Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 18:13



здравейте момичета!хайде заедно да отслабваме нека тук без значение коя диета спазваме да си споделяме подкрепяме и окуражаваме по не лекия път към здраво красиво и хармонично тяло!нека всеки сподели килограмите от които започва и целите които си поставя а също хранителния режим който спазва и всякакви дребни неща от личния опит които помагат в борбата с килограмите!мисля че заедно ще ни е по лесно и затова нека аз съм първата-на 25г съм 167см и днес кантара безмилостно показа 79кг!!!никога през целия си живот не съм тежала толкова...много се отчаях но мисля че вместо да се вайкам е по добре сериозно да се взема в ръце но този път сериозно и така плана е следния:изключване на всичко сладко тестено и основно ще хапвам плодове зеленчуци риба пиле и по един час дневно колело!поставила съм си за цел всяка седмица да свалям по един килограм и така за 4-5месеца да се отърва от 10-15кг защото сега наистина се чувствам ужасно!ще се меря всяка седмица в един ден и ще споделям тук!а излишните си килограми натрупах в следствие на много диети които спазвах и които след третия ден свършваха с омитане на хладилника затова сега ще заложа на разумно хранене и спорт -дано този път успея!споделете и вие!



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 18:39



много ми харесва идеята нека си направим групичка на отслабващите и аз от кога се боря с едни 10 килограма които качих след една операция и залежаване след това.също пробвах какви ли не диети но се убедих че от диети полза няма затова наблягам повече на плодове салати овесени ядки месо не обичам и млечни също но шоколада ми е слабост и сега съм го ограничила до 1 брой от 40гр. елзет седмично.нямам възможност да спортувам но сега като се оправи времето смятам да ходя пеша до работа и навръщане също.а за целта ми тя е най вече да си вляза в едни стари дънки и не че са нещо особено или пък някакви маркови просто съм се заинатила пак да успея да ги закопчая все пак идва лято и трябва да се стягаме...



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: вили]  
Автор rumipumi (непознат )
Публикувано22.03.06 19:13



здравейте и от мен присъединявам се и аз крайно време ми е да взема да се стегна че напоследък доста съм се отпуснала направо не искам да се качвам на кантара но поне едно 15-20 килограма имам излишни...спряла съм се на БВД-та но да видим...мисля да си взема и някакъв Ел карнетин и да започна да си тренирам вкъщи само незная напоследък чета доста противоречиви мнения за водата затова дали трябва да се пие само когато си жаден или пък напротив трябва да се пие постоянно..как мислите?иначе почвам от утре ще докладвам за резултатите но по нататък поне след седмица-две!успех на всички!!!



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 19:21



И аз се присъединявам момичета.Започвам от 72 кг,ръст 168 см,на 25 години съм.Решила съм да спра сладкото,тестените неща,ориз и други такива калорични неща:))Ще казвам как върви



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: rumipumi]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 19:34



ами за водата някои казват че не трябва непрекъснато да се наливаш според други пък трябва да се пият поне 2л дневно!според мен трябва всеки сам да си усети как се чувства добре.



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:41



Az sled tezuk zdravosloven problem,predizvikan ot Redyktil, trjabva6e da mina na mnogo lek rezim - mnogo po4ivka, mnogo sun, zaxranvane iiii,taka ka4ix 20-tina kg.

No znam 4e moga da gi svalja,ambicirala sum se i 6te go napravja!!!

Ve4e 2 sedmici sum na po-leka xrana, ymereno natovarvane i Auraslim,kato otslabva6t krem. Zapo4nax ot 73, no tazi sedmica zabix na 68n i ne murdam ottam.
Koleloto mi e gotovo za podvizi, samo 4akam vremeto da se poopravi...

S vas sum!!!
Sigyrna sum, 4e 6te yspeem v na4inanieto si!!!
Yspex i na vsi4ki vas!!!

Аз след тежък здравословен проблем,предизвикан от Редъктил, трябваше да мина на много лек режим - много почивка, много сън, захранване ииии,така качих 20-тина кг.

Но знам че мога да ги сваля,амбицирала съм се и ще го направя!!!

Вече 2 седмици съм на по-лека храна, умерено натоварване и Аураслим,като отслабващ крем. Започнах от 73, но тази седмица забих на 68н и не мърдам оттам.
Колелото ми е готово за подвизи, само чакам времето да се пооправи...

С вас съм!!!
Сигурна съм, че ще успеем в начинанието си!!!
Успех и на всички вас!!!

Редактирано от milena69 на 22.03.06 22:48.



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: dafney]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано22.03.06 22:49



Az sled tezuk zdravosloven problem,predizvikan ot Redyktil

Би ли споделила , за да могат да се предпазят и останалите момичета .
Защото има доста желаещи да ги пият това лекарство !

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: dafney]  
Авторcaбpинa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 23:04



и аз съм с вас!!Браво Дафни 5кг за две седмици-супер а това че в момента имаш малко застой е нормално бъди упорита и постоянна в режима и ще видиш че след малък застой изведнъж ще започнеш да сваляш бързо нормално е да има такива моменти важно е постоянството и да си изградим здравословни хранителни навици за цял живот не е лесно ама и аз се боря с пустата си лакомия!та при мен положението е следното 160см-70кг...голям потрес знам но кактонякой по горе беше казал вместо да се жалвам да се взимам в ръце!общо взето и мен ме пишете за това "долу диетите майката му е умерено хранене и много движение"...иначе идеята тук да си споделяме и подкрепяме много ми допада както се казва "сговорна дружина планина повдига"...а Дафни ако искаш ми отговори но какви точно здравословни проблеми ти се появиха от редуктила че аз няколко пъти се замислях дали да си го купя защото от миналото лято една лекарка ми даде рецепта но все си мисля че и без хапчета би трябвало да сваля килограмите!замисляла съм се и за Ксеникал?!няма начин ще се слабее..успех на всички и от мен



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: fenixx]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано23.03.06 01:48



Напълно съм съгласна с fenixx да споделиш и с нас.Аз не,че съм тръгнала да си го купувам,но все пак ще ни е от полза да знаеме за какво става въпрос.Благодарим ти предварително



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано23.03.06 02:42



аз също съм съгласна, аз съм на почту 20 години(юли ги навършвам), тежа около 53кг и съм 159. искам да стана 48-49, но не знам дали ще се получи. успех на всички и даноо всеки си постигне целта си. сега ми се спи, така че утре ще обяснявам повече.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: secret_19]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано23.03.06 02:52



Хей,secret_19 ти не спиш ли вече?



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: ambiciranata]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 11:32



здравейте момичета!голяма съм дебеланка-поспаланка... чак сега ставам но като видях темата много се зарадвах че има доста от вас които са се включили и много се радвам!първо да направя една малка поправка значи аз съм 167 и 77кг не че е голяма разлика от 79кг както бях писала в първия си пост но днес се премерих и не че съм свалила 2 кг просто вчера си мислех че сигурно вече съм станала79!е днес започнах с добра новина(доколкото това е възможно когато теглото ти е доста над 70 кг)...но както и да е!важното е да започна работа в посока да го намаля та незнам защо днес реших обратно на вчерашното ми намерение да си започна някаква диета защото така май ще ми е по лесно ако знам какво мога да ям и какво не защото ако трябва сама да си определям вероятността да прекаля е доста по голяма та в момента се чудя между НВД и диетата на Таня но предвид че нещо много много не ми се яде месо май ще е на Таня.а за Редуктила и аз се присъединявам на мен също ще ми е интересно?secret_19 радвам се за теб имаш малко килограми за сваляне ако си поставиш за цел да сваляш по килограм на седмица или на две седмици-това е едно добро темпо на сваляне до лятото ще си в супер форма движи се повече ако можеш запиши се на някакъв спорт и няма да усетиш кога тези последни килограми ще си отидат..това е от мен за сега и успешен ден на всички...



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано23.03.06 13:11



Здравейте момичета,и аз се присъединявам към вас!!!От 4 дни съм на диета като първите 2 изкарах на по 2-3 ябълки,но вчера не издържах и си похапнах рибка,салатка ,ябълчици,абе с две думи си похапнах.Аз съм на 20,165см и 55кг.,а целта ми е 49-50!Дано успея!!!Успех на всички и ще пише за резултатите(още не съм се качвала на кантара)!!!



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: fenixx]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано23.03.06 13:27



Двете най-известни и модерни напоследък лекарства за отлабване са Редуктил и Ксеникал.
Водят се,че са ефективни...Но...
1.Лечението е скъпо ;
2.Ефекта след спирането им е ужасен-двойно увеличаване на редуцираното тегло ;
3.Имат доста странични ефекти и ако наистина не се касае за извънредно голямо затлъстяване с много сериозни последствия,риска от приемането им е неоправдан.
А освен това,най-добре приемането им да става под строг медицински контрол.Не препоръчвам на никой да си прави експерименти да го пие на своя глава.
Но...Всички сме достатъчно големи за да преценим сами...

Редактирано от мeчичe на 23.03.06 13:28.



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: puma6]  
Авторpepi8O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 15:13



Здравеите момичета.Присъеднявам се и аз.На 25год съм тежа71кг висока 170см.Преди 2 седмици започнах да хдя на фитнес и аеробика и ограничих яденето.Не с диета а по моя преценка.Резултата е 2 кг минус.Сега започвам с вас,ще съм по-мотивирана.Кога ще споделяме резултатите?Предлагаите менюта.Успех



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: puma6]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 17:16



puma6 здравей!според мен килограмите ти са добре но щом целта ти и килограмите в които се чувстваш най добре са 49-50 ОК но не прави тази грешка да хапваш толкова малко по 2-3 ябълки за целия ден така ще си забавиш обмяната и после като си позволяваш повече ще ти се лепи така че по добре си хапвай на често по малко и спортувай или се движи повече и без проблем ще си свалиш тези 4-5кг.моят съвет е яж си плодовете сутрин на гладно после през 3-4 часа си прави леки закуски като някакви салатки може парче месо или кисело мляко или 50 гр. някакви сурови ядки но само не гладувай!успех и споделяй как върви



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано23.03.06 19:38



Благодаря ти за съвета,но при мен нещата са малко по-сложни!!!От 6-7 год. съм все на някакви диети, но преди всичко гладни, тъй като тогава не бях запозната с тези неща!!! И сега какво!?!Без глад няма свалянеНо все пак преди малко се претеглих( знан, че не трябва вечер) и поне -1,5 за 3-4 дни Но все пак благодаря!!!



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: puma6]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 08:53



zdraveite i az se prisuedinqvam kum vas s moite 57.5 i 170 sm.trudno mi e pri men svalqneto ako ne gladuvam a tova stana sled kato ve4a ot blizo 7 godini sum na dieti i vse sum razbrala 4e s glad stava ina4e ne a i taka se polu4i 4e i organizma mi svikna da slabee edinstveno s gladuvane no trqbva postepenno da stigna do nego s namalqvaneto na xranata i posle da qm suvsem malko.znam 4e ne e pravilno no tova sum az.celta mi e 51 kila do lqtoto ili pone do 2 meseca i smqtam da uspeq a v momenta se pridurjam kum nvd i v ponedelnik she vi spodelq rezultata.uspex na vsi4ki



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 09:52



Привет и от мен
Много се радвам, че има такава тема, точно в подходящото време за мен. Може да обменим опит и да споделяме резултатите. Това е наистина една добра мотивация за да не се откажеме по някое време. Нека заедно да довършим започнатото до крайната цел!

Сега за мен: 170 / 77.5 - на 35 г.
Цел: 70 кг.
Срок: 1.05.2006


После смятам един месец да ги задържа и след това да направя още една серия с цел да стана 65 кг. (Това ми беше теглото на 25 г.)

От 4 дни съм на плодове и чай - свалих 1.5 кг (бях 79 кг. като започнах), но вече не издържам и сега умувам какво да предприема от утре?
За днес мисля да устискам с плодовете, така или иначе съм си ги купила, но ми писна и ми е ужасно нервно



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: Eли]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 10:42



здравей Ели диетата която ще напиша е подобна на твоята но има и захранване надявам се да съм ти полезна!
15 дни се ядат само ябълки пие се чай и много вода
след това е нужно захранване също 15 дни:
1 ден-500г варени картофи
2 ден-сварен ориз без сол и мазнина
3 ден-плодове
4 ден-мляко(прясно или кисело)
5 ден-зеленчуци или салата прясна
6 ден-като ден 1
И така 15 дни е цялото захранване.пише че диетата е много ефикасна!
Ели щом са ти омръзнали плодовете можеш да използваш захранването желая ти успех:)))))



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: ema]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 10:53



Благодаря!
15 дни са ми много. Аз до миналата година издържах само 2 - 3 дни и после се разболявах и за това спирах, но сега съм горда, че днес ми е 5-тия ден и поне до обяд ще издържа. Довечера съм на рожден ден и мисля, че няма да се сдържа повече
Но трябва да внимавам както с хапването, така и с алкохола
Може би ще започна със захранването от утре. Като гледам "менюто" мисля, че ще продължа да свалям още... Да видим какво ще излезе
Отивам да ям портокал и киви, че от ябълката сутринта вече ми се гади



Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Eли]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 11:05



Така като гледам доста добра групичка сме се събрали и ми хрумна да обобщим данните до момента, за да следим по-точно с кой какво става по-нататък и да си правим съответните изводи.

Имам предложение 1 път седмично да записваме какви са резултатите и да ги обобщаваме в един постинг.

За сега обобщението ми е:

1. eмa 25 г. 167см 77 кг Цел: -10 (-15) кг.
2. вили Цел: -10 кг.
3. rumipumi Цел: -15 (-20) кг.
4. Лopa 25 г. 168 см 72 кг
5. dafney 68 кг
6. caбpинa 160 см 70 кг
7. secret_19 20 г. 159 см 53 кг Цел: -4 (-5) кг.
8. puma6 20 г. 165 см 55 кг Цел: -5 (-6) кг.
9. pepi8O 25 г. 170 см 71 кг
10. iva 170 см 57.5 кг Цел: -6.5 кг.
11. Eли 35 г. 170 см 77 кг Цел: -7 (-12) кг.
... .........


Ако съм пропуснала нещо или имам грешка, моля да ме извините.
Успех, момичета!





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Eли]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 11:23



идеята много ми харесва! аз лично мисля да се меря всеки понеделник и ще докладвам разбирасе така това ще ми е още по голям стимул да съм стриктна за да постигна целите си.надявам се и при другите да е така затова предлагам всеки понеделник тук да си регистрираме резултатите от седмицата и всеки да си пише как се справя с режима!моята цел е всеки понеделник да отчитам по минус килограм на кантара мисля че това е добро темпо на сваляне.за този понеделник 27.03.-надявам се да ме зарадва кантара с 76кг.:)))другите съгласни ли са големия ден на отчитане да е понеделник?
на мен лично това ще ми е голям стимул!надявам се и другите момичета да се включат!успешен ден на всички:))))



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: eмa]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано24.03.06 11:28



Идеята е много добра!!!Аз продължавам с ябълките, защото просто ме е страх пък да видим докога ще издържа!!!Някакви съвети какво да ям като ги спра, по възможност и да продължа да свалям!?!?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: eмa]  
Авторcaбpинa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 11:40



Момичета пишете ме "ЗА" значи първото измерване е на 27.03. дано и аз се отчета с някой друг килограм в минус!хайде стягайте се да сме отличнички в понеделник
искам да ви питам как ви се струва тази диета подходяща е при отслабване и нарушена обмяна:първи ден-само млечни; втори ден-само зеленчуци; трети ден-пилешко месо; четвърти ден-плодове; пети ден-телешко месо; шести ден-рибни продукти; и седми ден се разрешава всичко без тестено и сладко
Как мислите мисля другата седмица да я пробвам тази диета само не зная в дните когато се яде пилешко телешко или рибни продукти дали може и накакви малки салатки или щом не пише трябва да е само месо?как мислите?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: puma6]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 11:47



виж един предишен мой пост от днес там писах една диета с ябълки и след това има захранване!диетата я бях видяла в rozali.com едно момиче я беше споделило и пишеше че е доста ефикасна на мен лично ми се вижда доста трудна но щом издържаш на ябълки успех и в понеделник да се похвалиш...



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано24.03.06 12:58



Пак съм аз А може ли като спра ябълките да хапвам от тези новите бисквитки "Хогеранс"???Много ми харесват!!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: caбpинa]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.03.06 13:08



включвам се и аз!след дълго отпускане и безразборно плюскане на всякакви хипер калорични и вредни неща се включвам и аз в редиците на отслабващите дами.днес се премерих да видя от къде почвам и положението е страшно.............168/77кг. срам не срам признавам си без бой много се изоставих в последно време нооооо......днес си казах достатъчно и почвам!целта ми е 57-58кг. а срокове не съм си поставила иска ми се бавно но трайно да сваля тези немалко килограми.смятам да се стремя към отслабване с 3-4кг месечно.ще спазвам диетата на Аткинс и по един час на велоаргометъра а по нататък ще включа и комплекса на Синди от касетата в къщи.успех на всички много усмивки и в понеделник ще им включване и от мен за отчета

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: puma6]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано24.03.06 13:08



Даммм и аз съм им фенка на тези бисквитки, като отида да пазарувам и видя рафта с цяла планина от пакетчета, винаги се изкушавам и си вземам! Хапвам по 1-1,5 бисквитки на ден. А ти защо си избра само ябълки да хапваш? Спортуваш ли нещо?

time takes time :)


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: Dragonesss]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано24.03.06 13:27



Почти не Ами да ти кажа съм ги избрала, защото друго не ми помага Ама вече започва да ми писва от тези ябълки



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Eли]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано24.03.06 14:01



Накъде без мен, а? "Барабар Петко с мъжете" - пиши ме и мен в групата.
А сега малко данни:
164 см/89 кг към 3-ти март. Към 24 март ръстът е същият, а теглото - 86 кг .

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Kypaбийka]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано24.03.06 14:07



Забравих за целта... искам минус 15 кг, но и на -10 ще се радвам. Така де, колкото - толкоз !

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: puma6]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано24.03.06 14:19



Хей стига си се мъчила тогава с тези ябълки, то аз че ги обожавам не мога да карам само на тях. Първо че омръзва, второ че се забавя метаболизма, т.е. организмът привиква към еднообразната храна, а и липса на опр. витамини, минерали и пр. Ще кажеш аз го правя само за седмица две колкото да сваля нужните ми 5 кг. и после хващам др. диета за ушите. Тогава къде е ползата от това че си се мъчила през този период след като усилията са хвърлени на вятъра след като се върнеш към стария начин на хранене.
Според мен включи зеленчуци и млечни имат малко калории и др.вид плод, пий мн.чай и вода, хапвай по-начесто. Намери време за спорт.

time takes time :)


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: Dragonesss]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано24.03.06 14:42



Благодаря за съвета , мисля от утре да прибавя някойдруг зеленчук и млечни!!!А пък в понеделник ще видим какви ще са резултатите!!!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Kypaбийka]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 14:46



Нека се съберем повече желаещи за групата на отслабващите и в понеделник - 27.03. след като "докладваме" за резултатите пак ще ги обобщя за "седмичния бюлетин".

След като излязох в почивката да фотосинтезирам в тоя студ, минах през една аптека и си купих "Аюрслим Капсули за отслабване".
Пие се по 2 капсули – 2 пъти дневно, след ядене
Цена: 10 лв.
60 капсули в опаковка.

Ето какво още пише:

* Изгаря излишните мазнини и има дълготраен ефект.
* За постигане на оптимални резултати използвайте непрекъснато 4-6 месеца
* Пийте поне 8 чаши вода дневно
* Намалете приемането на мазни и сладки храни
* Препоръчва се 20-30 минути бързо ходене

Действие: Подпомага намаляването на теглото, както и намаляването на холестерола и нивата на триглицеридите. Уникална билкова формула, която спомага за регулиране метаболизма на липидите и е показала отлични резултати при контролиране на теглото и намаляване на телесните мазнини.

Клиничните опити с този продукт са показали отлични резултати като 75-80% от хората са загубили 4.5 до 6 кг. за период от 3 месеца.
Напълно безвреден билков продукт.

Производител:
The Himalaya Drug Company


Мисля да го пробвам, едновременно с диетата, която още не съм си съставила. Но най-вероятно ще мина от плодове на салатки и после на разделно хранене



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Eли]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.03.06 15:08



здравей Ели значи доколкото разбирам таблетките от опаковката стигат за 15 дни?а дали подтискат апетита?аз съм малко скептично настроена към хапчета за отслабване но тези може да помагат пиши след няколко дни какви са ти впечатленията и дали подтискат апетита?
а иначе както вече ви споделих от доста време се бях отпуснала и всеки ден си хапвах като за последно и след качването ми днес на кантара реших че е крайно време да се взема в ръце и така насочих се към диетата на Аткинс и преди малко си направих печено месо със салата но нещо останових че определено не ми се яде месо и няма смисъл да се мъча с НВД.чувствам че трябва малко да си прочистя организма...мисля днес да си продължа НВД-то но от утре ще се насоча на някакъв друг режим.
хайде успех момичета и нали знаете понеделник идва....трябва да се хвалим...

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: rumipumi]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 15:59



Незнам, за апетита нищо не пише. Аз мислех да си купя кафето Вита Голд - да го пробвам, но било се изчерпало. После си помислих за крема Аура Слим, за да се мажа само на проблемните места - ханша и корема, но и това нямаше и така стана, че си купих капсулите за отслабване.
Мисля да ги пия 1 месец (2 опаковки), да се храня с плодове, зеленчуци, сирене, месо и кисело мляко. Без хляб, без сладкиши и без шоколад. И без олио и оцет и сол, ако мога... Като се стопли скоро времето - ще карам колело.

Успех!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Eли]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.03.06 16:13



ами за кафето Вита Голд доколкото разбрах ефекта е че подтискал апетита.на мен лично ми се подтиска апетита от силно нескафе.
аз сега мисля като теб да почна някакъв разтоварващ режим повече пресни плодове зеленчуци от време на време риба кисело мляко просто така си чувствам организма а вече по натам като посваля някой друг килограм ще си взема и някакви таблетки.тук някъде из форума имаше тема точно за тези които ти си си взела "Аюрслим" и отзивите бяха добри надявам се че и при теб ще подействат така.успех и ако имат ефект да се похвалиш....

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Eли]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 16:18



...И аз съм с вас...От 17.03.съм на тази диета,където 26 дни си на месо,зеленчуци,яйца без мляко и плодове.Не зная дали ще успея да я направя до край,но поне 2 седмици ще я изкарам...В понеделник ще докладвам за резултат....Приятни почивни дни.....



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Автор kakicka (лоша)
Публикувано24.03.06 17:04



Момичета, пишете ме и мене. Аз съм на 42 години, 164 см, 79 кг. Целта е около 65 кг. Сигурна съм, че ще ги свалим до лятото, обаче не съм сигурна, че ще ги задържим по-дълго време, а това е най-важното. Аз единствената жена по телевизията, която съм виждала да е свалила доста и да ги е задържала дълго е само Доли Партън. Иначе, общо взето, който си е пухкав, такъв си и остава с леки промеждутъци между диетите. Не че съм обезверена. Дори напротив. Ако ще и да е само за едно лято - щи ги свалям. Сега - за аюрслима. Аз също го взимах. Направи ми страхотно сърцебиене и го спрях.А за диетите. Моето менение е, че всъщност не трябва да се пази диета.Ще се обоснова. нали целта ни е да си променим хранителния режим и то за дълго време, а не просто пиково да свалим някой килограм. Логично следва, че при това положение човек не може да кара само на ябълки, или само на месо, или само на нещо друго. Трябва да се яде всичко, но по малко. Когато калориите се намалят наполовина, то се отслабва, независимо от какво са тези калории. Ако ще само сланина или шоколад да ядеш, стига да се събираш в 1000-1200 калории дневно, то задължително ще отслабнеш.Така, че аз не смятам да се лишавам от абсолютно нищо, включително и от питието ми вечер /джин с тоник/, но смятам да си броя калориите и да се огранича до 1200 калории дневно. Разбира се - и повечко движение. Ще докладвам за резултатите.



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: kakicka]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано24.03.06 17:56



като стана дума за Доли Партън в момента не се сещам коя беше тази жена но ще ви споделя като стана дума за извесни личности които са сваляли килограми аз винаги се сещам за няколко и това в моменти когато се отчайвам ме мотивира.та значи едната е Цеци Красимирова тя скоро в предаването "Горещо" сподели но аз отдавна знам че тя е сваляла около 40 и...килограма също знам че Юлияна Дончева(става въпрос за депотатката) след раждане е била над 90кг и по някакъв начин ги е свалила а този начин мисля всички го знаем диета и спорт.също една манекенка не се сещам как се казваше има я в много клипове на Азис та тя също в едно интервю беше споделяла че след раждането и се е наложило да свали 25кг. знам и за Валя Ахчиева че преди 4-5години е свалила около 20кг. а да не говорим и Глория едно време каква беше....та всичко това ме навежда на мисълта че май всичко си е въпрос на воля и мотивация но по лесно е да ометеш хладилника и после да казваш как по никакъв начин не може да отслабнеш...дано не звучи грубо защото това го правя и аз и затова и съм на този хал!та мацки дайте сериозно да ги сваляме тези килограми трудно е спор няма но важното е че не е невъзможно!хубаво е когато разбереш че всичко зависи от теб вярно по лесно е да кажеш че просто не става но не трябва да се предаваме и отказваме!!!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: rumipumi]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 13:24



като стана въпрос за извесни личности които са сваляли килограми аз направо съм в потрес от това тази Виолета от Вип брадър като я гледам каква е слаба направо ще се счупи а след раждането е била близо 90кг как го правят тези хора?но май всичко е въпрос на воля .Румипуми сещам се ти май имаше предвид за манекенката която се е снимала в клипове на Азис се казва Маги Желязкова аз също я гледах в едно предаване и там каза че килограмите си ги е свалила за половин година.наистина има много примери ами тези холивудските звезди за тях тва си е ежедневие днес +20 утре -30!!!тази Рене Зелуегер за нищо ги няма тези килограми сваля качва...ама то и аз като се замисля ако ми дадат един милион долара ще направя и невъзможното но ще си сваля килограмите та май наистина всичко е до мотивация и воля



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: eмa]  
Авторлинa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 19:51



здравейте!Много хубава тема пишете ме и мене!
166, 71кг, цел- 50....винаги съм била толкова, качих ги адски рязко ,а имам бал след два месеца..писна ми от диети, гладувания, и йо-йо ефектът, искам да съм като преди, ще споделям резултатите



Тема Re: ХАЙДЕ ЗАЕДНО!!!нови [re: линa]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано26.03.06 20:03



така понеже съм минала по този път(бала ми беше миналата година) ти казвам първо бъди спокойна. второ трудно е да свалиш за два месеца 20 кила, а и не е здравословно. започни в началото да се ограничаваш във вечерята-салата или кисело мляко с плод или нещо такова, така два три дена, после можеш да замениш обяда със месо(пуешко или пилешко) със салата за гарнитура, а за закуска яж плодове. това не е определена диета, но аз така успях за една седмица да сваля 2 кила за бала и роклята даже ми падаше(коеот не беше хубаво). така че ти внимавай, успех и пиши резултати!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: eмa]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 09:55



Здравейте момичета! Как върви при вас? При мен положението е задоволително. Кантара не помръдва от 77 кг. ! За два дни - нищо не свалих. Като цяло за 1 седмица съм минус 2 кг., които свалих за 4 дни.
Менюто ми беше 5 дни плодове и чай. 6-ти и 7-ми включих краставици, маруля, домати, активия-натурална, сварени яйца, варени картофи и пак плодове. Две вечери поред пих джин с тоник и лимонов сок без да ям нищо.
Сутрин на гладно пия сок от 2 лимона, разреден с вода 1:1. После 3 часа не ям. Пия кафе и чай, без захар, може с малко мед (за чая). Вчера карах колело 40 мин., играх аеробика 30 мин., ходих бързо 20 мин. Пия си капсулите за отслабване и резултат никакъв....
Защо така?

*****************

Група на отслабващите

1. eмa 25 г. 167см 77 кг Цел: -10 (-15) кг.
2. вили Цел: -10 кг.
3. rumipumi 168 см. 77 кг Цел: -15 (-20) кг.
4. Лopa 25 г. 168 см 72 кг
5. dafney 68 кг
6. caбpинa 160 см 70 кг
7. secret_19 20 г. 159 см 53 кг Цел: -4 (-5) кг.
8. puma6 20 г. 165 см 55 кг Цел: -5 (-6) кг.
9. pepi8O 25 г. 170 см 71 кг
10. iva 170 см 57.5 кг Цел: -6.5 кг.
11. Eли 35 г. 170 см 77 кг Цел: -7 (-12) кг.
12. Kypaбийka 164 см 86 кг Цел: -10 (-15) кг.
13. zzz
14. kakicka 42 г. 164 см. 79 кг. Цел: -14 кг.
15. линa 166 см. 71 кг. цел: - 21 кг.

Резултати:
Eли - 0 кг.





Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: Eли]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 10:13



Здравейте момичета!!!При мен резултата е -3 кг,аз съм на НВД(без плодове и млечни) от 17.03.Започнах от 75 при 163см на 40 год,целта ми е 62-63 кг,при тях се чувствам най- добре!!!Сега за храненето,ям основно месо и салати,вечер по някога чаша червено вино.Карам вело през ден по 25 мин. и при възможност пазходки,ето това е при мен ....Желая на всички успех и ползотворана седмица....



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: zzz]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано27.03.06 10:30



Здравейте !!!! При мен положението е -1 кг. , което не е много добре, тъй като почти цяла седмица карам на ябълки !!!!Но това е положението, продължавам!!!!!



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: Eли]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано27.03.06 10:37



И при мен тази седмица резултатът е нулев. 3-те кг, които свалих за 24 дена, с тях си останах. Опитвам да се храня разделно, като гледам да спазвам задължителните часови пояси и хапвам по малко от всичко, но без тестени, газирани и сладки вкуснотийки. Без спорт, само умерено ходене пеша. От една седмица се отказах и от кафето "Вита Голд" (причините ги изтъкнах в едноименната тема).

Това е за сега. Важното е, че стъпка по стъпка (къде по-голяма, къде по-малка ) целта се приближава .

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: Kypaбийka]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 13:44



здравейте момичета Хайде и аз да се отчета не че мога да се похваля с нещо особено -и аз съм минус но само половин килограм и го казвам така спокойно не заради друго ами просто защото тези дни не съм се ограничавала изобщо искаше ми се тази сутрин да съм 76кг но все пак при положение че миналите дни купонясвах.... то като се заредиха едни събирания с приятели едини рожденни дни и чесно ви казвам дори с малко срам хич не се ограничавах то не бяха тортички сладки предястия..... ама хайде спирам че тук сме се събрали да диетуваме.и обобщението с две думи е че съм доволна че не само не съм качила ами съм на минус незная как съм го направила този номер но определено почвам разтоварващ режим че днес ОК кантара ме изненада приятно ама нали си знаем поговорката "не всеки ден е Великден".
хайде успешна лека и отслабваща седмица на всички...



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: ema]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.03.06 14:02



Здравейте и от мен радвам се защото все пак като гледам при всички до тук малко или много нещата вървят и то в посока надолу...важното е да има прогрес!!!А сега за мен-днес пропуснах измерването не съм се качвала на кантара и причината е както една приятелка казва "дойдоха ми гостите от червен бряг"... и така днес не посмях да се премеря.. попринцип когато съм неразположена малко качвам и изобщо се чувствам една такава подута ..така че с точни резултати ще се отчета другата седмица.а иначе тези дни и аз с ржима малко се поизложих ноооо ...от утре други ден си възобновявам едночасовите кросчета с велото...
успешна седмица на всички и от мен!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: rumipumi]  
Авторpepi8O (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 14:22



Здравеите.При мен резултата е минус 0,500грама.Малко е но съм доволна и на това.Бавно но славно.Пишете ме 70,5



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: pepi8O]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 17:19



уф срамота съм аз и мойта пуста лакомия.само 0.5кг съм назад а това адски ме обезкуражава.все още имам доста до 51 кг но вече не гладувам а ям задължително по 3 пъти и това ми помага да избегна вечерното преяждане.тази седмица вече включвам и един разтоварващ ден и за сега съм решила неделя или събота но за по натам ще стане понеделник.това съм аз все още дебеланка с 57 кила 169



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: ивa]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.03.06 18:38



Aaaaaaaa..........няма да се обиждаме ти ако си дебеланка аз какво да кажа.... шегувам се разбирасе ... исках само да ти кажа че според мен тези килограми са ти добре за височината и съм сигурна че изглеждаш много добре но най важното е да се чувстваш добре и щом това е така когато си 51кг стискам палци да ги свалиш тези 5-6кг и не се притеснявай че сваляш бавно ...сама се замисли дали искаш да ги смъкнеш за една седмица и после светкавично да си ги върнеш че и с добавка.най здравословно и трайно се свалят между 2 и 4 кг месечно така че на прав път си.успех и увеличи движението-разходки някакъв спорт и неусетно ще ги свалиш ..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: rumipumi]  
Автор puma6 (непознат )
Публикувано27.03.06 19:06



Абе хора нормално ли е за 1 седмица (само 2-3 дни не съм била на ябълки, но и тогава не отсъстваха от менюто ми, т.е. да съм хапвала и друго, но не високо калорично и в малки количества) глад да смъкна само 1кг.?????



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: puma6]  
Авторansh (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 19:18



не тъжи..съвсем чудесно и нормално е да си свалила този 1 кг. но не трябва да го караш само на ябълки..плодовете са въглехидрати и хич не са за отслабване..а само като част от правилното хапване. зеленчуци му е майката.
ех аз кога ли ще се наканя да почна да отслабвам. въй и много ще трябва да слабея..ммм някой слънчев ден сигурно.
добре че е този клуб да ме надъхва е и идването на лятото ме надъхва..я няма да си стоя цял живот на тоя хал-80-87кг.
айде и аз се включвам -ще го карам на нискокалорично, премерено, полезно и разумно хранене



Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: puma6]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано27.03.06 19:23



напълно нормално е според мен... ти нали беше споделила че си 165см-55кг ами че те килограмите ти са си много добре за височината ти по бързо килограмите се свалят когато имаш доста излишни а ти си си съвсем в норма така че 1 кг. за една седмица си е много добре!с повече разходки навън вече в това хубаво време неусетно ще ги свалиш тези 3-4кг!

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема Re: РЕЗУЛТАТИ ... ?нови [re: rumipumi]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 19:41



румипуми миличка мерси за окуражаващото писамце но наистина килата са ми в повече и при 51 кг лятото се чувствах стахотно.най вече коремчето и паласките пречат.многа бавно става при мен откакто отказах цигарите но пък аз не съм се отказала вече 10 дена права коремни преси у дома а и по 2 пъти в седмицата тичам по 15 мин.дано за месец да ги сваля!успех сладурки вие сте ми упората не ме оставяйтее




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.