Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЯПОНСКА ДИЕТА  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 18:14



Здравейте,
някой може ли да ми каже долу-горе какъв грамаж е месото и салатата в японската диета? Ще се радвам, ако някой който я е спазвал сподели колко кг е свалил Аз смятам от утре да я започна, ако искате присъединете се към мен, за да се окуражаваме Хайде дами идва лято



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: Жeни]  
Авторлeдчe (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 19:23



Здравей Жени
Аз мисля че месото трябва да е около 200гр или 1 пьржола примерно
А за салатката мисля че няма ограничения,стига да не е цялата "плуваща " в олио...Но мен винаги ме е вьлнувало дали може да се хапват плодове?Само ябьлки примерно за закуска?Всеки казва различно дайте да го изясним А за кг...ами аз никога не сьм издьржала 2 седмици но за 1 свалям около 3-4кг ....то си зависи....а какви са мерките ти ако не е тайна?
Дано сьм била полезна и успех



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: лeдчe]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 19:37



Благодаря ти ледче

Мисля, че ще е добре ако салатката е овкусена с лъжица зехтин и лимонов сок, солта обаче е забранена. Виждала съм, че продават някаква диетична сол, как мислиш дали може да се използва?

Висока съм 160 см, в момента съм 62 кг Обикновено се поддържам 54-55 кг, но тази зима напълнях и не мога да се понасям. Всеки ден играя тае-бо и се надявам като спазвам и японската диета да си вляза в нормата.



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: Жeни]  
Авторлeдчe (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 22:20



Аз мисля че ако използваш диетична сол ( за диабетици) няма проблем аз така правя и не е повлияло на свалянето
А ти ще хапваш ли плодове по време на диетката?
А за твоите мерки мисля че не са чак толкожа зле и с малко усилия всичко ще се нареди
Успех



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: лeдчe]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 08:42



Добро утро

Днес започвам, благодаря ти че ме подкрепяш Няма да ям плодове, решила съм много стриктно да изпълнявам диетата, дано успея. Ти какви салати ядеше по времето когато си спазвала японската? Какви са твоите мерки, ако не е тайна де?

Стискай ми палци



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: Жeни]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 10:11



Здравейте момичета!Диетата е много ефикасна,преди 2г. съм я правила и за 1 седмица се сваля от 5-7 кг.,втората не успях,но не се нахвърлих в/у храната и задържах за дълго свалените кг.В диетата няма никакви плодове и салатите са без сол,олио и овкусени с лимон.Месото е 150-200 гр..салата 250-300гр.,предимно зеле,салатки и краставици,домат има само в петък на обяд(по въглехидратен е).Аз лично си слагах малко сол(калиева за предпочитане).
Успех Ви желая!!!



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: Жeни]  
Авторлeдчe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 16:11



здравей Жени
Как варви диетката държиш ли се? Мисля че с кг не си чак толкова зле и с повечко воля всичко ще се нареди
А за моите мерки : 1.65/56-57кг но ми се иска да стана 48кг така че съм много далеч А ти сваляш ли?
Успех



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: лeдчe]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 21:02



Здравей

Засега се държа, бях решила да се изтегля чак като мине една седмица....но тази сутрин не издържах Резултата беше минус 1,5 кг за два дни, не е зле, нали? Днес пак стриктно се придържах към диетата, но да ти кажа много ми се яде нещо сладичко, но НЕЕЕ няма да се поддам

А ти защо искаш да отслабваш ледче, мисля че си напълно в нормата си и съм сигурна че изглеждаш добре?! Не се вманиачавай толкова и си пази здравето, знай че прекалената слабота не е много приятна. Казвам ти го от личен опит Ако не е тайна на колко години си?

Чао засега и пиши.



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: Жeни]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 21:26



ей това е страхотно аз дори и с половин не мога да отслабна с нищо да взема и аз да я направя аз също имам да свалям 7 кила от 57 кг и 169 см височина.може да се опитам от понеделник.жени ще се радвам да докладваш



Тема Re: ЯПОНСКА ДИЕТАнови [re: ивa]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 21:37



Здравей Ива

Хайде присъединявай се към мен , обещавам да докладвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.