Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми * *Кратък преглед

Тема хайде заедно по пътя на здравословното хранене!!  
Авторkokoлинa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 17:31



хайде заедно да почваме разделното хранене ще си разменяме рецепти .И някой който има опит да ми каже дали се отслабвамоля ви



Тема Re: хайде заедно по пътя на здравословното хранене!!нови [re: kokoлинa]  
АвторДyнди (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 15:15



Аз се оптвам да правя разделно хранене.За мен това е наи-добрия на4ин да се отслабне.Кажи ти какво и как ядеш!



Тема Re: хайде заедно по пътя на здравословното хранене!!нови [re: Дyнди]  
Авторkokoлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 16:18



ям почти всичко ,даже си правя и сама черен хлябно гледам най вече да не смесвам протеини със въглехидратии до обяд плодовети какво хапвашинъче имам всичките книги Сила за живот и по тях си правя рецепти



Тема въпрос към дундинови [re: kokoлинa]  
Авторkokoлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 16:47



ако имаш айсикю пиши ми да обминяме рецептимоето 283113319



Тема Re: хайде заедно по пътя на здравословното хранененови [re: kokoлинa]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано12.03.06 20:45



първо да определено се отслабва по този начин и е много добре че си търгнала по този път, защото така ще се научиш да се храниш по този начин и ще можеш по-лесно да задържиш килограмите. аз също искам да започна да се храня по тзи начин и ако искате можем да започнем заедно така ще се подкрепяме взаимно(това понякога е много важно). аз преди една година и половина опитах, но за съжаление издържах само 2 месеца и после нещо не успях, но сега ще се опитам да променя начина си на хранене и дано успеем! успех и на вас!

lesno se predavam


Тема Re: хайде заедно по пътя на здравословното хранененови [re: kokoлинa]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано14.03.06 19:13



бих искала да ви попитам дали нещата които съм яла днес са много или малко. благодаря ви предварително за отговора.
закуска-1 ябълка(11:00 часа)
втора закуска-1 банан(13:00 часа)
обяд-1 кофичка кисело мляко 2 % масленост + 50 грама шунка(16:15 часа)
мисля за вечеря да хапна една шопска салата.
Как мислите малко ли е това или много. Знам че малко прегреших с шунката(не е много здравословна, но поне е почти без мазнини), но все пак дали този начин на хранене е удачен?

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: хайде заедно по пътя на здравословното хранененови [re: secret_19]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано14.03.06 19:46



Измести киселото мляко на закуска, към тези 50гр шунка (замени я с пиле, риба или парче сирене) можеше да прибавиш някакъв асортимент от зеленчуци.

Fortune favours the brave



Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.