Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 24.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Аура Слим  
АвторKaпитaн Paчo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 13:14



Здравейте момичета , някой ползвал ли е кремче за мазане Аура Слим? Топяло мазнините пише на него. Аз го ползвам от 2 дни - загрява и зачервява намазаното място и ми се струва малко агресивно. То ако не е , сигурно няма да има ефект ,но ...все пак някой има ли опит с него ?
Весел и лек ден на всички поддържащи се дами!



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
Автор dafney (непознат )
Публикувано11.03.06 13:52



Привет!!!
Искам да ти кажа, че си "ударил бингото" с откриването на този крем!!!
В интерес на истината това е един от най-ефикасните термо-кремове, които съм използвала досега,мога да кажа и най-ефикасния!
В съчетание с колоездене и по-лека диета (с ограничение на мазнините- т.е. млечните и месните продукти, но без да изключвам пилешкото и рибата) свалих 10-12 кг., и то от определени места, на които ми се бяха натрупали вповече (бедра,ханш, задни части и корем)!
Трябва само постоянство!!!
Кремът е много ефикасен, не се препоръчва само за хора с разширени вени.
Действа наистина бързо!Няма да съжаляваш!!!
Най-добре е да го използваш след душ.А относно зачервяването - наистина с времето отшумява лека полека, просто кожата свиква.

Кремът е доста евтин - 6/7 лв. , и май доста малко хора го познават...



Тема Re: Аура Слимнови [re: dafney]  
Автор Nightgale (непозната)
Публикувано11.03.06 14:21



Хмм... ако наистина действа толкова много, това няма ли да навреди? смисъл че обикновено нещата с по-бавно действие са по-добри и няма някви "странични" ефекти. Щото все пак ми звучи доста агресивен.

Освен това, ако е толкова добър не трябва ли да е доста по-популярен?

Btw: за колко време свали тези 10-12 кг?



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 14:40



Това кремче в аптеките ли да го търся?



Тема Re: Аура Слимнови [re: dafney]  
АвторKaпитaн Paчo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 15:25



Привет, Дафни,
Ами да ти кажа още днес на 2-ия път зачервяването беше по-малко и си помислих да не би да съм сложила по-малко количество и мацнах още малко ,но не се зачерви повече.
В АПТЕКИТЕ НА МАРЕШКИ (ЗА КОЙТО Е ОТ вАРНА ) КРЕМЧЕТО СТРУВА 5 ЛВ.
Аз не съм много по месото,но обичам сладичко та ще видим, щото нали натрупаните въглехидрати правят подкожните мазнинки
Ти за колко време наистина ги смъкна тези килограми. Не че се залъгвам ,че само от кремчето се смъкват де Иначе на него си пише - поне 2 седмици. А на целулита въздейства ли ?
Все пак хубави отзиви даваш . Добре ми подействаха думите ти





Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 23:43



И аз си купих този крем, но като се намазах много се зачерви кожата ми, чак се притесних да не правя някоя алергична реакция, но после отмина, има ли наистина ефект и предполагам дамите които са го ползвали сте спазвали диета?



Тема Re: Аура Слимнови [re: Heли]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 13:00



Момичета и аз си взех този крем-5.60. Трябва да топя тези мазнини,съчетано с диета и каране на вело............



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
АвторCилвaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 22:10



И аз се намазах само веднъж, и миришеше отвратително, пък как щипе-ужас незнам, дали е ефикасен понеже е на боклука



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 00:01



az sum dovolna ot otslabvashtite produkti na avon i sega she si poru4am noviq produkt za strii i celulit bil starxoten i pomagal v otslabvaneto!!!dano da mi pomogne i na men zashtot do sega sum dovolna ot avon ot produktite protiv celulit



Тема Re: Аура Слимнови [re: ina]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано17.03.06 04:55



Пази ,Боже, спяпо да прогледа

Fortune favours the brave


Тема Re: Аура Слимнови [re: ina]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано17.03.06 07:16



Ина в тази тема се пише за съвсем друго нещо..Да не би да си дистрибутур на"AVON"?Пробвала съм всичко........ефект никъкъв



Тема Re: Аура Слимнови [re: ambiciranata]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 09:13



Наистина са пълен боклук, този новия продукт с ефект на корсет не съм го ползвала, но моя приятелка даде около 35лв за него, а ефект-никакъв



Тема Re: Аура Слимнови [re: Cилвaнa]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 10:03



Снощи го използвах за първи път,много щипе ,за ефект ще видим??????



Тема Re: Аура Слимнови [re: Cилвaнa]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано17.03.06 13:48



Я не се халосвайте! Щипел,ами щипе и пари но помага! Още на времето когато излезе гръцкия вариант на Адонис -Мега /Къци го рекламираше в някъкво шоу/ си беше много добър. Сегашният явно е български в три пъти по-малка разфасовка,но каточе ли има същия ефект. Помага и за целулит и кожата става страхотна,само дето на аромат хич не са го докарали!



Тема Re: Аура Слимнови [re: пpинцecaтa]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано17.03.06 13:50



Излъгах-не е български най-вероятно са подновили вноса иначе пише,че е произведен в европейския съюз



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано17.03.06 15:08



Изтрих един пост ... доста язвителен и обиден .
Само да напомня ... в клуб диети да наречеш някого с разни епитети относно теглото му е все едно , да влезеш в клуб наркомании и да викаш - Вие сте наркомани ... без коментар .
Клуба е на хора имащи проблем точно с храната , с фигурата си и само един ниско интелигентен човек ще си позволи такива коментари .


Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: Аура Слимнови [re: fenixx]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано17.03.06 15:29



абсолютно съгласна съм . прочетох поста и определено губеше всякъв тон на възпитанние.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: Аура Слимнови [re: пpинцecaтa]  
Автор Coня* (leo)
Публикувано17.03.06 18:04



Купих си го това кремче, дано е ефикасно, чета му съставките и не мога да разбера, на коя се дължи лошия му мирис, но ще трая за хубост



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
Автор фeвpyapckи лyдocвин (глупав, едрогъз)
Публикувано18.03.06 16:42



Всички които си мислят че има ефект от това кремче се лъжат. отслабвате от спортуването и от храненето, и в никакъв случай от съчетаването и прилагането на този боклучав продукт. Мнението ми е крайно, защото от 4 момичета които го ползвахме точно по инструкции, при нито една нямаше абсолютно никакъв ефект. Не се лъжете. 5 лева - 5 лева - нищо не са ще кажете. Ама за някой може и да са, не го/я подвеждайте моля ви!!!



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
АвторLilian (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 17:39



Относно крема - отначало затопля и зачервява кожата, но после се свиква и няма проблем. За миризмата - изветрява много бързо. За кожата - става гладка и мека и наистина помага. Само че трябва и малко спорт и диетка. най-добре е след като си тренирал и си си пуснал душ, тогава да се намажеш.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Nightgale]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:15



Свалих ги за около 2 месеца, но сътрин и вечер карах колело по около 7км + сравнително вегетарианска диета, ако мога да се изразя така. Резълтата не е много бърз,а и не се дължи само на крема. Реакцията на козата е само в началото, не бива да се плашите, след това козата свиква!!!

Аз ща или не ща съм от по-чувствителните хора -на медикаменти, алергии и т.н., никакви отрицателни ефекти...

Вече съм доста предпазлива, като се вземе пред вид гърча, който получих от Редъктил/със съващане на всички крайници и мускули, и лицевите дори, да не говоря че едва дишах.../+на косъм от загъба на съзнание и аритмияа на сърцето, която едва овладях за повече от половин година вече/пак предизвикана от Ред./.
...Така че никога няма да ви излъжа, ако ми е навредило на здравето.

Друг е въпросът, че отделните хора се повлияват различно от еднакви вещества и медикаменти...

Въпрос на време е да намериш "своята диета" - от която хем да отслабваш, хем да не усещаш, че си на диета; и да откриеш онова ниво на физическо натоварване, което хем да сучетаваш лесно с ежедневието, хем да не е тежест, а удоволствие за теб!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:52.



Тема Re: Аура Слимнови [re: ina]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:44



Извинявай, не че оспорвам мнението ти, но за мен не е така.
Не можем да отречем факта,че има компании, които от самото начало на съществъването си са специализирани в производството на медицинска козметика, в това число и продъкти с цел отслабване, антицелълитни и др. подобни. Със сигърност в това отношение те са по-напред от такива компании като Авон, които са започнали с декоративна козметика, след това са диверсифицирали дейността си разработвайки и бяла козметика, а по късно и продъкти за отслабване...
Винаги има и шанс, обаче, компании като Авон и Орифламе да намерят най-успешната комбинация от съставки за отслабващ/антицелълитен крем, която утвърдени в тази сфера компании все-още не са...И дано! По-добре и за нас!!!Така де...
Аз търсех Отслабващ и Антицелълитен крем в 1, и го открих в Аураслим.
Казват,че Авон има ефект, но той е повече антицелълитен, отколкото отслабващ.
Сега очаквам отзиви от новия продъкт - Лифт and Tuck, за който се твърди, че е 2 в 1
Скоро мисля и аз да го пробвам.

P.С. МОЛЯ ВИ НЕ ПРИЕМАЙТЕ ПО-ГОРЕ КАЗАНОТО КАТО PRO- ИЛИ АНТИ- АВОН,
а като разсъждения от по-друга гледна точка!!!
ПРОСТО ОТКРИХ В АЙРАСЛИМ ТОВА, КОЕТО ТЪРСЕХ.
НАДЯВАМ СЕ НОВИЯТ ПРОДЪКТ НА АВОН ДА Е СЪщО ТОЛКОВА ЕФИКАСЕН - НАИСТИНА СЕ НАДЯВАМ, ЗАщОТО АЗ СЪМ ДИСТРИБЪТОРКА НА АВОН, И МНОГО БИХ СЕ РАДВАЛА ХОРАТА ДА ОТКРИЯТ ТОВА КОЕТО ТЪРСЯТ В ПРОДЪКТА, КОЙТО /и/ АЗ ИМ ПРЕДЛАГАМ!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:54.



Тема Re: Аура Слимнови [re: zzz]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:48



Успех!!!
Сигурна съм, че ще има ефект!!!
Успех и много упоритост и постоянство!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:55.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Cилвaнa]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:59



Е няма как :
- хем да ядем от всичко по много, хем да сме слаби...
- хем да спортъваме, хем да не се изморяваме...
- хем да отслабваме от даден крем, хем да ни харесва как мирише...
борба без никакви жертви и компромиси - НЯМА !!!

xi,xi,xi.....
ами това ЗА АРОМАТА...зависи от преобладаващата съставка или от ароматизатора...
ОБЪРНИ СЕ КЪМ КОМПАНИЯТА - ПРОИЗВОДИТЕЛ!!!
МАЙТАП - НЕ СЕ ОБИЖДАЙ

P.С. ВСЕ- ПАК НЕ МИРИшЕ НА ГРАДСКИ ТОАЛЕТНИ
СЛЕДВАщИЯ ПЪТ КАТО РЕшИш ДА ГО ИЗХВУРЛИш, ПО-ДОБРЕ ГО ДАЙ НАСАМ
ТОВА СИ Е ТВОЙ ИЗБОР, А САНТИМЕТЪРА И КАНТАРА МИ щЕ ТИ ПРАТЯТ МНОГО ПОЗДРАВИ СЛЕД 1 МЕСЕЦ, КОГАТО ЗАСЕКА ПОРЕДНИТЕ /+/ РЕЗЪЛТАТИ ПРИ МЕН!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:56.



Тема Re: Аура Слимнови [re: пpинцecaтa]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:03



Ха-така!!!
Кажи им го в прав текст!!!
Абсолйътно съм ЗА!!!
С превземки до никъде не се стига!!!

P.С. Мислите ли че ЛИПОСЪКЦИЯТА е по-приятна или по-безвредна от някакъв си крем, пък макар и с не толкова приятен аромат?!?!?


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:58.



Тема Re: Аура Слимнови [re: фeвpyapckи лyдocвин]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:10



НЯМАШ ПРАВО ДА ОТРИчАш ЕФЕКТА MY ПРИ ДРУГИ ХОРА!!!

КАКТО ВЕчЕ КАЗАХ, ТО С ТЪПчЕНЕ НА МАЗНИ ИЗЛАДКИ НЕщА И БЕЗ СПОРТ НЯМА ДА СТАНЕ!

КАКВО щЕ РЕчЕ "ПО ИНСТРЪКЦИИ" - 2 СЕДМИЦИ? ИЛИ КАКВО....

НЕ СИ ПРАВА

ПРИ ТЕБ МОЖЕ ДА НЕ Е ПОДЕЙСТВАЛ, НО ПРИ ДРУГИ ХОРА Е!!!
УСПЕХ!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:59.



Тема Re: Аура Слимнови [re: фeвpyapckи лyдocвин]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:16



А и както вече казах, различните хора се влияят по различен начин!!

Нямаш право да обезкуражаваш хората, преди да са го ползвали дори!!!

Имам 1 приятелка,която също каза ,че не се е повлияла много от него, но други 5 са доста доволни !!!

Ти ако искаш за 2 седмици да свалиш 10 сантиметра само с крем /какъвто и да е той/,хем да е здравословен, и без да спортъваш,консъмиражки безразборно всякаква храна -
Е....НЯМА КАК ДА СТАНЕ, МИЛА...

Или като една друга моя приятелка, която е слаба, но вманиячена,че не е ...
пробва всичко, ама тя просто няма накъде да слабее повече, и няма как да и го обясниш, защото не се гледа реално в огледалото...


Редактирано от fenixx на 22.03.06 23:00.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Lilian]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:20



Абсолйътно си права,
той се и препоръчва след дъш!!!
Тогава порите са все-още отворени, кръвообръщението е по-добро и съответно усвояването на крема е максимално. Не е просто измишлйотина или прищевка...


Редактирано от fenixx на 22.03.06 23:02.



Тема Re: Аура Слимнови [re: dafney]  
АвторPoзи (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 13:28



Аз съм малко марзелива и не ми се спортува, дали ще има ефект кремчето ако се мажа след въртене на обръч. То там са ми проблемните зони.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Poзи]  
Автор DietFAN (новак)
Публикувано23.03.06 13:33



сигурно, но по-бавен



Тема Re: Аура Слимнови [re: Poзи]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 19:09



Само че се мажи преди, а не след въртенето на обръча - за да може крема да ти помага за изгарянето на мазнините /когато човек спортува, кръвообращението му се подобрява - крема ще е по-ефикасен/ !!!



Тема Re: Аура Слимнови [re: dafney]  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 20:30



Здравей, и аз имам един въпрос:кога се усеща паренето? Аз днес си купих креме, преди 20 минути се намазах, но нито ми пари нито щипе, това нормално ли е??? Предварително благодаря!



Тема Re: Аура Слимнови [re: Jeni]  
Авторpepi8O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 22:03



Здравеите.Аз спортувам и сам на ограничено хранене от 2 седмици.Ще си го купя този крем,дано да има по-бърз ефект



Тема Re: Аура Слимнови [re: pepi8O]  
Автормилk (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 14:23



аз съм го ползвала доста пъти, с почивки естестевено, ефект има, но спорта и ограничаването в яденето са задължителни! Аз мога само да добява, че след като си го намажа, чакам да попие малко и си се овивам с найлон! Знам че звучи много крайно и ужасно, може и да има и лоши ефекти от найлоните, но ефекта е по-голям! Успех в борбата за перфектното тяло!



Тема Re: Аура Слимнови [re: милk]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 11:10



Привет!!!
От няколко дни използвам крема, но имам разширени вени. Старая се да внимавам и да не засягам голяма част от бедрата. Смятате ли, че трябва да прекратя използването му?



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано14.04.08 11:22



Това е абсолютна глупост. Не може да топиш мазнини локално. Още повече че е мазило.
Някой си бият бета-антагонисти локално, но ефектът клони към нула...


Make money, not war!


Тема Re: Аура Слимнови [re: drishko]  
АвторLady_Evil (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 14:11



Ти си абсолютна глупост! Ефекта от крема се забелязва още след първия ден! Освен това намалява обиколките точно там където искаш! От изминалите 2седм. пия Кларинол и редовно се мажа с Аура слим резултата - за една седм. свалих 5кг, сега съм 51кг при вис.173 направо не мога да се позная в огледалото!



Тема Re: Аура Слимнови [re: Lady_Evil]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано14.04.08 14:16



В отговор на:

за една седм. свалих 5кг, сега съм 51кг при вис.173 направо не мога да се позная в огледалото




И защо ти е бил BMI 17?



Тема Re: Аура Слимнови [re: insightflow]  
Автор Lady_Evil (just a woman)
Публикувано14.04.08 14:25



За мен тези индекси и изчисления са погрешни, защото няма универсална формула за всички и всичко си е индивидуално. Аз не казвам,че съм дебела, но имах мастни натрупвания точно на определени места, които страшно ме тормозеха, но именно въпросния крем ми помогна много. Естествено без диета не става, но това много добре си го знаем.
Плюс това скоро спрях цигарите и диетата започнах главно да се предпазя от надебеляване вследствие на липсата на никотин, та и аз се очудих от резултатите.

Редактирано от Lady_Evil на 14.04.08 14:28.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Lady_Evil]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано14.04.08 16:05



Глей ся,
дори да си отслабнала, не е от крема, повярвай ми...
Намали кафевото и се осъзнай.


Make money, not war!


Тема Re: Аура Слимнови [re: drishko]  
АвторLady_Evil (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 17:18



Глей ся,
Аз отдавна съм се осъзнала. Но от кремчето кожата става толкова гладка и нежна...пък и аз го комбинирам с масажи, така че всичко което е дало резултат - не е било напразно. Освен това ти идейка имаш ли си от т'ва що е целулит и как се премахва? Въпроса е да се прави всичко възможно за да изглеждаме добре, няма значение дали чрез диета, фитнес, масажи, кремчета, чайчета, упражнения или комбинация от всичко това. Важното е да сме активни а не пасивни в тоя живот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.