Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 24.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аура Слимнови [re: Poзи]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 19:09



Само че се мажи преди, а не след въртенето на обръча - за да може крема да ти помага за изгарянето на мазнините /когато човек спортува, кръвообращението му се подобрява - крема ще е по-ефикасен/ !!!



Тема Re: Аура Слимнови [re: dafney]  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 20:30



Здравей, и аз имам един въпрос:кога се усеща паренето? Аз днес си купих креме, преди 20 минути се намазах, но нито ми пари нито щипе, това нормално ли е??? Предварително благодаря!



Тема Re: Аура Слимнови [re: Jeni]  
Авторpepi8O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 22:03



Здравеите.Аз спортувам и сам на ограничено хранене от 2 седмици.Ще си го купя този крем,дано да има по-бърз ефект



Тема Re: Аура Слимнови [re: pepi8O]  
Автормилk (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 14:23



аз съм го ползвала доста пъти, с почивки естестевено, ефект има, но спорта и ограничаването в яденето са задължителни! Аз мога само да добява, че след като си го намажа, чакам да попие малко и си се овивам с найлон! Знам че звучи много крайно и ужасно, може и да има и лоши ефекти от найлоните, но ефекта е по-голям! Успех в борбата за перфектното тяло!



Тема Re: Аура Слимнови [re: милk]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 11:10



Привет!!!
От няколко дни използвам крема, но имам разширени вени. Старая се да внимавам и да не засягам голяма част от бедрата. Смятате ли, че трябва да прекратя използването му?



Тема Re: Аура Слимнови [re: Kaпитaн Paчo]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано14.04.08 11:22



Това е абсолютна глупост. Не може да топиш мазнини локално. Още повече че е мазило.
Някой си бият бета-антагонисти локално, но ефектът клони към нула...


Make money, not war!


Тема Re: Аура Слимнови [re: drishko]  
АвторLady_Evil (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 14:11



Ти си абсолютна глупост! Ефекта от крема се забелязва още след първия ден! Освен това намалява обиколките точно там където искаш! От изминалите 2седм. пия Кларинол и редовно се мажа с Аура слим резултата - за една седм. свалих 5кг, сега съм 51кг при вис.173 направо не мога да се позная в огледалото!



Тема Re: Аура Слимнови [re: Lady_Evil]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано14.04.08 14:16



В отговор на:

за една седм. свалих 5кг, сега съм 51кг при вис.173 направо не мога да се позная в огледалото




И защо ти е бил BMI 17?



Тема Re: Аура Слимнови [re: insightflow]  
Автор Lady_Evil (just a woman)
Публикувано14.04.08 14:25



За мен тези индекси и изчисления са погрешни, защото няма универсална формула за всички и всичко си е индивидуално. Аз не казвам,че съм дебела, но имах мастни натрупвания точно на определени места, които страшно ме тормозеха, но именно въпросния крем ми помогна много. Естествено без диета не става, но това много добре си го знаем.
Плюс това скоро спрях цигарите и диетата започнах главно да се предпазя от надебеляване вследствие на липсата на никотин, та и аз се очудих от резултатите.

Редактирано от Lady_Evil на 14.04.08 14:28.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Lady_Evil]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано14.04.08 16:05



Глей ся,
дори да си отслабнала, не е от крема, повярвай ми...
Намали кафевото и се осъзнай.


Make money, not war!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.