Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Привет на всички сладуранки:-))))нови  
Автор пиrифeя ()
Публикувано25.03.06 06:55



Здравейте момичета!
Така ми липсвахте, че направо ми иде да започна от вратата за краката.
Пролетта дойде и е време всички да се вземем в ръце!
Превзеха ме задачи и дълго отсъствах от клуба, но обещавам -няма да се повтори вече!
Готови ли сте за купон?
Еййййй...така се радвам, че пак съм сред вас!
Гледам диетки, борби и вярвам във всички индивидуални победи!
Как са нещата при мен?-ами пазя си ги свалените килца, но имам нужда от още 10кг поне тази година да се освободя:-)))
Както съм казвала и преди, аз НЕ съм фен на драстичните диети и се придържам към малко количество ежедневна храна, но всякаква
Занемарила съм фитнеса, но е въпрос на време да го възобновя:-)))
Момичета, според мен свалянето на килограмите, трябва да бъде предшествано от кардинална промяна в мисленето и задължително поставяне на ясна цел-какво искаме да постигнем, като резултат и за какъв период?
Хайде.....да не губим време-аз започвам борба за махането на 10 кг от дата 1.04.2006 год:-)))
Целувки на всички:-)))



Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: пиrифeя]  
Авторpepi8O (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 09:23



Привет.Аз съшто имам съштата цел минус10кг.Засега свалих 2 надявам се да продалжа така



Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: пиrифeя]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано25.03.06 10:21



Добре си ни дошла, пиrифeя !

Наистина дълго време те нямаше между нас и определено ни липсваше. Радвам се, че се завърна и надявам се, да възобновим срещите на живо.
Всичко добро и успех в свалянето на килца !!!

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!


Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: пиrифeя]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано25.03.06 22:57



Радвам се да те видя отново на линия:-) Давай все така смело напред, ние сме с теб

Fortune favours the brave


Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: пиrифeя]  
АвторGali (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 12:44



Здравей! Радвам се на заразяващото ти настроение! Кажи, мила, как мислиш да се пребориш с тези 10 кг?И аз имам поне 5 излишни, но все не мога да попадна на подходяща диета.Вече съм на 38 и лесно качвам, а за сметка на това мнооого трудно отслабвам.Какъв режим ще използваш?



Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: пиrифeя]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 12:54



zdravei bi li spodelila predi kak i kolko kilograma svali?izviniavam se ako ve4e si pisala za tova no sum nova tuk:)))))



Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: pepi8O]  
Автор пиrифeя ()
Публикувано27.03.06 17:55



Здравей!:-)))
БРАВО на ТЕБ!!!!
Аз имам още няколко по 10 кг., но не се отчайвам:-))). После най-трудни са първите два, сама ще се убедиш в това:-)))





Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: Kapaмeлka]  
Автор пиrифeя ()
Публикувано27.03.06 18:00



Целувкииииии.......скъпа ми Карамелка:-)))), много се радвам че си тук:-))) Липсвахте и на мен , но сега нямате отърване:-)))
Срещите на живо няма как да не осъществим, нали заедно ще се борим:-)))
Вярвам в успеха си личен, нали съм приела, че за мен е вече типичен:-)))
Благодаря ти СЪРДЕЧНО за подкрепата!:-)))





Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: Polito]  
Автор пиrифeя ()
Публикувано27.03.06 18:03



Здравей Поли.....(целувки):-))) Радвам се и аз на срещата ни, вече си спец предполагам по плодово-чаения режим:-)))
Благодаря за твоето рамо, имам нужда от теб:-)))





Тема Re: Привет на всички сладуранки:-))))нови [re: Gali]  
Автор пиrифeя ()
Публикувано27.03.06 18:13



Здравей мила Гали, както вече споменах, аз имам с няколко десетки да се боря, но е и вярно, че с няколко съм се преборила вече и са част от историята:-)))
Онова, което аз ще сторя в този неравен двубой с килограмите е да намаля до възможен минимум, като количество храната и да увелича течностите, на които изобщо не съм фен (((
Ще възобновя и двукратните за седмица посещения във фитнес салона, както и ходенето пеша, възползвайки се от разкоша на пролетта:-)))
Аз изключително много се изнервям от строгите диети и не съм им фен.
А да ти кажа под секрет ...с теб сме набори и ми е до болка позната скоростта за качване на килограмите и трудностите при стопяването им, но не се плаши, стегни се и се пребори
НИЕ МОЖЕМ!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.