Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 09:11



Здравейте момичета!
Явно отслабването заедно продължава с нови сили и темата “Хайде заедно” стана много обемна и трудно се отваря.

Ето и обобщените резултати:

Група на отслабващите
1. eмa 25 г. 167см 77 кг Цел: -10 (-15) кг.
2. вили Цел: -10 кг.
3. rumipumi 168 см. 77 кг Цел: -15 (-20) кг.
4. Лopa 25 г. 168 см 72 кг
5. dafney 68 кг
6. caбpинa 160 см 70 кг
7. secret_19 20 г. 159 см 53 кг Цел: -4 (-5) кг.
8. puma6 20 г. 165 см 55 кг Цел: -5 (-6) кг.
9. pepi8O 25 г. 170 см 71 кг
10. iva 170 см 57.5 кг Цел: -6.5 кг.
11. Eли 35 г. 170 см 77 кг Цел: -7 (-12) кг.
12. Kypaбийka 164 см 86 кг Цел: -10 (-15) кг.
13. zzz 40 г. 163 см. 75 кг. Цел: -12 (-13) кг.
14. kakicka 42 г. 164 см. 79 кг. Цел: -14 кг.
15. линa 166 см. 71 кг. цел: - 21 кг.

Резултати от 27.03.
zzz - 3 кг. (72 кг.)
puma6 -1 кг. (54 кг.)
eмa -0.5 кг. (76.5 кг.)
pepi8O -0.5 кг. (70.5 кг.)
iva -0.5 кг. (57 кг.)
Eли - 0 кг. (77 кг.)
Kypaбийka - 0 кг. (86 кг.)
rumipumi - … (77 кг.)


Така като гледам най-добре се справя zzz. Според мен 3 кг. за 10 дни е супер постижение.

Никакво отказване!!! До следващото отчитане на 3.04. има време да се стегнем и да се похвалим със свалените килца.
Успех момичета!



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: Eли]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 10:29



Здравейте момичета, ще се радвам да докладвате и за по- добри резултати...,аз щом спра сладките неща свалям ,но не знам до кога ще издържа,защото като започна няма спирка..,е ще се опитам да не ги започвам.Между другото при мен свалянето е малко по трудно,все пак на 40 не се сваля като на 20,но аз съм доста упорита (инат)...Бъдете и Вие такива и ще успеем заедно!!!Успешен и приятен ден......



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: zzz]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано28.03.06 19:31



здравейте момичета много се радвам че си продължаваме темата!!!
да ви се похваля възобновявам си кросчетата на велото ...днес вече около един час въртях педалите и съм много доволна ..
надявам се за новия отчет на 3-ти април да се похваля и да съм сред отслабналите целта ми за това измерване е 75кг..стискайте палци ..
успех на всички!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: zzz]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 08:45



Здравей zzz, мисля да премина на твоя хранителен режим. Доклкото си спомням си на месо, зеленчуци, яйца без мляко и плодове. Аз се измъчих с тези плодове, а като вкарах и зеленчуците стана тотално объркване... Корема ми се е издул и се чувствам некомфортно, а на всичкото отгоре съм вечно гладна. Днес ще направя лунната диета и после почвам на месо и салати. (много ги обичам и двете). И без това пия аюрслим за разграждане на мазнините, а то с тези въглехидрати, дето ги трупам и аз не знам какво въобще разграждам...

Би ли споделила по-подробно какво и в какви количества похапваш (сутрин, обед, вечер)? Ако може дай примерни менюта?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: Eли]  
Автор Dorchester (Аз съм Дора)
Публикувано29.03.06 08:46



Ели, Аюрслима не ти ли докара запек?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: Dorchester]  
АвторEти (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:59



Как съм я пропуснала миналата тема?Може ли и мен да включите?Аз започвам от 66 кг,целта ми е 50 кг,колкото бях преди раждането.Днес съм на лунната.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: Eли]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:14



Привет и от мен!
Включвам се със закъснение, но по-добре късно отколкото никога,нали?.Начално тегло 74 кг /от които 6кг. качени за 2 месеца след отказване на цигарите/,при ръст 166.Цел- 62 кг.От вчера съм на БВД.Стискайте ми палци и успех на всяка от вас!



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: Dorchester]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:22



..Ето ме и мен,здравейет момичета!!!Макар и да съм фенка на плодовете,вече 12 дни съм без тях.Ето моя режим:
Закуска:чай,кафе(без захар)
10 ч.-1 варено яйце или парче краставица
Обяд:250-300 гр. зелева салата(асорти) и 150 гр месо(пилешка пържола,шунка,бекон)
след обяд зелен чай (1 яйце)
Вечеря:салата(колкото ти се яде),тъй като готвя за моето семейство,хапвам о него,а то е :месо на скара или задушено,риба ,дробчета с много зеленчуци,печено пиле,гювечета с месо,зеленчуци и яйце и.т.н.
Правя често задушени зеленчуци с гъби,с което направо си се навечерям,просто импровизирам в кухнята...Независимо,че готвя по този начин,всички го харесват....(понякога за децата пържа картофки,но аз не ям).
Ако нещо друго Ели те интересува ,моля питай.....Лек ден на всички



Тема До zzzнови [re: zzz]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:36



Здравей!
Доколкото знам си на БВД, какви са ти резултатите за тези 12 дни?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ от 27.03.нови [re: Moни]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:37



стискам палци мони със сигурност ако поддъраж този режим който си избрала ще имаш голям ефект.и аз отказах цигарите и качих 5 килца но за сега отказах всички храни вредни за мен и съм набалила значително количеството на храната а и днес ще се пробвам да съм на течности заради лунния ден.как се изкушавам да се премеря но ме е страх че няма да съм мръднала стрелката и ще се отчая така че оставам тази задача за неделя и ще докладвам на 3




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.