Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 11.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 18:13



здравейте момичета!хайде заедно да отслабваме нека тук без значение коя диета спазваме да си споделяме подкрепяме и окуражаваме по не лекия път към здраво красиво и хармонично тяло!нека всеки сподели килограмите от които започва и целите които си поставя а също хранителния режим който спазва и всякакви дребни неща от личния опит които помагат в борбата с килограмите!мисля че заедно ще ни е по лесно и затова нека аз съм първата-на 25г съм 167см и днес кантара безмилостно показа 79кг!!!никога през целия си живот не съм тежала толкова...много се отчаях но мисля че вместо да се вайкам е по добре сериозно да се взема в ръце но този път сериозно и така плана е следния:изключване на всичко сладко тестено и основно ще хапвам плодове зеленчуци риба пиле и по един час дневно колело!поставила съм си за цел всяка седмица да свалям по един килограм и така за 4-5месеца да се отърва от 10-15кг защото сега наистина се чувствам ужасно!ще се меря всяка седмица в един ден и ще споделям тук!а излишните си килограми натрупах в следствие на много диети които спазвах и които след третия ден свършваха с омитане на хладилника затова сега ще заложа на разумно хранене и спорт -дано този път успея!споделете и вие!



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 18:39



много ми харесва идеята нека си направим групичка на отслабващите и аз от кога се боря с едни 10 килограма които качих след една операция и залежаване след това.също пробвах какви ли не диети но се убедих че от диети полза няма затова наблягам повече на плодове салати овесени ядки месо не обичам и млечни също но шоколада ми е слабост и сега съм го ограничила до 1 брой от 40гр. елзет седмично.нямам възможност да спортувам но сега като се оправи времето смятам да ходя пеша до работа и навръщане също.а за целта ми тя е най вече да си вляза в едни стари дънки и не че са нещо особено или пък някакви маркови просто съм се заинатила пак да успея да ги закопчая все пак идва лято и трябва да се стягаме...



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: вили]  
Автор rumipumi (непознат )
Публикувано22.03.06 19:13



здравейте и от мен присъединявам се и аз крайно време ми е да взема да се стегна че напоследък доста съм се отпуснала направо не искам да се качвам на кантара но поне едно 15-20 килограма имам излишни...спряла съм се на БВД-та но да видим...мисля да си взема и някакъв Ел карнетин и да започна да си тренирам вкъщи само незная напоследък чета доста противоречиви мнения за водата затова дали трябва да се пие само когато си жаден или пък напротив трябва да се пие постоянно..как мислите?иначе почвам от утре ще докладвам за резултатите но по нататък поне след седмица-две!успех на всички!!!



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 19:21



И аз се присъединявам момичета.Започвам от 72 кг,ръст 168 см,на 25 години съм.Решила съм да спра сладкото,тестените неща,ориз и други такива калорични неща:))Ще казвам как върви



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: rumipumi]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 19:34



ами за водата някои казват че не трябва непрекъснато да се наливаш според други пък трябва да се пият поне 2л дневно!според мен трябва всеки сам да си усети как се чувства добре.



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:41



Az sled tezuk zdravosloven problem,predizvikan ot Redyktil, trjabva6e da mina na mnogo lek rezim - mnogo po4ivka, mnogo sun, zaxranvane iiii,taka ka4ix 20-tina kg.

No znam 4e moga da gi svalja,ambicirala sum se i 6te go napravja!!!

Ve4e 2 sedmici sum na po-leka xrana, ymereno natovarvane i Auraslim,kato otslabva6t krem. Zapo4nax ot 73, no tazi sedmica zabix na 68n i ne murdam ottam.
Koleloto mi e gotovo za podvizi, samo 4akam vremeto da se poopravi...

S vas sum!!!
Sigyrna sum, 4e 6te yspeem v na4inanieto si!!!
Yspex i na vsi4ki vas!!!

Аз след тежък здравословен проблем,предизвикан от Редъктил, трябваше да мина на много лек режим - много почивка, много сън, захранване ииии,така качих 20-тина кг.

Но знам че мога да ги сваля,амбицирала съм се и ще го направя!!!

Вече 2 седмици съм на по-лека храна, умерено натоварване и Аураслим,като отслабващ крем. Започнах от 73, но тази седмица забих на 68н и не мърдам оттам.
Колелото ми е готово за подвизи, само чакам времето да се пооправи...

С вас съм!!!
Сигурна съм, че ще успеем в начинанието си!!!
Успех и на всички вас!!!

Редактирано от milena69 на 22.03.06 22:48.



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: dafney]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано22.03.06 22:49



Az sled tezuk zdravosloven problem,predizvikan ot Redyktil

Би ли споделила , за да могат да се предпазят и останалите момичета .
Защото има доста желаещи да ги пият това лекарство !

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: dafney]  
Авторcaбpинa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 23:04



и аз съм с вас!!Браво Дафни 5кг за две седмици-супер а това че в момента имаш малко застой е нормално бъди упорита и постоянна в режима и ще видиш че след малък застой изведнъж ще започнеш да сваляш бързо нормално е да има такива моменти важно е постоянството и да си изградим здравословни хранителни навици за цял живот не е лесно ама и аз се боря с пустата си лакомия!та при мен положението е следното 160см-70кг...голям потрес знам но кактонякой по горе беше казал вместо да се жалвам да се взимам в ръце!общо взето и мен ме пишете за това "долу диетите майката му е умерено хранене и много движение"...иначе идеята тук да си споделяме и подкрепяме много ми допада както се казва "сговорна дружина планина повдига"...а Дафни ако искаш ми отговори но какви точно здравословни проблеми ти се появиха от редуктила че аз няколко пъти се замислях дали да си го купя защото от миналото лято една лекарка ми даде рецепта но все си мисля че и без хапчета би трябвало да сваля килограмите!замисляла съм се и за Ксеникал?!няма начин ще се слабее..успех на всички и от мен



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: fenixx]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано23.03.06 01:48



Напълно съм съгласна с fenixx да споделиш и с нас.Аз не,че съм тръгнала да си го купувам,но все пак ще ни е от полза да знаеме за какво става въпрос.Благодарим ти предварително



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано23.03.06 02:42



аз също съм съгласна, аз съм на почту 20 години(юли ги навършвам), тежа около 53кг и съм 159. искам да стана 48-49, но не знам дали ще се получи. успех на всички и даноо всеки си постигне целта си. сега ми се спи, така че утре ще обяснявам повече.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.