриктното спазване на диетата

Хей, останалите на тази диета, как върви при вас?

"Cogito Ergo Sum"



Тема Re: Споделен опитнови [re: Green_apple]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 15:56



еее Браво при нас сега предстоят тези испълнения но аз се надявам като спортувам да нямя спиране и мисля като теб да карам на агнешко със салатка пък да видим...... е това са едни добри намерения само като се сетя как ухае козунака на баба........................
Иначе аз не смея да се кача на кантара защото ако още не съл свалила ще полудея



Тема Re: Споделен опитнови [re: Green_apple]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано18.04.06 16:07



400 грама не са нищо, теглото ти би трябвало да варира с поне 2 килограма дневно.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Споделен опитнови [re: Изyмeн]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 16:50



Леле ньн с 2 кила на ден да варира вече започва да ме е страх от кантара



Тема Re: Покана към желаещитенови [re: Изyмeн]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 12:01



Пич кажи ми нещо за ускоряване на метаболизма май не отслабвам тренирам всеки ден от 10 дена не сам хапнала въглехидрат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.